Příběh o hledání vlastního stylu zasazený do světa elektronické hudby a hollywoodského nočního života, ve kterém ctižádostivý 23letý DJ Cole (Efron) tráví dny tím, že kuje pikle se svými přáteli z dětství, a po nocích pracuje na skladbě, se kterou udělá díru do světa. Všechno se ale změní v okamžiku, kdy se seznámí s charizmatickým, ale poněkud pošramoceným postarším DJ Jamesem (Bentley), který si ho vezme pod svá křídla. Věci se však zkomplikují, když se Cole zamiluje do Jamesovy mnohem mladší přítelkyně Sophie (Ratajkowski). S tím, jak zapovězený vztah nabývá na intenzitě a rozpadá se jeho přátelství s Jamesem, musí si Cole vybrat mezi láskou, loajalitou a budoucností, pro kterou je předurčen. (Freeman Ent.)

Didisek

Upřímně si myslím, že to nemá absolutně žádnej hlubší příběh. Prostě jen pohled na reálnej život, ve kterým, když máte známý, se dá všechno zařídit. Ale ta hudba se mi tak šíleně moc líbila, že jsem si ji musela hned pouštět z youtube další 4 dny... ()

Blazis34

Vůbec ne špatný film o elektro hudbě a věcí okolo toho, co k tomu patří. Za sebe můžu napsat, že tento hudební styl moc nemusím, všem typům drog se vyhýbám, ale dnes už tak tyto dvě proměnné k sobě pasují. Podobné festivaly se bez omamných látek ve velké míře neobejdou. To se mi na filmu líbilo, že si nebral servítky a ukázal to tak, jak to je. Dále chválím, že film měl tempo jako při hudbě od dobrého DJ, divák se nenudil, pořád se něco dělo. Co se týče Efrona, tak se do role hodil skvěle, stejně jako nádherná Emily Ratajkowski. Zá výběr herců tedy palec nahoru. Mezi mínusy bych zařadil to, že film je v podstatě na jedno shlédnutí, opakovaně už si ho málokdo pustí a že neukázal nic moc z filmové kvality. Ba ta hudební kvalita byla patrná, líbilo se mi zakomponování reálných zvuků do určitých setů a životní moudra vycházející z této tvorby. To mělo docela hlavu a patu. Celkově tedy film hodnotím nadprůměrně, ale na víc než 65% se nezmůžu. Tři hvězdy. ()

DonBraso

Za ten konec musím dát určitě jednu hvězdu navíc.Konečně konec,který byl emotivní a závěrečný Adidas dáreček,krásně zapadnul do mozaiky.Velmi zajímavé skloubení Dj-ingu a romantiky.Chvíléma je to trochu až moc soust či klišky na diváka,ale jakmile je vidět cíl,který má Cole,tak je hned lépe.Zac Efron zahrál velmi dobře,takhle role mu byla ušitá na míru,když jde o párty nejspíš.Parta kamarádů byla tak spíše do počtu,ale přeci si tam jeden našel místo až na samém konci"Copak nemáme na víc?" Víceméně party,srazy,James alcohol frei,romance a skvělý soundtrack s jedním špekem,jedním rádcem,jedním co zemřel,jedním big festival.Přesto tohle téma mi bylo šité na míru a tak jsem byl velmi spokojen. ()

TinoArts

Priemerná blbosť o DJ-ovi, ktorý sa snaží preraziť. Klasika, milostný trojuholník, predvídateľné, ničím nezaujme, ale na jedno pozretie stačí. Dobre sa na to pozeralo hlavne vďaka Emily.60% ()

Vasyl

O čtyřech nesympatických smažkách, ž nichž jeden chce byt DJ. Celej film na tom určitým způsobem maká a učí se. No a na konci všechny ohromí trackem namixovaným ze zvuků, který slyšel když si šel zaběhat a konečně si sundal sluchátka. San Fernando Valley prostě=porno a nikdy jinak. Stejně jsem se na to díval jen abych viděl jaká je Emily hérečka. To sice pořád nevím, ale jen jsem se utvrdil v tom, že by to mohla byt ideální ženská. Taková ta co tě večer lehce nadroguje, v noci těžce ošuká a ráno si dá k snídani cheeseburger. ()

Cannonball

Som rad, ze filmy uz nekazi pritomnost Zaca Effrona a preto nechapem preco vybrali za prestavitelku hlavnej zenskej role kto ma charizmu zdochnuteho kapra. Chybalo mi tam hlavne viac tej hudby ktora vam bzucib hlave este par dni, ked som povine klise ako laska a smrt priatela musel pretrpiet. ()

jack_scott

Pro mne hudebně - filmové překvapení roku! Nemám co filmu vytknout, bavil jsem se výborně. 90%. Na vyšší hodnocení by to ale chtělo prostě...asi jiný typ filmu, nad 90% feel good filmu nedám no. To si nechávám pro skutečné umění, nejen kvalitní řemeslo. ()

waltosin

Poradili si s tim bohužel špatně,myslel jsem že budu v emočním napětím jako u Berlin Callingu, ale kromě těch tracků,které ušli, jsem s ním tu jeho cestu ke slávě neprožíval, škoda tohle se nepovedlo. 45% ()

kutomil

Ta jedna hvězda je jenom za to, že jsem byl spáleny jak lidice a občas se mi zalíbil nejaky beat... jinak je to hrozně zpracované a dialogy jsou totálně nepřirozené, minimálně v dabingu.... ()

Domislava95

V elektronické hudbě se nevyznám, ale film mě překvapivě bavil a to jak obsahově, tak vizuálně. Navíc scénu z garden party, kde se prsa Emily Ratajkowski tak krásně hýbou do rytmu hudby, si můžu pouštět pořád. 10/10 would fuc....ehm, watch again. ()

megajalec

Film o začiatku kariéry nádejného DJ-a, ktorý sa poflakuje po Hollywoode, vo voľnom čase mixuje a pracuje na skladbe, ktorou chce preraziť. K tomu všetkému sa pridáva nočný život a trochu odvrátená strana zo života DJ-ov. Nie je to extra kúsok, ale poteší, najmä priaznivci elektronickej hudby si prídu na svoje (občas aj mne začala pokyvkávať hlava). Snímok má viacero super scén (Cole na party po požití drogy a prechod do farieb; vysvetľovanie 128 bpm a tanec Ratajkowski v šialenom výstrihu bolo mega). Bohužiaľ stráca v situáciách, kde by sa to žiadalo a ide hrať vážnejšiu hru (smrť kamaráta, ktorá vyšumí, záverečný song, ktorý ma mal odpáliť, mi nepripadal až tak extra). Jednorázová chuťovka ()

blade23mc

Kupodivu mě tenhle film bavil, dalo se tomu uvěřit a kluci se slečnou podali pěkný herecký výkon. Jestli jsem se tam u něčeho nudil tak to byla možná nějaká minutka, ale jinak film šlapal pěkně. Tenhle typ hudby zrovna neposlouchám, ale věřím, že na nějakým fesťáku by mě atmosféra strhla i na tuhle muziku. Nacházím se v podobný věkový hranici, takže si ty párty večery dokážu živě vybavit... takže tedy pěkná podívaná, samozřejmě co si i Emily týče..pěknej kousek. 75% ()

Nemooo

Byl jsem v očekávání, ale bohužel nebylo naplněno. Kdo nemá rád EDM, ať si film ani nepouští, dějově velmi slabé. 3hvězdy dávám díky soundtracku ()

FLVEKK

U tohohle filmu jsem si opravdu hezky oddechl. Už když jsem viděl Emily, která je v mých oblíbených herečkách..ačkoliv je to spíš kvůli jejímu vzhledu a hlavně TITS !!!. Ale její postava se mi zamlouvala a líbila, takže s tím nemám vůbec žádný problém. To samé soundtrack, i když elektro moc neposlouchám, jsem spíš na Hip Hop, ale když už jsem na té ''Dííííze'' a vidím ty holky, a cítím tu hudbu, tak prostě neodolám a zatančím si... možná i něco víc :-O .. Takže se mi film celkem dost líbil..a klidně bych bral více kreslených scén, které byly na první párty, škoda :) Hezky jsem si zatrsal v křesle !!! ''I love it here'' ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015