• slunicko2
  ***

  Seriálová červená knihovna. 1) V blahobytně vyhlížejícím Charlestonu se střetávají krásná právnička a sladký 32letý Cam Gigandet (státní zástupce Roy). Lehce to mezi nimi jiskří odborně i eroticky. Pak je tu ještě 39letý přitažlivý Shawn Hatosy (zkorumpovaný policista Terry) a pár dalších postaviček, které spektakulárně žijí svůj uhlazený život středních a vyšších středních vrstev v televizní Americe. 2) Seriál je vhodný pro horké letní plážové dny. Svou náladou mi připomíná kanadský výrobek Tropical Heat - http://www.csfd.cz/film/70079-vrazedne-pobrezi/. 3) Další řady podle vyjádření CBS pro malou sledovanost nevzniknou. Hodnocení 7,1 od, pravda, jen 2 421 uživatele na IMDb zřejmě nepostačuje. No...z mostu kvůli tomu neskočím.(18.6.2015)

 • IQ Tiqe

  Něce podobného tu už párkrát bylo, je to typ těch zapomenutelných seriálů, co dávávali odpoledne na Nově. Plus je sexy Anna Wood, která mi úsměvem a trochu intonací připomíná Stanu Katic). Ale po třech dílech nevidím motivaci dívat se na další.(7.7.2014)

 • Jessicahamby
  ****

  Jdu proti proudu, nicméně mě se to líbilo. Postava Lee Anne je prostě skvělá. Škoda zrušení...(12.5.2015)

 • KevSpa
  **

  Veskrze průměrný seriál, ve kterém se všichni snaží být strašně sexy, až je to k smíchu. Na tyhle chtěný věci moc nejsem a příběh točící se kolem sexuálního skandálu navíc nemá čím zaujmout, takže po dvou dílech končím. První dva díly - 50%(20.7.2014)

 • Tommassi3
  **

  K myslícímu divákovi určitě..(28.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace