milunech odpad!

Přemýšlím, co může herce, jako je De Niro, přinutit vzít takvou roli....chudoba, hlad, bída nebo dluhy? To je asi tak vše, co jsem k tomu chtěla říci.... ()

k.rakonos

Roberta De Nira mám rád a celkem jsem se u téhle bláznivé přisprostlé komedie i pobavil, pár hluhých a trapnějších míst bylo, ale z většiny převažovala solidní komedie. ()

ReMusiCZ

Že se De Niro sníží k tak primitivnímu scénáři v podobě nadrženýho dědka s chováním zaostalýho puberťáka, bych nečekal. Pro mě tohle až na pár výjimek nebylo vtipný, ale především trapný. ()

sun.eagle

De Niro se chce na staré kolena očividně ve filmu hlavně bavit. Ostatně má na to právo a nemusí nic nikomu dokazovat. A nejmín některým zdejším největším znalcům filmů ever a navíc obdařeným takovým kalibrem vtipnosti že vtip Monthy pythonů co vyhrál 2.světovou je proti tomu vzduchovka s ohnutou hlavní. Odpad? really? jděte někam!!! Není to bůhvíjaký klenot ale hlavní účel čili pobavit splnil film dokonale. ()

Denzen

Ehm, takúto fekálnu komédiu sme tu už dlho nemali. Mal som chuť tomu napáliť odpad, no potom, čo som si uvedomil, že na väčšine vtipov som sa vlastne smial a že Nirova postava je vlastne stelesnením toho, že aj osemdesiatročný chlapík to vie stále dosť roztočiť, rozhodol som sa dať pohodových 50% ()

Generi odpad!

Tak vážení, keby v tomto filme nehral de Niro, to by boli iné hodnotenia !!! Takto je táto sračka nadhodnotená až hrúza a pripomína mi to cisárové nové šaty- ale kráľ je nahý !!! Stupidnosť, stupidnosť. De Niro určite nekončí, ešte ho čaká Pradedo je lotor, Prapradedo je lotor, tak sa tešte jeho pätolízači !!! . ()

Ardath

Bohužel dokonalá ukázka toho, jak Robert De Niro v posledních letech sahá po rolích, které nejsou hodné jeho hereckého formátu. ()

Minas

Komedie mně poslední dobou tolik nebavili, ale přišla na mě nostalgie a zopakoval jsem si dirty komedie na které jsem se díval jako malý capart a krom toho že jsem chápal narážky, tak jsem se smál jak hovado. Zde jsem na nostalgii nevzpomínal, pouze jsem si nemohl lehce zvyknout na jiného otce, naštestí to nehrálo roli. Film obsahoval tolik skvělých narážek, včetně si dělání prdele z NSA a sledování teroristů atd. Opravdu nechápu všechny "politicky korektní" lidi zde v komentářích. Kde vymizel ten Český černý humor? Díky bohu že tenhle film se fakt nebojí a jde do toho ve velkém. Za mě 98% a chci víc podobných! De Niro byl skvělý. ()

Villan

Ja som sa vyborne pobavil,a myslím,že z toho dôvodu hral v tom filme aj De Niro,aby sa pobavil a niečo zarobil.Mnohí čo tu píšete komentáre asi beriete život príliš vážne mám taky dojem.Zvláštne je,že niekto napíše hodnotenie odpad a pritom z komentára je zjavne,že to asi pozeral cele.To mi príde tiež čudne,ja ked ma niečo nebavi,tak na to proste nepozeram.Ja ten život až tak vážne neberiem a preto dávam 100%. ()

PanIncognito

Robert De Niro je geniální herec a je vidět, že si roli plně užívá. Tento neslušný, sexistický a vulgární film je příjemně plynulý a funguje, jak má... nedělá tedy ostudu svému žánru. :) (viděno s 2. dabingem) ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Chci šukat, až mi z toho odpadne pták. Chci ošukat koně a pak vypít jeho krev!" Chlípný dědek Robert De Niro. ;) De Niro jako bývalí podplukovník speciálních jednotek, který pohřbil svojí ženu, se kterou už roky nesouložil. Vyrazí hned po pohřbu s vnukem na road trip, na kterém si chce jen užívat života. Uvidíte ho zde honit si tágo či budete sledovat, jak brousí vysokoškoláčku Aubrey Plaza. Vyjadřovat se bude jedině vulgárně a neustálé tady bude strkat prst do zadku Zaca Efrona. Zac Efron mi tady nevadil, teda do doby než začal zpívat. :D Jinak komedie u které jsem se dosyta nasmál. - 80%. ()

teekanee

Tento typ přisprostlého humor mi opravdu sedí, takže jsem přes naléhání kamaráda film pustil a zklamán jsem opravdu nebyl. De Nirova komediální poloha sedí opravdu dobře a Efron mu v roli kravaťáckého podpantofláka výborně nahrává. Přidejte k tomu bláznivou Aubrey Plaza, která hraje samu sebe a vychází vám z toho poměrně zajímavá komedie s pár geniálníma scénama. Co filmu podle mě trochu škodí je přetažená stopáž řekl bych, že je tak o 15 minut moc dlouhý. 78% ()