• Tommassi3

K myslícímu divákovi určitě..(28.1.2016)

Průměrný seriál, který se zajímavě vyvine. Začátek se mi líbil, konec mě překvapil. Ze začátku máte pocit, že víte jak to vlastně všechno dopadne, uděláte si názor na každou postavu a myslíte si, že jste dokázali správně rozdělit postavy na ty špatný a na ty hodný. Omyl. Všechno je vlastně jinak než to vypadá, názory na postavy se změní stejně rychle jako se objevily a konec nás má donutit domyslet si, jak to vlastně všechno dopadlo. Kdybych na to nekoukal s mojí kamarádkou, tak to nedokoukám.(11.8.2016)

• KevSpa

Veskrze průměrný seriál, ve kterém se všichni snaží být strašně sexy, až je to k smíchu. Na tyhle chtěný věci moc nejsem a příběh točící se kolem sexuálního skandálu navíc nemá čím zaujmout, takže po dvou dílech končím. První dva díly - 50%(20.7.2014)

• IQ Tiqe

Něce podobného tu už párkrát bylo, je to typ těch zapomenutelných seriálů, co dávávali odpoledne na Nově. Plus je sexy Anna Wood, která mi úsměvem a trochu intonací připomíná Stanu Katic). Ale po třech dílech nevidím motivaci dívat se na další.(7.7.2014)

Seriálová červená knihovna. 1) V blahobytně vyhlížejícím Charlestonu se střetávají krásná právnička a sladký 32letý Cam Gigandet (státní zástupce Roy). Lehce to mezi nimi jiskří odborně i eroticky. Pak je tu ještě 39letý přitažlivý Shawn Hatosy (zkorumpovaný policista Terry) a pár dalších postaviček, které spektakulárně žijí svůj uhlazený život středních a vyšších středních vrstev v televizní Americe. 2) Seriál je vhodný pro horké letní plážové dny. Svou náladou mi připomíná kanadský výrobek Tropical Heat - http://www.csfd.cz/film/70079-vrazedne-pobrezi/. 3) Další řady podle vyjádření CBS pro malou sledovanost nevzniknou. Hodnocení 7,1 od, pravda, jen 2 421 uživatele na IMDb zřejmě nepostačuje. No...z mostu kvůli tomu neskočím.(18.6.2015)