• IQ Tiqe

Něce podobného tu už párkrát bylo, je to typ těch zapomenutelných seriálů, co dávávali odpoledne na Nově. Plus je sexy Anna Wood, která mi úsměvem a trochu intonací připomíná Stanu Katic). Ale po třech dílech nevidím motivaci dívat se na další.(7.7.2014)

• Davies182

Stačí, aby jednou v životě Cam Cigandet nehrál terorizujícího spolužáka, šikanujícího nevinné oběti, a charisma jde k šípku. Ani drsňák z Fakulty Shawn Hatosy pilot nijak zvlášť netáhne (i když snaha je), no a kvůli překrásné Anně Wood samotné mi za další krvácení bulv S01E02 vážně nestojí... Pro maminy na mateřské seriál roku, k žehlení pak taktéž jako dělané. Pánové čelem vzad.(4.7.2014)

Žádná hitparáda to vskutku nebyla, nicméně Anna Wood se mi s každým dílem líbila víc až to nakonec byla úplná kamojda, stejně jako Shawn Hatosy. Naopak Cam je tak nějak furt stejnej, až to začínala být nuda. Poslední dva díly jsem ale hltala tak, že si spolu s povedeným soundtrackem zaslouží ještě jednú.(15.9.2014)

Jdu proti proudu, nicméně mě se to líbilo. Postava Lee Anne je prostě skvělá. Škoda zrušení...(12.5.2015)

• KevSpa

Veskrze průměrný seriál, ve kterém se všichni snaží být strašně sexy, až je to k smíchu. Na tyhle chtěný věci moc nejsem a příběh točící se kolem sexuálního skandálu navíc nemá čím zaujmout, takže po dvou dílech končím. První dva díly - 50%(20.7.2014)