Příběh o hledání vlastního stylu zasazený do světa elektronické hudby a hollywoodského nočního života, ve kterém ctižádostivý 23letý DJ Cole (Efron) tráví dny tím, že kuje pikle se svými přáteli z dětství, a po nocích pracuje na skladbě, se kterou udělá díru do světa. Všechno se ale změní v okamžiku, kdy se seznámí s charizmatickým, ale poněkud pošramoceným postarším DJ Jamesem (Bentley), který si ho vezme pod svá křídla. Věci se však zkomplikují, když se Cole zamiluje do Jamesovy mnohem mladší přítelkyně Sophie (Ratajkowski). S tím, jak zapovězený vztah nabývá na intenzitě a rozpadá se jeho přátelství s Jamesem, musí si Cole vybrat mezi láskou, loajalitou a budoucností, pro kterou je předurčen. (Freeman Ent.)

hujerita

Nečakal som nič a nedostal som nič. Normálne som sa nudil a absolútne ma to prestalo zaujímať hádam tak po 20-tich minútach. Že tam zomrel ich kamarát bolo putna aj mne a aj hlavným predstaviteľom. Ha a že hudba, kde??? Trochen jej tam bolo ale to fakt len trochen. Záverečný song úplne o hovne. Človek by čakal viac hudby od filmu o Dj-ovi, ale akosi sa to nekonalo. Taký it´s All Gone Pete Tong je oproti tomuto filmu absolútne úžasný a minimálne milión bodový. Ešte aj v Human Traffic bolo viac hudby a atmosféry ako tu. Dokonca by som film neodporučil ani tomu kto počúva trance. Hádam dva nápady tam boli super ale inak nič viac. Chcel som dať dve hviezdy, ale ak si spomeniem na Frankieho Wilda, tak dám radšej jednu. ()

golfKana

Viděl jsem v kině upoutávku na tento film. A jako fanda podobné muziky jsem čekal co se z toho vyklube. Nebylo to špatný, pár super songů, ale čekal jsem tak trochu větší tempo, které by tomu slušelo, méně té omáčky kolem. ()

coolsender

no twl, nebýt toho amerikanskýho klišoidního konce a pokud by tu bylo tech hvězd šest, dal bych 6 !!! Ani nevím proč. No prostě proto. Ten film mi krutě sednul. Generačně jsdem o kousek jinde, ale stejně je si všechno podobný. Sex,drogy, muzika. Jen za mě byli bobři, drogy stejný a house se teprve rodil. Já ... prostě mě to bavilo. ()

somme

Tak tenhle zanr hudby mi fakt nic moc nerika, ale musim rict, ze film me vazne bavil. Necekala bych, ze z toho vyleze neco smysluplnyho, ale stalo se! 4,5* ()

Martin29

Čekal jsem film o taneční hudbě. Místo toho je to o několika chlápcích co hledají pro kámoše lidi, kteří by si šli zapařit na diskotéku a poslechnout jeho sety. Jednoho dne tam potká jakéhosi slavného dje a skamarádí se. Celý film je pořád o tom jak spolu někde chlastají souloží a hulí jak komín v Dukovanech. Na konci jeden z nich umře (režisér se snaží tam dat emoce, aby nám ho bylo líto což se mine účinkem jelikož mě byl totálně u zadnice a ani mě ta postava nezaujala navíc mrtvých fetek nelituji). Jinak závěrečný song z těch zvuků těžká sračka, ale pořád lepší než poslouchat hovna od Kabátů například Ani soundtrack za moc nestojí šlo z toho více vymáčknout jediný song co zaujal https://www.youtube.com/watch?v=KIPC_HLifmo ()

charlie012

Moc se mi líbil ten Dj-skej film, s kvalitníma reprákama se daly poslouchat ty songy co byly dost slušně namíchnutý, herci to zahráli dobře, dabing pokulhával, chyba ve filmu: na konci jak vytahuje noťas pak ho dá na stolek kde má všechno připojený a na další scéně to teprv připojuje. Jak jsem ten film dokoukal tak jsem z něj měl moc dobrou náladu - nedokážu posoudit jestli ten film byl fakt tak dobrej a nebo ten matroš co sem před tím pálil. ()

sunny.day

Tak to mě vážně bavilo. Hudba a umělecká stránka filmu skvěle provedená. Příběh sám už trochu americký a předvídatelný, ale ne nic co by mě nějak odradilo. Navíc oceňuji, jak tvůrci ukázali, jak se dá životní příběh vložit a interpretovat právě skrze hudbu. A Zac? Tahle role mu skvěle sedla.. Zkrátka taková pohodovka na pondělní večer :D ()

Kalor1

Musím povedať že tento film je lepšou verziou lalalandu, ktorý vyšiel v tomto roku a dostal aj niekoľko oskarov. Dobrá hudba a slušný dej. Ideálne na oddych. ()

Kviitek

Nejsem fanda elektronické hudby, natož Zaca či Emily, ale moc jsem si tento film užila, neskutečně mi to sedlo a žádný moment mi ve filmu nevadil, spíše naopak... pěkně to plynulo, nic vyhroceného, různé typy lidí a situací ze života. Super ;-) ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015