Jdu proti proudu, nicméně mě se to líbilo. Postava Lee Anne je prostě skvělá. Škoda zrušení...(12.5.2015)

• Tommassi3

K myslícímu divákovi určitě..(28.1.2016)

Tak především mám ráda právnické seriály...... a i když je tento v podstatě průměrný, tak děj příjemně ubíhá, nenudí, prostě oddechovka, která mi nepřijde nějak výrazně horší než třeba tématicky podobná Dobrá manželka, jen tu žádný z herců zase tolik nevyniká.(6.11.2014)

Žádná hitparáda to vskutku nebyla, nicméně Anna Wood se mi s každým dílem líbila víc až to nakonec byla úplná kamojda, stejně jako Shawn Hatosy. Naopak Cam je tak nějak furt stejnej, až to začínala být nuda. Poslední dva díly jsem ale hltala tak, že si spolu s povedeným soundtrackem zaslouží ještě jednú.(15.9.2014)

• Davies182

Stačí, aby jednou v životě Cam Cigandet nehrál terorizujícího spolužáka, šikanujícího nevinné oběti, a charisma jde k šípku. Ani drsňák z Fakulty Shawn Hatosy pilot nijak zvlášť netáhne (i když snaha je), no a kvůli překrásné Anně Wood samotné mi za další krvácení bulv S01E02 vážně nestojí... Pro maminy na mateřské seriál roku, k žehlení pak taktéž jako dělané. Pánové čelem vzad.(4.7.2014)