Wolf Warriors

• Čína Wolf Warrior (více)

Leng Feng (Jacky Wu) během zátahu na drogový gang i proti zákazu nadřízeného riskantně zastřelí jednoho zločince a díky tomu je přiřazen k elitnímu vojenskému oddílu Wolf Warriors. Tento oddíl se záhy vydává na vojenské cvičení, během kterého je ovšem napaden cizí reálně ozbrojenou jednotkou, která si sem přišla vyrovnat účty za předchozí protidrogový zátah a zároveň i vyzkoušet tajnou zbraň. (Tamten)

MickeyStuma

Akční snímek postavený na závratné jednoduchosti. Prostě tu potrestali policejního odstřelovače za nesplnění rozkazu, byť jeho akce byla úspěšná, a to prazvláštním způsobem. Dostal se do jednotky mezi nejlepší z nejlepších. A šli na cvičení a během toho byli skutečně napadeni. A důvod je také prostý. Vyrovnávání účtů. Toť vše. Málo? Proč? Na akční film to stačí. I nadále platí, že v jednoduchosti je síla a Jacky Wu v pozici režiséra a hlavní role to dokázal víc než dobře. Žádné zbytečné řeči, žádné zdržování nesmysly. Čína akční filmy prostě stále umí. ()

Hapretor

Jak tam hraje Adkins, rád se na to kouknu ... tady hrál záporáka, takže jsem nadšený nebyl ... jen spokojený ... akce super ... ale měli by vystřihnout ty CGI scény - humus ... sekvence s vlky - blbost ... a bylo by to ještě údernější a záživnější ... ()

bararich8

Kromě naprosto stupidní a zbytečné scény s vlky to šlo a nezapomeňte na výplň jménem příběh, ten tu byl úplně mimo. Naopak Adkins jako bad guy předvedl pár slušných pohybů a Jacky Wu se nenechal zahanbit. Místy až moc rychlé tempo hraničilo s nepřehledností. Slušnější 3* ()

jauzdu

Stejně tak jako nás strýček Sam s neutuchající pravidelností zásobuje vlasteneckými agitkami z vojenského prostředí, tak i ČLOA se umí pořádně předvést. Mě osobně to ani moc nevadí, pokud se u toho dokážu bavit a já se bavila výborně. Každá minuta je napěchovaná akcí a tu a tam i vtipem. Hlavní hrdina má sice asi trošku problém s potními žlázami a jeho nadřízená zjevně nedávno navštívila plastického chirurga, což bývá neklamnou známkou béčkové (ne-li céčkové) podíváné. Naštěstí v tomto případě to ale neplatí a se svojí minutáží jsou Wolf Warriors ideální podívanou na večer. ()

eagles22

Čert vem tu agitku. I přes to je to výbornej akčňák s upoceným hlavním hrdinou, kterej se s nikým a s ničím nesere a tak to má bejt :) A záporák Adkins taky nemá chybu. 85% :) ()

jack_scott

Celkem netuctová záležitost ze zajimavého prostředí, je to rozhodně "lepší béčko", žádná velká sračka. Příběh by i přes svou jednoduchost byl fajn, nebýt vyložně wtf scén jako ta s digitálními "vlky. No odporné. Jinak se na to koukat i dá. 60% a ***. ()

Saxos

Tak nám Čínská lidová osvobozenecká armáda ukázala, jak je k boji připravena. Nesnáším filmy produkce Čína, Korea, Indie, atd. Díváde se na vysmáté obličejíky i když film má být kruté drama. Jednou za čas, ale vydržím. Klady: pro ty nevědomé ukázka, že i PLA je dobře vyzbrojena a vystrojena, prvních 10 minut. Zápory: nejhlavnější - boj s vlky ve stylu tak Pána prstenů, chechtal jsem se ještě 1/2 hoďky potom a slzy mi tekly jak hrachy. ()

hufnagel

Čínska patriotistická rozprávka o veľkej a hrdinskej čínskej armáde."Vrcholom" bol výskok z nástražnej míny bez poranenia. ()

karnifex

Celkem slušná akce, patosu přespříliš (ale zas v tom čínském originálu působí docela legračně, takže je pro mě snesitelnější, než v indoevropských jazycích) a občas celkem dobrý vtip: "Nikdy jsem se neopil. Začal jsem pít, když mi byly tři roky, v pěti letech jsem opil dva šestileté." Za to hvězda navíc! ()

terordemon

"I fight for China." ... Číňania naverbovali Scotta Adkinsa a natočili spolu akčný vojnový film, ktorý môže kľudne slúžiť ako propaganda Čínskej ľudovej armády. Čínsky vojaci sú tam všetci do jedného, odvážny hrdinovia, ktorý ochotne položia svoj život za vlasť v boji proti zlým západným žoldnierom. Scenár a príbeh je o ničom. Je tam strašne veľa nekvalitných zbytočných digitálnych efektov a scéna z vlkmi je totálne trápna a na smiech. To však neznamená že sa nato nedá pozerať. Akcia je špičková, trochu prehnaná, ale zábavná a s kopou vojenskej techniky. Dokázali jej do 90-tich minút natrepať viac ako amíci do všetkých svojich filmov dohromady. A takéto ázijské filmy sa ku nám moc nedostanú, kľudne chodťe do toho. 63% ()

chytri

Ta jedna hvězda je za Nan Yu :-). Banda čínských Chuck Norrisů s neprůstřelným mnichem proti Scott Adkinsovi. Film má 90 min. Pokud by jsme vystříhali srdceryvné a "dojemné" scény jsme na půl hodince, což byla alespoň trochu akce( bohužel však postrádající jakoukoli logiku). ()

Declen

Jo, to bylo špatný i v rámci žánru. A to mě ani nevadí silný tah na patriotismus, to ne, ale je to prostě strašná nuda. Jsem zvědavej na druhej díl. ()

ouki81

Zábava a akce vygradovaná až do absurdna (změna směru za 2.3 vteřiny). Jacky Wu umí a ani Scott Adkins se neztratil.Čína nepotřebuje Johna Matrixe, Čína má Leng Fenga . ()

hujerita

Menj propagandy, trocha viac akcie a možno by som dal aj plnú počet. Čo ma tak trochen naštvalo boli tý vlci. Ešte chvíľku by tam boli a asi to vypnem. Tiež akože ten výcvik tam nemusel byť, ale až tak moc to nevadilo. Našťastie, ako píšem hore vyššie celý film zachraňuje akcia a prijateľná dľžka filmu. Samozrejme že dvojka bude na svete čo nevidieť :-))) ()

Googooplexer

To by som za tých 90 minút musel zjesť 90 kíl ryže, aby sa to dalo pozerať. Akcia, strih a postavy primomínajú filmy Jackieho Chana zo začiatku 90tych rokov. ()

mdf

Stručně a jasně................toto je agitátorský náborový film do armády Čínské lidové republiky. ()