Tak především mám ráda právnické seriály...... a i když je tento v podstatě průměrný, tak děj příjemně ubíhá, nenudí, prostě oddechovka, která mi nepřijde nějak výrazně horší než třeba tématicky podobná Dobrá manželka, jen tu žádný z herců zase tolik nevyniká.(6.11.2014)

Jdu proti proudu, nicméně mě se to líbilo. Postava Lee Anne je prostě skvělá. Škoda zrušení...(12.5.2015)

Průměrný seriál, který se zajímavě vyvine. Začátek se mi líbil, konec mě překvapil. Ze začátku máte pocit, že víte jak to vlastně všechno dopadne, uděláte si názor na každou postavu a myslíte si, že jste dokázali správně rozdělit postavy na ty špatný a na ty hodný. Omyl. Všechno je vlastně jinak než to vypadá, názory na postavy se změní stejně rychle jako se objevily a konec nás má donutit domyslet si, jak to vlastně všechno dopadlo. Kdybych na to nekoukal s mojí kamarádkou, tak to nedokoukám.(11.8.2016)

• Tommassi3

K myslícímu divákovi určitě..(28.1.2016)

Právnicko-kriminální seriál, který je opakovanou mixáží všeho známého a viděného. Celé je to poskládané úhledně a srozumitelně - dokonce se zajímavým závěrečný momentem v pilotní epizodě - ale výběr herců (především hlavní hrdinky) to bohužel sráží do průměru. Celkově nenadchne, neurazí. 60% [hodnoceno po pilotu, dávám přednost kvalitnějším seriálům](9.7.2014)