• Tommassi3

K myslícímu divákovi určitě..(28.1.2016)

Žádná hitparáda to vskutku nebyla, nicméně Anna Wood se mi s každým dílem líbila víc až to nakonec byla úplná kamojda, stejně jako Shawn Hatosy. Naopak Cam je tak nějak furt stejnej, až to začínala být nuda. Poslední dva díly jsem ale hltala tak, že si spolu s povedeným soundtrackem zaslouží ještě jednú.(15.9.2014)

• IQ Tiqe

Něce podobného tu už párkrát bylo, je to typ těch zapomenutelných seriálů, co dávávali odpoledne na Nově. Plus je sexy Anna Wood, která mi úsměvem a trochu intonací připomíná Stanu Katic). Ale po třech dílech nevidím motivaci dívat se na další.(7.7.2014)

• KevSpa

Veskrze průměrný seriál, ve kterém se všichni snaží být strašně sexy, až je to k smíchu. Na tyhle chtěný věci moc nejsem a příběh točící se kolem sexuálního skandálu navíc nemá čím zaujmout, takže po dvou dílech končím. První dva díly - 50%(20.7.2014)

Seriálová červená knihovna. 1) V blahobytně vyhlížejícím Charlestonu se střetávají krásná právnička a sladký 32letý Cam Gigandet (státní zástupce Roy). Lehce to mezi nimi jiskří odborně i eroticky. Pak je tu ještě 39letý přitažlivý Shawn Hatosy (zkorumpovaný policista Terry) a pár dalších postaviček, které spektakulárně žijí svůj uhlazený život středních a vyšších středních vrstev v televizní Americe. 2) Seriál je vhodný pro horké letní plážové dny. Svou náladou mi připomíná kanadský výrobek Tropical Heat - http://www.csfd.cz/film/70079-vrazedne-pobrezi/. 3) Další řady podle vyjádření CBS pro malou sledovanost nevzniknou. Hodnocení 7,1 od, pravda, jen 2 421 uživatele na IMDb zřejmě nepostačuje. No...z mostu kvůli tomu neskočím.(18.6.2015)