The Last of Us - Season 1 (2023) (série)

Drž mě za ruku (S01E04)

(epizoda)
  • USA Please Hold My Hand
TV spot

Joel a Ellie zanechají auto v Kansas City a snaží se uniknout, aniž by na sebe upoutali pozornost pomstychtivého vůdce rebelů. (HBO Max)

Ant_Antony

Znáte ten pocit, kdy si u něčeho říkáte: "Proč já na to vlastně koukám?" Tak zhruba tohle já zažívám u The Last Of Us několikrát každou epizodu... Autoři by měli dostat ceny za záběry na krajinu, zarostlé baráky a vrakoviště, kde i po 20 letech je v nádržích benzín... Jinak se z toho bohužel stává velká nuda... Navíc další nepovedený casting - do role psyhopatické velitelky (vážně Rose z Two & a Half Men?)... ()

ac3r

Já milovník hry a nejsem schopen tomu prostě dát lepší hodnocení. Dyt se tam prostě nic neděje. Úvodní mega akce přepadení spočívá v zastřešení dvou chudáku a hotovo. Fakt dvou tvůrci? :)))) No a potom zajedeme do zajetych kolejí tohohle mega seriálu, kde se vůbec nic neděje a jen se proliza, keca a dávají hlášky ze hry. Kdybyste si z té hry vzali raději úplně něco jiného. Fakt nechápu jak tomu tady potentati můžou dávat 5*, nechápu za co. ()

kumite

Také s ohledem k tomu, co provedl aktivista Peter Hoar se třetím dílem, tady chtě nechtě musím 100%. Tohle je to postapo, které chci vidět. Má to šťávu, má to atmosféru a příběh se nám dál někam konečně posunul. Jen doufám, že tvůrci už z tohoto směru neuhnou a nebudou "experimentovat". ()

warrenur

O 30 minut kratsia epizoda ako ta predosla, avsak vyborna. To country v aute od Hanka Williams bol super pick pre danu chvilu a zvyraznil atmosferu. Props to the makers. A ten odlahcovak a "uvolnovac napatia", co Ellie hodila pred spanim nemal chybu..:D "It runs in your genes / jeans." :) ()

fixaman

Nejlepší zatím zůstává předchozí epizoda, ale tahle jí slušně šlape na paty. Atmosféra houstne, vztah mezi Joelem a Ellie se začíná prohlubovat a cliffhanger na konci mi jen připomněl, jak dlouhé bude zase čekání do dalšího pondělka :) ()

molcan2

S radosťou vidím, že sa vracajú na hlavnú trať bez odbočovania. Páči sa mi, ako sa vzťah medzi Joelom a Ellie začína rozvíjať a odhaľovať časť charakteru, ktorá bola predtým neznáma, a rozvíjať ich ďalšími činmi. Časť, kde ich prepadli v meste je drsná, neviem, čo by som robil na mieste Ellie. Je dosť ťažké zabiť mladého človeka, keď sa vás pokúsil zabiť, ale potom žiada o milosť a o svoju mamu. Neviem, či to tak scenáristi zamýšľali, ale vodkyňa odboja z toho mesta je dosť antipatická bez akýchkoľvek spásonosných vlastností. ()

Pichloza

Je to čím dál lepší. Zvětšující se vztah Joela a Ellie je parádní a já asi nemůžu být šťastnější. Pedro i Bella jsou naprosto parádní a své postavy hrajou skvěle(za mě hlavně Bella). Nejlepší části jsou část v autě a Elienin závěrečný vtip kdy se i Joel zasměje. Přesně to je ten moment kdy divák pozná že Joel už v Ellie vidí i něco víc než jen náklad. Mám radost o velikosti Rat Kinga. ()

tomik99

Po rozpačité třetí epizodě jsme se vrátili opět k tomu lepšímu. Vztah Joela a Ellie se prohlubuje a cesta městem byla jako ze hry. Tvůrci jsou opravdu autentičtí, lpí na každý detail a láska k dílu je cítit z každého záběru. Možná je jen škoda, že tohoto jsme se mohli dočkat až o epizodu dál. Klidně by to sneslo jeden díl s Billem, jeho pastmi a městem. Hra nabízí nespočet dialogů mezi ním a Joelem a na nějakou půlhodinovou epizodu by to také vyšlo. ()

Razzor_82

"Smrdí to jak hovno."  Ellie a Joel k sobě pomalu nachází cestu. Bella se dokonce i směje a nevypadá už jako autistický skřet. Jenže je to pořád nuda a nuda. Tenhle seriál asi do konce nedám. 4/10 ()