Příběh o hledání vlastního stylu zasazený do světa elektronické hudby a hollywoodského nočního života, ve kterém ctižádostivý 23letý DJ Cole (Efron) tráví dny tím, že kuje pikle se svými přáteli z dětství, a po nocích pracuje na skladbě, se kterou udělá díru do světa. Všechno se ale změní v okamžiku, kdy se seznámí s charizmatickým, ale poněkud pošramoceným postarším DJ Jamesem (Bentley), který si ho vezme pod svá křídla. Věci se však zkomplikují, když se Cole zamiluje do Jamesovy mnohem mladší přítelkyně Sophie (Ratajkowski). S tím, jak zapovězený vztah nabývá na intenzitě a rozpadá se jeho přátelství s Jamesem, musí si Cole vybrat mezi láskou, loajalitou a budoucností, pro kterou je předurčen. (Freeman Ent.)

honajz2

Viděno v RegioJetu po cestě z Brna do Prahy. Začátek mi připomněl filmy typu Human Traffic a Groove, takže jsem se u toho sice celkem nudil, ale aspoň jsem dostal to, co jsem od toho očekával - hodně (povětšinou) dost dobré hudby a spoustu party scén, které dokáží nejeden film svojí přítomností oživit. Jenže pak se to snaží celé o něčem být (generační výpověď, hledání sebe sama, naprostá nelidskost bohatých podnikatelů...) a jde to do kelu, protože ten příběh je slaboučký a naprosto nedostatečně vedený. O postavách víme naprosté minimum, včetně hlavního hrdiny a ten přesah, co v tom měl být, taky není úplně nejlíp řečený. Zase se mi ale líbil závěr, sice ta jeho "skladba snů" byla pro mě z celého soundtracku jedna z nejslabších, ale zase na druhou stranu se mi líbilo prozření hlavního hrdiny a především to, jak k té svojí skladbě vůbec došel. Blbý ale je, že to za tu hodinu a půl stejně předvede málo, co se dalo tolerovat v první polovině se v té druhé už nedá a navíc v té druhé polovině nejen že výrazně ubyde hudby, ale hlavně se ukáže, jak mdlé to celé je. Ale hudba fajn a zahrané je to taky slušně, navíc snaha v tom je vidět taky. 2* ()

Streeper

Hudba skvělá, film docela i utíkal, ale příběh za moc nestojí. Není tam nic, co by z filmu udělalo něco zajímavého, pořád se to točí kolem jedné a té samé věci. Děj negraduje, jen se stále houpá v rytmu elektronické hudby, která je na tom všem to nejlepší. ()

epicek

Luxusní oddychová jízda s ještě skvělejším soundtrackem. Já se bavil skvěle a dostal jsem přesně to co jsem chtěl. Zac kupodivu nebyl vůbec otravný či teplý , prostě tam zapadl suprovně. A Emily byla neskutečná a proto jedna hvězda jen za ní ! Are we ever going to be better than this? ()

Morzael

Filmy se Zacem Efronem mají tu sympatickou vlastnost, že dostanete přesně to, na co vás navnadí trailer. Ani o píď míň nebo víc. Pokud si trailer pustíte, můžete se zcela zdravě rozhodnout, jestli je pro vás, nebo ne. Já dostal parádní elektronickou hudbou (a to ji jinak zrovna nemusím) nadupaný snímek, vyzdobený kočandou Emily a mně sympatickým Efronem. Dokonce jsem si i říkal, že má u mě film plusové body za to, jak tam všichni sem tam zobnou nějakou drogu a baví se, a nikdo se z toho nepodělá. No, nakonec to museli zkazit dalším morálně poučným zvratem, který v mých očích film o kus srazil, škoda. Každopádně, pokud vám tato hudba něco říká, určitě si to jděte užít do kina, protože zvuk to má parádní. ()

PavelVanekArt

Narazil jsem na tenhle snímek úplnou náhodou a mile mě překvapil. Tyhle náměty mám moc rád. Mladej, hezkej, (ne)zkušenej a zničenej Zack Efron je DJ na místní diskotéce. Spolu se svýmy kamarády se snaží udělat díru do světa pomocí elektronické taneční hudby. Má rozdělaný song, který posadí všechny na zadek... Ne všechno je pravda. Efron do role sedí a nemusí ani hrát, postava mladého DJ je přesně mu padnoucí. Jeho kamarádi jen suplují aby se neřeklo a jeho nemesis/mentor, skvěle hrající Wes Bentley (AHS seriál), je jedinej, kdo nagelovánka dokáže dostat o několik úrovní výš než ke hvězdám. Film je plnej typických cliché. Zakázaná láska, dosažení snu, nečekaná smrt, zklamání, dno... To už tu bylo stokrát a stokrát lépe. Proč se mi ale tenhle flick líbí? Protože miluji hudbu. A tento film je hudby plný. Moderní (kvalitní) elektro dance na každém rohu doplňuje každou situaci. Nejlepší scénou jest pool party a vysvětlení psychologie DJingu a skladatelství. Taková menší příručka pro beatmakery řekněme. Filmařina kolem byla průměrná, casting správně zvolený (Efron seděl jak hrnec na prcinu, Ratajkowski dostatečně sexy, Bentley správně slizkej a šílenej), soundtrack perfektní a finálový song zklamal. Přesto je to nadprůměrný film, hlavně pro mladší publikum. Tudíž i pro mě. Osobně mi tenhle motivační flák nic nedal, jen jsem nakouknul pod pokličku taneční hudby kterou mám rád. Nic víc, nic míň. 4* a.k.a 78% ()

Juto

Film je predvídateľný, niekedy nevkusný, ale nechýbamu energia, scenárista a režisér Max Joseph vnáša do materiálu úprimnosť. 6/10 ()

viperDavid

Hezky si nalijeme čistého vína. Film kde Emily Ratajkowski tancuje bez podprdy a s obrovský výstřihem, film kde hraje přeslatenej Zac a film, který má suprovou muziku, nemůže být nikdy propadák a taky není. Atmosféra je perfektně zachycena, přesně jaká v klubech bývá. Zacovi jsem teda moc nevěřil, že by byl opravdu DJ, ale jinak super. ()

Lachtaan

Jeden z filmů, o kterých jsem vlastně doposud ani nevěděl, že existují.. Narazil jsem na něho čistě náhodou a chtěl jsem si oddechnout po zklamání ze Sicario: Nájemný vrah u něčeho odpočinkového.. Musím přiznat, že začátek byl nepřehledný a dost nudný, docela dlouhou dobu člověk, který si to před filmem nepřečetl, ani nevěděl, o čem snímek pojednává, ale tak po prvních 20ti minutách se začal konečně rozjíždět a nyní doopravdy nelituju, že jsem film nevypnul.. Poté, co se Efron vyhrabal z propadáků od Disney (viz. HSM) se objevil v pár dobrých snímcích - Šťastný Nový rok, Sousedi, Talisman atd. a i tady se předvedl jako jeden z kvalitnějších herců své věkové vrstvy :) A v neposlední řadě taky film dost zachraňovala role krásné modelky Emily Ratajkowski.. Takže za mě určitě 4 hvězdy a to hlavně za zajímavý příběh, který dneska není příliš omílaný, jako většina jiných námětů.. ()

Johnny.ARN

Život DJ nie je jednoduchý. Pokiaľ máte vymletých kamarátov, radi si dáte niečo nelegálne a pasiete po frajerke svojho učiteľa, svetoznámeho DJ. Ale Efron to v pohode vykrýva, roztancuváva ľudí, nahráva si zvuky a vedie svoje malé, vnútorné vojny.Veľa vecí tam ale pekne funguje, slnečné prostredie tiež pridá a dokonca aj tá hudba je počúvateľná. Efron sa pomaličky škrábe z toho kokainového dna, uvidíme, ako sa ukáže v roli záchranára. Príjemne, nenásiné, pozeratelné. 3 z 5 ()

Playman

Nebudu puntičkář a nebudu vůbec řešit to, že hlavní hrdina je Efron a že mě to komplet míjí životním i hudebním stylem... ale jo, trochu se od toho moje hodnocení asi musí odvíjet. Jenže filmu, který postrádá jakoukoliv dramatickou linku a celou dobu se snaží být co nejvíc hyper-cool a nemá v sobě ani špetku napětí, nebo nějaký konzistentní feel a celou dobu hrozně nudí, se se těžko nedá vytknout, že tam pak dramatické zvraty nastanou a vy si říkáte kurva jako proč? Proč se to stalo? Ve výsledku je to hodinu a půl dlouhý videoklip z MTV a prostě jen je... 2* dávám za těch pár momentů, který byly vlastně super, jen škoda že nebyly delší... nebo v jinym filmu. ()

romajz15

Není to film úplně pro každého, ale milovníkům elektronické hudby doporučuji. Film je skvěle natočený, jako ze života a podbarvený úchvatně vybranou hudbou, která z filmu dělá skvělou jízdu. Pro mě jakožto milovníka House Music má tenhle film asi nejlepší letošní soundtrack. ()

noctambule

Doufala jsem, že to nebude moc velká kravina, ale ono mě to bavilo a moc. Byla to povedená podívaná, ne bez kazů, ale na ty teď myslet nechci. Snímek za hodně vděčí hudbě, ale i herci, které až na Zaca neznám, mi sedli. Nevím, co by se muselo stát, abych se stala Zacovou fanynkou, ale od jisté doby mi přestal vadit a vlastně jsem zvědavá, kde se objeví. Snad zase něco s přesahem a myšlenkou!:-) ()

misstake

Human Traffic dnešní generace se nekoná. K tomu filmu chybí zbourat pár konvencí a trošku invencí. Hudebně taky nic moc, nejlepší je úvodní, pro dnešní generaci asi už oldskool pecka od Justice. Ale kvůli zavzpomínání na dobu před deseti lety a za Emily Ratajkowski musím ty 4 hvězdy dát. ()

papushka

Průměrná oddechovka o Zacovi-Švandovi DJovi plná klišé a duc duc jamů, některých celkem dobrých. Wes perfektní, Emily překvapivě výborná a na zbytek osazenstva se leda tak pěkně kouká. Pokud od toho člověk moc neočekává nebo je fanošuk electro hudby, tak bude určitě spokojen nebo minimálně neuražen. ()

tom.nosek

Až na naprosto nesnesitelnou postavu Masona (holohlavého kamaráda), to byl vlastně i celkem fajn film. Ano, příběh je to to stejné, co už jsme viděli stokrát, pouze z hudební branže. Ale přestože nejsem fanda duc-duc písníček bez textu vytvořených jenom za účelem být duc-duc písníčkami na duc-duc diskotékách, děj, postavy (kromě výše uvedené) a hlavně kamera byly dobré a já se bavil. Díky rozumné stopáži hodiny a půl film dokázal upoutat moji pozornost a pomohlo tomu také hlavní trio herců - Zac Efron, Emily Ratajkowski a hlavně Wes Bentley. ()

Hanys_

Ikdyž pominu tu hudbu, která je úplně mimo můj vkus, tak zůstane jen ohraný příběh o klukovi, který si chce zhmotnit svůj sen. Hodně toho zachraňuje bohémský Bentley a neskutečně rajcovní Ratajkowski. ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015