poster

Sexmise

 • Polsko

  Seksmisja

 • anglický

  Sexmission

  (festivalový název)
 • Československo

  Sexmisia

Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

Polsko, 1983, 120 min (Director's cut: 117 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  ****

  S odstupem času už vtipy trochu vyšuměly, ale před takřka 20 lety to byla maximální pecka, na kterou se stály v kině fronty a s lístkama se šmelilo. I dneska se ještě člověk spoustě věcí zasměje, ale přece jen už tenhle film budou lépe hodnotit pamětníci, než současná mládež. Oba hlavní mužští představitelé sehráli své party vynikajícím způsobem a jejich konfrontace se světem žen je opravdu svérázná.(4.4.2003)

 • ajuska
  ****

  Originální komedie se spoustou podařených momentů a zároveň trefná a kousavá satira. Jen ta stopáž je vzhledem k nepříliš obsažnému námětu trochu přetažená.(21.5.2007)

 • Flipper
  ****

  "Jaaaj Kobjety me bijú!" Pri dvojhodinovej minutáži som myslel, že to bude riadny prepadák no dosť som sa mýlil. Pozerať na pekné Poľky sa dalo až do konca. Vo filme je ich neúrekom a k tomu ocitnúť sa v podobnej situácii by páčilo asi každému mužovi. Aj keď niektoré naháňačky už ku koncu nudia, koniec filmu túto najhranejšiu poľsk komédiu zachraňuje. Na sexmisii sa dá baviť aj po 24 rokoch...(6.12.2008)

 • Sarkastic
  ****

  Velice zajímavý film. Ač je z roku 1984, je VELICE nadčasový. Je zde vytříbený humor, originální myšlenka, výborné herecké výkony 2 mužských hrdinů a OPRAVDU překvapivý konec. Nevím, jestli je potřeba nějak polemizovat o tom, jak by to tu vypadalo, kdyby byly jen ženy, snad jen, že by špatné lidské vlastnosti nevymizely. A pokud si snad NĚKDO myslí, že je tenhle film o "bobrech", tak ho opravdu nepochopil...;-)(20.3.2008)

 • RHK
  ****

  Jeden ze 200 nejlepších sci-fi filmů - 200 Greatest Sci-Fi Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(19.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace