Příběh o hledání vlastního stylu zasazený do světa elektronické hudby a hollywoodského nočního života, ve kterém ctižádostivý 23letý DJ Cole (Efron) tráví dny tím, že kuje pikle se svými přáteli z dětství, a po nocích pracuje na skladbě, se kterou udělá díru do světa. Všechno se ale změní v okamžiku, kdy se seznámí s charizmatickým, ale poněkud pošramoceným postarším DJ Jamesem (Bentley), který si ho vezme pod svá křídla. Věci se však zkomplikují, když se Cole zamiluje do Jamesovy mnohem mladší přítelkyně Sophie (Ratajkowski). S tím, jak zapovězený vztah nabývá na intenzitě a rozpadá se jeho přátelství s Jamesem, musí si Cole vybrat mezi láskou, loajalitou a budoucností, pro kterou je předurčen. (Freeman Ent.)

Eduardo

Už sa mi dávno nestalo, aby sa mi na soundtracku nejakého filmu páčila každá jedna pesnička. Film samotný je super oddychovka. Efron je fakt sympaťák a na Emily sa obzvlášť dobre pozeralo. ()

hrudka

Možná to přeceňuju. Možná v tom vidím a slyším až moc hlubokej záměr. Možná tvůrci hledají v elektronické taneční hudbě hlubší smysl, který možná ani nemá, protože lidi se chtěj bavit a hlavně pařit. O nic víc přeci nejde. Ale chytlo mě to (za srdce, jako EDM). Lehký sociální rozměr nebo přátelství. Život v jinak mrtvé elektronické hudbě. Život a smysl v jinak vesměs povrchně prvoplánové elektronické taneční muzice. Líbilo se mi to, je to sympatický. Soundtrack obstojný. Proč ne. Ačkoli to třeba na Spring Breakers nemá... ()

Dimo

We are your friends nemá z nějakého důvodu český název a tak tedy sledujeme partu amerických párty fetek, se Zacem Efronem v čele, kterak se chce velkoDJem státi. Filmů z DJ prostředí je jako šafránu a proto jsem se na tento těšil. Není špatný, ale žel příliš nevyniká. Hlavní hrdina se snaží, dívčí prvek, či jak bych partnerku protřelého opileckého DJe nazval, je fakticky hezký, onen opilecký DJ, co se z nějakého důvodu rozhodne zaškolit Zaca jáchcibýtDJavypadnoutzLA Efrona je též snaživý, byť jeho chování mi moc logiky nedává, a pak nám tu přicmrndují Zakovi dementní kámoši a je už rozebírat raději nebudu. Kdo má rád EDM, bude spokojen, komu taková hudba nic neříká, možná neusne. ()

PedroPo

Pohádka o tom, jak chudý DJ ke štěstí přišel. Tento druh muziky není mým šálkem čaje, ale film jako takový mě neurazil. A Efronovi bych přál víc zajímavých hereckých výzev, v tom klukovi by mohlo nakonec něco být... ()

AspireHD

Miluji hudbu, dokáži poslouchat téměř všechny hudební styly a vždy jsem obdivoval řemeslo DJů. V tomto filmu sice není ukázáno, jak přesně dělají tito lidé svou hudbu, což je trochu škoda, ale film se pomalu rozjíždí až najede do citlivé zóny a jeho samotné vyvrcholení je prostě geniální! Ve chvíli kdy začal finální song, tak jsem měl husinu, hodil audio do sluchátek a vychutnával si to, protože se to skutečně povedlo. Film není nijak sám o sobě extra dobrý, ale pro takový ten oddech před spaním nebo ráno u snídaně je to skvělé. Doporučuji tento film lidem, kteří nedokáží vydržet bez hudby, protože tohle si zamilujete. ()

ExpertAsie

Pro fajnšmejkra hudby EDM je tenhle film pro něj stvořenej, protože zde můžete vidět různá rozložení a pocity postav, které musí překročit, aby dosáhli svého cíle. Jinak tenhle film je v celku pohodový a jinak nijak nenápadný. ()

West

Opravdu mě zajímalo, jak se chce takový film poprat se spoustou zbytečných klišé, bez kterých by vše okolo nemohlo vůbec fungovat. Navíc EDM, který se mi tak trochu příčí s mým stylem hudby, jako DJeovi (co už má nějakejch 12let hraní house music za sebou). Bohužel je to danný tím, že my nežijem v LA, ve světě nekonečných večírků a party, a nemáme tu na každém rohu nějakou akci, ze které by se člověk mohl dostat na světovou scénu. Mimochodem - 128BPM je moje gusto a kdo mě zná ten ví.. a pro mě tady Zac Efron, měl někdy až moc upjaté výlevy emocí při mixování (hraní) , ale děj bavil , a vše naprosto odsejpalo. A na konci toho všeho to bylo hodně pohodový, a vůbec nenudilo, což beru jako obrovský plus.. Jen nevýhoda, že mám teď hroznou chuť si zahrát na nějaké party. ()

ER

Že by pokus o další Horečku sobotní noci? Proč ne,ale tady jde o málo funkční směs dramatu,osudovosti a lehkovážnosti. Hudba je pak (až na 2-3 vyjímky např.Pushin On od Julese) běžnou rádiovou produkcí, která mně moc nebavila. ()

neo250

Bál som sa filmu, nakoľko tam hral Zac Efron, ale táto rola mu úplne pristala. Zaujímavý príbeh mladého DJ ktorý sa chce stať úspešný v tvorbe hudby a jeho troch kamošoch, ktorí len vidia ženy, chľasť a prachy . Luxusná Emili Ratajkowski, ktorá bola miestami neodolatená. Soundtrack filmu taktiež hodnotím pozitívne. Posledných 6sec filmu si mohli inak odpustiť. ()

Mijagi

Slibný začátek, ale střed naprosto ztrácející tah. Nemám výtek k slaďáckému Zacu Efronovi, problémem tohoto filmu je scénář s celkem uspokojující hlavní linkou, ale s viditelně zpackanými dílčími epizodami. Příklad za všechny: zápletka s drogami a její tragický konec, který má v příběhu sice své opodstatnění, ale nejdou z něj žádné emoce a reakce zúčastněných působí uměle. Ač poslouchám taneční hudbu, ani po této stránce jsem se nebavil, minimálně 60% skladeb vám zahrají o víkendu na každé české vesnické diskotéce. Jestli se chcete podívat na film o dj´s, doporučuji http://www.csfd.cz/film/246106-berlin-calling/prehled/. Díky zdařilému závěru dávám nakonec tři upocené hvězdy. ()

TommyDiamond

Tento kousek ze světa Dj-ů za zhlédnutí určitě stojí. Příběhově i obsazením je snímek prakticky na nule, ale originální provedení Maxe Josepha doplněné o velmi povedené hudební sekvence dávají filmu zvláštní kouzlo, které dokáže nejen zaujmout, ale i dobít energii..... ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Začátek vypadal jako film o namyšlených blbečcích, ale ikdyž tuhle hudbu neposlouchám, tak to příjemně uteklo. Dobrý pohled na zrod "hitu". ()

Juwe

Přišlo mi to jako velmi zmatené počínání režiséra a scénáristy, kteří stále hledali, jaká má být vůbec celková pointa filmu. Jako fanda elektronické hudby musím konstatovat, že vybraný soundtrack byl hodně chudý a nudný. Závěrečný track, který měl být danou třešničkou na celém filmu netřeba ani komentovat (výsměch). Zahrát ho někde na reálné akci, tak ho všichni vypískají. ()

wege

Nejlepší je na filmu je hudba, skvěle zapadá do děje a situací ve filmu. Pokud ovšem jste fanoušky Oldies Radia, tak si ve filmu budete těžko hledat něco dalšího pozitivního. Samotný příběh není nijak překvapivý, v podstatě kromě jednoho momentu, víte od začátku, jak to dopadne. Z herců nejvíce věříte Wesi Bentleymu tu roli DJ, který rezignoval na ideály, vlastně na všechno a dělá vše jen pro peníze. Naopak ten zasněný pohled Zaca Efrona vás po pěti minutách irituje a vlastně nevíte proč. Díky hudbě 60%. ()

Kutkey

Je to dobrý film, nic víc nic míň. Zajímavé prostředí a člověk má po skončení prostě chuť jít do klubu nebo na fesťák a hudba je fajn, ale jinak se nejedná o nic převratného. ()

cress

S tým záverečným songom čo mal každého zničiť by ťa vyhodili aj z kulturáku v Dolných Vesteniciach. ()

PlysovyMacko

Ľahký letný film. Hlavný hrdina je DJ, ale dídžejuje malo, len na začiatku a na konci. Film není o ťažkej ceste na vrchol, je o hudbe, party, babach. Dej a tempo je také lážo plážo. Hudba obstojna. ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015