olgab odpad!

Myslím, že to bylo to nejstupidnější co Robert deNiro natočil. Například když říká, že by bylo lepší, kdyby mu Queen Latifah nasrala přímo do pusy z horkovzdušnýho balónu. No jestli si páni od filmu mysleli, že to bylo vtipný, tak to pardón. A takových nechutných průpovídek a situací tam bylo požehnaně. Fuj !!! ()

kubixix

Robert de Niro je jistě skvělý herec. Dá se tak posoudit z několika skvělých filmů, ve kterých se objevil. Jsem ale toho názoru, že potřebuje nějaký velký projekt, aby měl možnost ukázat, co v něm opravdu je. Bohužel mi přijde, že v posledních pár filmech toto zapojení nemá, a tak i celkový snímek stojí za starou belu. Dirty Grandpa ničím nevystupuje z řady. Tuctový příběh s "překvapivým" koncem dnes již naplní málokoho. Snad se tvůrci snažili tento koncept ozvláštnit sexuálními narážkami a nahotou. Bohužel, ani to nepomohlo. Dříve byla nahota ve filmech vzácná jako šafrán a každý odhalenější kousek vyvolával pozdvižení, ale cpát do filmu obrázky z párty, které se zúčastní a která nijak nešokuje, nefunguje jako nahota dříve. Zac Efron je pro mě novinkou, těžko tedy soudit, ale herec je to bezesporu také skvělý, tedy skvělý přesně pro takové filmy jako je High School Musical nebo Dirty Grandpa. ()

Lockdown

Parádní kokotina ve stylu Pařby ve Vegas plná černého humoru a pěkných nechuťáren. Samozřejmě tento styl humoru se nezavděčí úplně všem a proto pokud někdo vyhledává film plný příběhu na přemýšlení, tak zde asi neuspěje. Stařík De Niro je hlavním tahounem filmu a pálí na nás jednu skvělou hlášku za druhou. Ostatní však podávají taky skvělé výkony (obzvlášť Julianne Hough zde zahrála parádní mršku). Příběh jako celek nemá moc smysl rozebírat, protože je zde na úkor chlastání v pozadí. Jak již bylo řečeno, není to film pro všechny, ale mě se to do vkusu trefilo moc. 80% ()

Al90

Pro nekoho mozna misty az nevhodny a nechutny humor a navic kdo ma Roberta De Nira zaskatulkovaneho jako mafiana,herce vaznych roli atd atd tak po pravu muze byt zdesen,k cemu se na stare kolena v tomto filmu odhodlal,ale me to vubec nevadi :)) bavil jsem se kralovsky,i kdyz ze zacatku jsem tomu moc sanci nedaval :)) idealni na nedelni vecer,dokonce ani Efron mi nejak tu nevadil... ()

Habansz odpad!

Jackass přisli s něčím, co bylo fakt vtipný (teda aspoň v drtivý většině), bylo to sirový a hlavně to bylo jako doopravdy. No a protože je rok 2016 a nás neplatěj za nápady, ale za vykrádání těch nápadů, natočíme to taky a dáme tam celebritku a skutečnýho herce. A světe div se, ono to je tak špatný, jako na tom papíře (ne-li horší). Tohle je fakt pitomost. I když překousnu toho homouše Zaca, kterej "hraje" jestě hůř, než "zpívá (jo, jde to), ale hlavně že holkám pak ukáže břišáky a že DeNiro tady naprosto zahazuje svůj hereckej talent i svoje charisma, ten film je prostě zhovadilost. Sází na vás jeden "vtip" za druhým a vy se nestačite popadat za břicho a říkáte si dost, dost už, ja už to fakt nedávám.... Nebo jsem spíš čekal, kdy takhle debilita přestane alespoň na chvilku bejt úplnou debilitou, chytal jsem se jednou rukou za břicho a druhou objímal kbelík na blití a chtělo se mi křičet dost, dost už, tohle fakt nedávám !? ... Jo to bude spíš ono, teď se mi to vybavuje. Fakt lituju těch 102 minut, co na mě TV blila tuhle pakárnu. Nemůžu dát ani jednu hvězdu za to, že to skoncilo, protože to ve mě nechalo nesmazatelnou stopu a já teď budu dlouho hledat něco debilnějšího než bylo tohle. A to mám tenhle druh humoru fakt rád. ()

Domitri

To hodnocení normálně ničí moje oči... vážně ? proč mám pocit že většině lidí chybí smysl a pro humor a jenom co ve filmu slyší trošičku drsnější a sprostější humor, hne hážou odpady protože jsou strašně slušný lidi, co nepodporují vulgaritu... asi nemají rádi když si člověk dělá srandu z lidí co maj jinou orientaci... ale v tom to je.. je to jenom sranda! Tenhle film měl všechno... Skvělý herecký obsazení, strašně velký množství úžasných hlášek... nešlo se přestat smát.. u mě plnej počet, protože takovýhle komedie, je to nejlepší co si ve volném čase pustit.. a myslím že mi je u prdele z čeho si dělaj prdel a z čeho ne :)))) ()

mansonn

Tak tento film to je neuveritelna zabava...Umbat Neumbat Nedotykaj sa ma klackem :-) Film som videl v nemcine,anglictine a pre posudenie prekladu a nadabovania i v cestine. Som rad ze sa Deniro na tento film dal je to radost na neho pozerat a smiat sa....nato ze hral vzdy silne postavy je ozaj dobry komik ()

Denzen

Ehm, takúto fekálnu komédiu sme tu už dlho nemali. Mal som chuť tomu napáliť odpad, no potom, čo som si uvedomil, že na väčšine vtipov som sa vlastne smial a že Nirova postava je vlastne stelesnením toho, že aj osemdesiatročný chlapík to vie stále dosť roztočiť, rozhodol som sa dať pohodových 50% ()

Pythonator

Kdo by to čekal, že potká mistra DeNira v tak oplzlém a sprostém filmu. Úchylnost na hranici stupidního humoru však dědovi překvapivě svědčí. Nejednou jsem vyprskl smíchy a nejednou jsem zůstal s šokujícím úsměvem hledět jako puk (např. na penis na polštáři). Ano byla to sranda, ale taky tam bylo spoustu hluchých míst a přiznejme si na rovinu... bez DeNira by byl film poloviční. Komu nepřišly DeNirovy hlášky zábavné, ať si radši příště pustí dvojku Kmotra nebo jiný serióznější snímek. ()

Cliness

Film jsem si pustila pro zabití času, při cestě studentem. Kéž bych ty dvě hodiny svýho života vrátila zpět. Film je naprostej O D P A D. Nechápu, jak se herec jako je Robert De Niro mohl zapojit do něčeho, tak stupidního. ()

martin1m2

Nie som ani upjatý ani nudný ... tie prílišné, silné narážky a hlášky mi nevadia ... Ale aj tak ma film sklamal ... Veľmi som sa naň tešil, ale čakal som od toho niečo iné ... Výsledok nič moc ... až toľko som sa na tom nesmial ... Sú aj ďaleko lepšie komédie ako toto ... ()

Dupac

Právě mi někdo strčil palec do prdele. Pokud máte nějaké zbytkové iluze o americké střední třídě (a jejím vkusu), měli byste si pustit tenhle film. ()

Lady Marcy

Jedna hvězdička za Zacovo tělo, jinak ten film je celej tak neskutečně odpornej , že jsem ho skoro ani nedokoukala do konce. ()

Jard

Trápne, hlúpe a primitívne. Úplne zbytočný film s otrasným scenárom a ešte horšími scénami. Podľa môjho názoru došlo aj k zbytočnému strápneniu herca Roberta de Niro, ktorý má určite iné herecké kvality než účinkovať v takomto zhluku hlúpych scén. 20% ()

ajaxx

Sice se nevyznám ve zdejším "odpadovém" mrcasníku, ale i když nemám na xichtu vocasy, jsem si téměř pérojistej, že tahle komedie mnohé pobaví. De Niro je prostě i ve svém věku pořád stejný komediant a i když metrouše Efrona moc nemusím a hrál zde opravdu spíš třetí než druhé housle, dokonale mu nahazoval na hlášky. Když připočtu megasexy gerontofilku Aubrey Plaza a párek vocasníků od místní zhulené policie, pak to prostě královsky pobaví. Film nemá ambice vyhrávat sošky, ale bavit a to se mu podařilo na jedničku. 95% ()