kyrysar odpad!

Čekal jsem nějakou potrhlou taškařici, která bude mít něco do sebe. Ale toto! Ani ty procenta na csfd si to nezaslouží a tím mě to i zmátlo. Bože, jak hluboko klesnul De Niro (držitel dvou oskarů)! Takovýhle výblitek bych nedal dohromady, i kdybych byl pod vlivem drog. Chápu, že prachy jsou prachy, ale myslím si, že De Niro si mohl trošku pohlídat důstojnost! Scénárista John Phillips musí být totální hovado nebo ho k tomu museli donutit! Jinak si ten zbytečný film nedovedu vysvětlit! ()

PatrikP4

Musím se přiznat že Rob De Niro docela slušně zabíjel vtipem a celej film byla dost sranda... Robert rozhodně už nikomu nemusí nic dokazovat a je vidět že se prostě už chce točením bavit... ()

Hlavonozec odpad!

De Niro. U všech kmotrů, mafiánů, taxikářů, boxerů, Frankensteinů, pirátů, dokonce i fotrů. Do čeho ses to do prdele uvrtal, tohle je hrozně pod tvojí úroveň. Jako já vím, krize 80 procentního věku tě žene do filmu, kde z tebe udělají toho největšího prcíře, válečníka a degustátora fetu většího než Ozzy Osbourne. Ale no tak. Až zaklepeš bačkorama, tak my budeme velebit ty skvělé filmy a tyhle ty budou tzv. vřed v tvojí sbírce. Přeber si to! ()

fritol34

Smál jsem se po celou dobu a vidět Roberta De Nira v takovéhle roli se mi po Heat ani nesnilo i když už má něco komedii za sebou. ()

kantyna2

Vulgární komedie s de Nirem? Snad nikdy jsem ho neslyšel použít sprostý slovo... za tenhle film jich bylo stovky. Dost jsem se nasmál, hodně na styl American Pie. Bohužel ten vtip se nelíbí každému a zpracování námětu není příliš výstižný. A Efrona nemusim, i když výkon docela ušel... 50% ()

bonovox

Slabé, zbytočne vulgárne a málo vtipné. De Niro na staré kolená asi stráca rozum, že berie takéto podradné úlohy, asi si chcel zaspomínať na kvalitatívne o triedu lepšiu trilógiu Svokor je lotor. ()

Goumen

Dlouho jsem se tomuto pokračování vyhýbal a to jsem ani netušil, že tam z původních herců zůstal jen Robert de Niro. Původně jsem se jen bál trapného humoru a teď po shlédnutí musím říct, že více než oprávněně. Výjimečně jsem se zasmál a třeba místní prodavač drog mě docela bavil, ale jinak je to humor nejnižší kategorie i v rámci amerických komedií a děj je, jak jinak, naprosto předvídatelný už od začátku filmu. ()

Kozlowski8

Původně měl Jason pouze odvézt svého dědečka na Floridu, aby zde odpočíval. Cesta s energickým dědou se však zvrhne v neskutečně bláznivý trip...Na můj vkus příliš vulgarismů, kterými se chtěli tvůrci zalíbit (a možná i zalíbili) dnešní omladině, občas vtipné situace a dialogy, ale taky nemálo těch spíš trapných. Sotva průměrná komedie. 55%. ()

anakinzlo

Skvela komedia :))) a to komedie nejak nemusim. Ale toto,bola topka. De Niro vyborny,Efron tiez a cesky dabing,.neskutocne. Tie hlasky,ksichty,..ani chvila nudy. Vyborne zahrane,...!! perfektny humor,co dodat. Nechapem tie minusove hodnotenia.. ()

bigmatko

jedna z naj komédii za poslednú dobu. kombinácia Denira a Efrona velmi dobre funguje. Téma nie je ničím nová ale aj tak prináša kopec vtipných situácií a hlášok hlave od Denira. Ale ani Efron nezaostáva a je vidiet ze dozrel do hereckej podoby a že zvláda komédiu bez toho aby vyzeral trápne. vacsina situácií sa tam síce tocí okolo sexu a drog ale bez toho to asi v americkej komédii nejde, lebo v amerike asi vsetci od 15 do 80 sa vedia bavit len ked sú opití alebo minimálne mierne sfetovaní. v prípade Denira a Efrona to vsak zaberá a na filme sa dobre zabavíte. ()

luboss822

Moje celkové hodnotenie filmu 4* je dosť precenené, pretože samotný "nudný" film by vydal tak za 2 hviezdy. Robert De Niro ho však posúva na úplne inú úroveň a kradne si celý film len sám pre seba. Treba však dodať, že Efron mu na moje prekvapenie docela dobre sekunduje. ()

agentkenny

Ach jo, to je zase zklamání. Čekal jsem nějakou perverzní komedii. Tohle se fakt nepovedlo. Škoda. Efron byl po většinu filmu trapnej. Jedna hvězda za De Nira. ()

knoxwile100

Ach jo, Hardcore Henry byl až moc Hardcore, Dirty grandpa je zas málo Dirty. Pár hlášek se tam najde, ale jinak za zabití scénáristy stojící, extrémně předvídatelný a nezajímavý, jak přednáška jehovistů o jejich víře při nedělním ránu, scénář. No a vlastně i celý děj filmu. Nejzábavnější postavou je jednoznačně prodavač drog, který se tam naštěstí objevuje docela často. Jinak je tam málo holek, je to málo sexy, málo trapných situací...U Gaylord Jebala jsem se bavil o trošičku víc. ()

Matulko_

No, v prvom rade musím spomenúť, že s pribúdajúcou minutážou klesá originalita (niektoré klišé) a aj vtipnosť („slovní hříčky“ v osobných invektívach a podobne). De Nira som v niektorých situáciách ako pána herca rozhodne vidieť nechcel a Zaca Efrona som vlastne nechcel vidieť vôbec (predpojatosť skrývať nebudem). Na rozdiel od iných bezduchých variácií na podobné témy ma však Dirty Grandpa pobavil napriek vyššie uvedeným výčitkám. Už spomínané podpichovanie starého pána s rôznymi popkultúrnymi odkazmi a schopnosť De Nira aj po sedemdesiatke zahrať nekorektného „divocha“ aj mimo mafiánskeho sveta boli diváckymi zážitkami, ktoré som neľutoval. A hoci mi svojim bakelitovým vzhľadom nikdy nesadol, Zac Efron ako trochu naivný Terminator Mitt Romney z A&F, bol dobrý a zábavný. Na záver si dovolím ešte jeden kopanec za CS/SK distribučný názov (Dirty Grandpa - Děda je lotr): regionálne pomenovať film podľa nesúvisiaceho snímku (Meet the Parents - Fotr je lotr), hoci sú tam isté podobnosti či herci a hodí sa to do karát, je jednoducho trápne, bez štipky nápadu, celé zle, jednoducho marketingové promo-dno. Pozdravujem „Metro - Policajta zo San Francisca“ (Eddie Murphy - Beverly Hills Cop). ()

zekon

Přišlo mi to nudné a neskutečně fekální. Ten vtip co tam měl být tam prostě v těch prasárnách nebyl a nesedělo to tam. Celkem chápu použitý název distributorem ze skvělé trilogie. ()

Mark1983

Tak tenhle snímek jsem nakonec musel skouknout sám, jelikož nejsprostější frakce u mně doma zcela všechny odradila a film se vypnul po několika minutách. Ale konec konců je film pro mě čistým průměrem, který by měl větší a lepší reputaci bez těch úchyláren. ()