Včelka Mája

• slovenský

Včielka Maja

Animovaný / Rodinný

Austrálie / Německo, 2014, 88 min

Příběh je jednoduchý, postavičky roztomilé, vše líbivě barevné a s nejlepším možným koncem. Tato filmová Mája funguje dobře pro hlavní cílovou skupinu, tedy dětského diváka, širší publikum ovšem zaujme obtížně.(22.12.2014)

Rozhodně malému se to v kině moc líbilo a nadšeně o tom vykládal dva dny.Mě osobně se Mája také hodně líbila, takže dávám plný počet :)(30.5.2015)

Ale jo... když vezmete v potaz pro jakou cílovou skupinu byl tento film od začátku zamýšlen... tak vlastně nejde vůbec o nějaký průšvih, ba naopak...(9.2.2015)

• kaylin

Rozhodně se to ani trochu neblíží tomu, co jsme sledovali jako děti v televizi. To byl seriál s kouzlem, který mě opravdu bavil. V tomhle vydání je to prostě jen průměrný 3D animák, kterých je v současné době poměrně hodně a nějak moc se od sebe neodlišují. Nejzvědavější jsem byl na to, jak budou postavy ve 3D vypadat, a tímto byla moje zvědavost ukojena.(19.5.2015)

Zavzpomínání na dětská léta dopadlo dobře, film je důstojným nástupcem původní Máji. Viděl jsem s dětmi (4,6) v kině 3D.(9.11.2014)