DJ Rocco iNc

Obrovské sklamanie. Naozaj obrovské. Takú hlúpu a podpriemernú komédiu som nevidel ani nepamätám. Účelom malo byť zrejme pobavenie diváka na báze nadávok a zvrhlosti starého pána, ktoré občas vynikli vtipne, no v takom veľkom množstve a niekedy úplne od veci znižovali moje kladné pocity čím ďalej, tým viac. Nehovoriac o trápnych scénach, s trápnymi dialógmi, ktoré boli veľakrát mimo. A bonus, záverečná scéna. Neviem, či mám plakať alebo sa smiať. Starý dobrý Foter je lotor. Zlatá klasika. ()

Johnny.ARN

Nečakal som nič prevratné, preto nie som sklamaný. Z feťáčika pomaličky, malinkými krokmi robia opäť herca, DeNiro si ide svoje a celé je to už tak klasicky nasiaknuté sexizmom, že to miestami nebolo ani vtipné. Mašťastie sa to dalo dopozerať a boli tam pekné herečky ( Deutch hádam čoskoro vypláva z týchto B-čkových vôd do poriadneho filmu, má potenciál) 2 z 5 ()

Mrkvič

Párkrát jsem se zasmál, ale častěji, mnohem častěji, jsem se styděl, co jsem to přítelkyni pustil za kokotinu. Vtipy válejících se přirození po obličeji nebo klidně i masturbujících Zuřících býků mi nevadí, když mají smysl. Tady je skoro všechno jen jako a co bylo nejhorší, že se to vždy střídalo s nějakou opravdu, ale opravdu vážně myšlenou, romantickou scénou. Kdo má pak všem těch úchylnostem a hlavně jejich protagonistům věřit? Ó jak se mi zastesklo po Nobym, jeho análu, a lásce k vyžraným vepřicím (Grimsby). ()

Lachtaan

Nejšílenější role Roberta De Nira a nejvíce podprůměrná role Zaca Efrona, který se v posledních letech dostává, alespoň pro mě, na herecké výsluní. A právě kvůli tomu s ním zkouknu sebedivnější komedie i jako je Dirty Grandpa. Stále se to ovšem jevilo jako průměrná komediální slátanina, která nabídla i pěkné pohledy na snové americké pláže plné elánu, dobré nálady a pěkných těl. A když už vás otravuje průběh filmu, hledáte si jakékoli highlighty, i kdybyste se za ně měli trochu stydět. ()

elanius

(53/2016) / Hlúposť na n-tú, vulgárny prvoplánový humor, De Niro ako starý ufrflaný perverzák. Super kombo! :) 8/10 ()

neoBlast

Tak nějak jsem čekal hóóódně špatný pokus o zneuctění pana De Nira. Ale snad musím uznat, že se znemožnění nekoná, všichni zúčasnění se asi chichotají, že si můžou spolupráci s Bobbym napsat do životopisu, ale tragédie epických rozměrů se nakonec nekoná. Ano je to předvídatelná debilita, je to na hlavu, ale film je tak okatý, hlučný, tak moc in-your-face a navíc to o sobě ví. Nakonec se i pár (ne)slušných hlášek našlo, snad jak z komedie s Willem Farrellem ("You're like some sort of cock blocking terminator sent back from the future to cock block humans."). Takže jednu hvězdu dám za De Nira, že do toho šel. Jednu hvězdu přidám za Jasona Mantyoukase, který je ve vedlejší roli kouzelný a utržený ze řetězu. A poslední hvězdu za Aubrey Plaza, která pravděpodobně svoji úchylnou přilnavost k De Nirovu dědkovi snad ani nehrála.   50 % ()

LEGACY

Pořádná nakládačka zábavy po bolavě dlouhé době. Výborné duo, překrásná děvčata a crack, tráva a další sračky všude kolem, koho tohoto neosloví? Musím tímto komentem vyjádřít svoje dík mému jihoafrickému učiteli angličtiny za doporučení a já jeho slova předám mile rád dál. Kids, that movie is the shit :D ..... Krása ()

hroubek

Tři hvězdy s odřenýma ušima. Fakt chápu všechny, kdo na tento film nadávají a nebo ho raději ani nedokoukají. Opravdu to chápu. Ten film si doslova říká o kritiku a co je pravdivější, v mnoha případech si jí zaslouží. Mám rád vulgární komedie, kde se mluví sprostě a dělají se tam dost nepěkné věci(Pařby, věci od Judda Apatowa), ale to co vidím musí mít nějaký účel a pointu. A tady to vyjde tak napůl, a ty dobré momenty jsou skoro přebity zbytečnou vulgaritou. Film tlačí zbytečně na pilu a díky tomu, je nám spíše trapně, než abychom se smály. A to je u komedie docela dost velký problém. A sám režisér nám to moc neulehčuje, jelikož přidává naprosto absurdní zápletky, vývoje vztahů a místy opravdu nesnesitelné postavy(Pam, policisté). Ze všeho nejvíce mě bylo líto Roberta De Nira, který si chtěl prostě zablbnou(osahávat a mazlit se s Aubrey Plaza) a vydělat nějaké peníze. Jeho postava je ze začátku, jako osina v zadku a teprve kolem půlky filmu z něj začnou padat ty správné emoce a ten správný vztah se svým vnukem. Prostě alespoň snaha o nějaké herectví. Zac Efron má v první půli, tak nudně napsanou postavu, že to není možné. Naštěstí se to v půlce mnohem zlepší a konečně Efron něco předvede, protože on na to má, když chce a já mu to v závěru věřil. Julianne Hough je nudná a nevyužitá. Zoey Deutch se mi dost líbila, protože mě její výkon přišel přirozený a v pohodě. Hodně moc jsem si užil scény s Aubrey Plaza. Je mi jasné, že přehrává co to jde, a tváří se co nejvíce sexy, když pronáší velmi oplzlé dialogy, ale mě to opravdu bavilo. Mám Aubrey rád z PaR(Parks and Recreation), a tady se mě její výkon líbil, i když jde o jen o to, aby byla co nejvíce sexy. Jak už jsem naznačil, film nezná soudnost a některé momenty jsou prostě moc divné a absurdní. A právě v tomto kontextu o to více pak fungují normální dialogy, kde se postavy konečně chovají trochu normálně. Je škoda, že takovýchto momentů není více, jelikož pak by film byl mnohem lepší a nedělal by ostudu De Nirovi a ostatním. Film sám osobě není špatný, jen prostě musíte mít náladu na tenhle typ humoru. ()

VasaX

De Niro v komediální poloze je skvělý (obecně), a Efron je mnohem lepší cíl vtípků, než jejich zdroj. Plaza jede svou klasickou formu a zbytek tak nějak přihrává na odpal De Nirovi, na kterém to prostě celé stojí. Zápletka je bohužel plytká a za vlasy přitažená a tak film stojí na řadě gagů a De Nirovi. Tohle tudíž také není komediální zlato a obecně kvalita snímku je pod De Nirovu úroveň. Ale pokud si připadáte jako cílová skupina tohohle typu filmů, pak zklamaní nebudete. Zbytek nabádám k ostražitosti. ()

zdenny

Zac Efron podruhé v krátkém rozmezí ve sprosté a laciné komedii pro mládež, kde ukazuje své tělo nahoře bez a své bobry v podpaždí - to asi značí fakt chlapa. Tato komedie ale byla o něco lepší než ta předešlá ("Sousedi"), protože se jednalo o takovou menší road movie s pro puberťáky přitažlivým dějem a ve které hrál věčný klasik Robert De Niro. A která, a to musím zdůraznit, nebyla tak lacině sprostá jako ta předešlá. Nakonec jako v poslední době většina teenagerovských amerických komedií je. ()

Sany33

U Zaca Efrona ma podobné filmy neprekvapujú ale De Niro? V tejto polohe som ho nevidel. Áno, poviete si však hral aj v predchádzajúcich častiach tak o čom to trepem? Ale v predchádzajúcich častiach nebol takýto surový, necenzurovaný a nechutný humor ako je tu. Možno ako pokročila doba tak aj latka humoru sa musela posunúť do vyšších sfér a teda dnešné publikum baví robenie si nekonečné srandy z vlastných vajec a geriatrických chorôb. No na mňa to funguje dokonale. Nakoľko je hodnotenie aké je asi nie na každého. Ide o dobrú komédiu, pri ktorej sa pobavíte a oddýchnete si. Nečakajte od toho nič viac a nebudete sklamaný. 70% ()

m.a.t.o.

„Dávaj si pozor, lebo z teba spravia Oreo." – „Oreo?" – „To je keď dvaja černosi prefiknú belocha. A ty si ten v strede." Klasická americká "pásová" komédia so stokrát videným príbehom. Nebyť zopár naozaj dobrých hlášok, tak neviem, neviem... a De Niro musí byť už asi totálne na mizine, keď kývne na všetko čo mu ponúknu. 25 % ()

Georgex

Na tento film jsem se celkem těšil, jelikož Robert De Niro se v posledních letech objevil v několika povedených komediích, ale vždy věděl, kde jsou jeho limity. V tomto filmu je bohužel všechny překročil a na stará kolena se doslova utrhl ze řetězu. Ne, že by si roli neužíval, ale opravdu má taková osobnost něco takového zapotřebí? V jeho přítomnosti vidím hlavní problém, který mám s tímto filmem, jelikož hrát tam kdokoliv jiný, tak si řeknu, že se jenom nějaký bláznivý dědek upsal do naprosto nevtipné a nechutné komedie pro mladistvé, ale takto je mi spíše pana De Nira líto a snad se příště upíše pro něco více odpovídajícího jeho hereckým schopnostem. Moje hodnocení 30%, ()

zsn

Komedie nejsou zrovna žánrem, který bych vyhledávala, protože v posledních letech nestojí za nic a já se jen tak nerozesměju, leč u téhle mne doslova bolelo břicho smíchy. Mám cca o 10 let prodloužený život - díky, Kazišuku a chlípný dědku :) Nebudu přehánět, když řeknu, že od Pařby ve Vegas je to po delší době opravdu vtipný film, navíc od začátku až dokonce nabitý sexem - v kumulaci s De Nirovou postavou - prostě bezvadný - takové "Kluci s bažantem to chtěj taky" :-P ()

DeathTheKid

Byla to taková tragi-komedie, jen bez té komedie. Vtipných hlášek tam bylo méně než mých sexuálních aktů a to je hodně málo když jsem panic. I po jakési "dramatické" stránce to stálo za hovno, proto je mi líto, že se takové podprůměrné sračce upsal právě DeNiro. Rada na závěr? Raději si zadupejte, nebo zaonanujte, vlastně cokoli, protože jakákoli jiná aktivita bude mít větší hodnotu než tento humus. ()