Skyw4lker7

Terminator kazišuk - tebe měli poslat místo Schwarzeneggera skazil by si *ukaní Johna Conora aby se vúbec nenarodil .... prvý a posledný krát čo som sa zasmial :). ()

soukyd33

To je docela jízda. 😀 De Míro zde opět exceluje, a Zac Efron je také dobrý. Komedie se vším všudy, a tím myslím se vším všudy. Párty po celou dobu filmu. Plno krásných holek, a zajímavý příběh. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

NikiVai odpad!

Tak tohle byl hnus. Nesnáším sexistické komedie plné vulgarit. A že v takové žumpě hraje i de Niro je mi fakt líto, jako herec u mě klesl, že snad ani v mých oblíbených filmech s ním si ho už nedokážu představit jinak, než tohoto oplzlého dědka. ()

Godless

Nesúdte film podla nàzvu. Je to niečo celkom iné, prekvapivo nie horšie. Toto je skutočný lotor. Zákerný, zlomyselný a vtipom sršiaci dedo alias Robert de Niro. Takmer bez prestávky idúca smršť zàbavy a oplzlìch vtìpkov. Kto zvažuje návštevu kina, vrelo doporučujem. ()

mir3c

Super komédia, jedna z najlepších za posledné roky. Zábava od začiatku do konca, film nemá hluché miesta, koniec koncov odozva v kine hovorila za všetko, bavili sme sa neskutočne všetci! ()

Tullamore

Nebylo to přelomový, nebylo to ani originální. Přesto jsem se záhadně bavil. Nadržený děda a jeho vnuk kazišuk. Ale jo, překvapivě to šlo všechno dohromady. Občas to bylo i vtipně, i když až přehnaně předvídatelné. ()

jakubesd1

Scenarovo miestami nezaujímavé . Malo to príbeh ale ako keby to nevedelo skončiť správne . Sranda bola čiže pridal som este jednu hviezdu ;) ()

tennis.rules odpad!

Dobre hodnotenia tohto filmu na csfd sa nedaju vysvetlit inak - ako tak, ze distribucna firma si tu plati recenzentov, ktori umelo zdvihaju hodnotenia naozaj priemernych filmov a ludia potom na ne idu do kina, aby aj dobreobsadene polosracky, ktorych vyroba stoji velke peniaze - zarobili aspon na naklady.. Tu to ma 75%, na imdb 5.9/10, co je dost velky a podozrivy rozdiel. V prospech imdb hovori to, ze sa ocividne ovplyvnuje o dost tazsie, kedze hodnoti x nasobne viac ludi a tak je celkove hodnotenie hodnovernejsie. Csfd spravte si tu poriadok, umoznite hodnotit viac ludom, budu aj objektivnejsie hodnotenia. To, ze tento film ma u vas 75% je nonsens a minimalne pre mna znamena, ze pre hodnotenia si pojdem odteraz na imdb. ()

ToRtiK

pár veľmi vtipných scén avšak striedané nie celkom zmysluplnými scénami. Veľmi mi chýbal aj hudobný podmaz v mnohých záberoch. Dá sa ale nie je to niečo čo by som si potreboval pozrieť ešte raz. ()

rado3105

Ti co dali 5 hviezdieciek sa da pochopit ak mali vek do 18r, ti co dali 4 hviezdicky, vek do 20r, ti co dali 3 hviezdicky vek do 25r....a potom este intelektualna uroven. Zabite peniaze v kine a vyse hodina zivota. Americky odpad plny americkej zumpy a posahanosti. Toto je obraz USA a ich vnimania sveta a toho co je dobre. Nafetovat sa, napit sa...a potom sa cudujme ze ta mladez je taka posahana.... ()

mad.dog

Ohromný překvapení, nejen jak tahle komedie šlape jak hodinky a na spočítání hluchých momentů mi stačily prsty jedný ruky, ale taky se projevilo, že De Niro, ač je to k nevíře, má stále prostor pro sebe objevovat nové a nové možnosti hereckýho vyžití. Neskutečně si to celou dobu dával a i Zac mu byl rovnocenným spoluhráčem a vytvořily spolu super dynamický duo. Všechny Prcičky a pokračování Hangoveru se můžou jít zahrabat! ()

Opeth

Fuck sem fuck tam. Všude samej fuck. Kdyby ho ubrali, možná by pak zbylý fuckový fóry vyzněly líp. Ale rozhodně to není komedie na odkopnutí. Jsou tam dobrý hlášky a hezký lidi. Tři a půl hvězdy. A půlka se zaokrouhluje nahoru. A taky ve filmu bylo hodně půvabných půlek. ()

Controlor

Vtipný dědek, vtipný vnuk. Když to tihle dva dali dohromady, nehrozilo, že by divák skomíral. Očekávání byla ale tak vysoká, že jsem přece jen čekal na vtip několik ne tak úplně třaskavých pasáží, které doháněly, co se zameškalo. Herci v hlavních rolí měli významný podíl na tom, že se tahle komedie neztratí v průměru, kam bych ji asi zařadil, nebýt jich. ()