poster

Mimi šéf

 • USA

  The Boss Baby

 • USA

  Boss Baby

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Baby šéf

 • Velká Británie

  The Boss Baby

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2017, 97 min

Režie:

Tom McGrath

Scénář:

Michael McCullers

Producenti:

Ramsey Ann Naito

Střih:

James Ryan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • malylada
  ***

  Námět není špatný, bohužel se nepodařilo z toho vyždímat dostatečně zábavy a humoru. Docela mě překvapilo, že příliš hláškování nefunguje a nic originálního Mimi šéf nepřináší. Pár situací pobaví, včetně akce, ale většina stopáže vyloženě nudí a během projekce jsem málem usínal. Závěr je utahaný až běda a přemýšlel jsem, kde se poděl tvůrčí nápad. Když budu milostivý, tak chabý průměr.......5/10(27.4.2017)

 • Cervenak
  ****

  Výborný animák. Ten nápad je vyťažený dokonale, svet funkčný, k tomu kopy dobrých gagov a hlášok. Teda... hlavne v tej druhej polovici, ktorá už nepripomína variáciu na Detskú hru a Chuckyho. :) Navyše nemôžete nemilovať film, ktorý vtipne cituje Dobyvateľov stratenej archy. Aj slovenský dabing slušný - Maroš Kramár už druhýkrát tento rok v úlohe veľkého bossa.(23.4.2017)

 • Ivoshek
  *

  Slabé tak moc, že jsem u toho ani nedokázal usnout a musel jsem si číst. Ani vtipné to není, ani nic.(23.4.2017)

 • Dzeyna
  ****

  Celkem povedený animák. Konečně trošku něco jiného.(13.4.2017)

 • Vyhy
  **

  Natočit animák podle knižní předlohy, jež má asi 40 stránek a k tomu všemu tam jsou jen obrázky, to chce hodně odvahy. Studio muselo k tomu vymyslet obsáhlejší příběh, který by měl zabavit dětské diváky na 97 minut. Nevím, zda se děti bavili, já ale ne. Když pominu složitější příběh a několik logických chyb, hlavní myšlenka byla přeci jen působivá. Starší sourozenci vždy ostrouhají, když jejich domov naruší mladší brácha či sestra. Ve filmu se bylo těžké orientovat, jelikož bylo složité rozpoznat, co je skutečnost a co Timova představivost. Navíc, pokud se děti rodí v nebi (nebo kde to sakra bylo), proč Timova maminka měla těhotenské břicho a jak to že Mimi šéf přijel taxíkem? Rodiče očividně viděli, že Mimi šéf má na sobě oblek a nosí kufřík – to jim to nepřišlo divné? A takových otázek vzniká spousty. Chápu, že mladé diváky to nezajímá, takže to nebudu hrotit. Za myšlenku a pár dospěláckých vtipů dávám ty dvě hvězdičky…(22.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace