Keďže humoru a zábavy nie je nikdy dosť, rozhodli sme sa na slovenské televízne obrazovky vrátiť obľúbený žáner skeč-šou v úplne novom projekte s názvom Kredenc. Pôjde o týždennú retrospektívu vo forme satirických správ a paródií na aktuálne témy z mediálneho, spoločenského a politického prostredia. Diváci sa môžu tešiť na špičkovú zostavu hercov a komikov, v Kredenci sa predstavia Juraj Kemka, Petra Polnišová, Roman Pomajbo, či Zuzana Šebová. (TV Markíza)

MM_Ramone odpad!

Toto je teda ale poriadna kopa smrdutého hnoja. Niečo tak primitívne, stupidne a trápne sa len tak nevidí. Takýto shit môže vyprodukovať jedine tlupa debilov ako sú Kemka, Polnišová, Šebová, Pomajbo a zopár ďalších hlupákov, čo sa ku nim pridali. Banda slniečkarskych zmrdov čo sa pasuje do úlohy komikov a čo je horšie aj do vodcov ohlúpených slušných oviec, ktoré pravidelne vybľakujú na námestí SNP v Bratislave a neúspešne sa snažia organizovať štátny prevrat. Oni a aj ten ich "Kredenc" sú odpad! ()

borec999

Je pravda, že niektoré scénky boli fakt vtipné a ako paródia trefné (Miesiči, Karma s Krepkou a farmárom Kemkom, či Hesso Jašterák pravidlene bodovali). Ale aj to, že časom bolo vidno, že vznikala len preto, že zmluva s TV bola podpísaná na XY dielov a niečo sa natočiť muselo, aj keď sa v nápadoch Dangl a spol evidentne vyčerpali. I tak ale rozhodne sympatická snaha o paródiu, ktorá začína byť v TV priestore úplne mŕtva. 65% ()

SOLOM. odpad!

Už jsem viděl opravdu ledasco (nejen co se nejrůznějších česko/slovenských) show, pořadů, atd…Ale tohle už je opravdu za hranicí nevkusu. Nevím, zda to vůbec nazvat trapností či ubohostí – protože kvalita pořadu je ještě mnohem horší a snad pro to není ani pojmenování. Viděl jsem několik částí (nikdy ne celých, Páč tohle se vážně nedá…) a vážně můžu říct, že tohle je ten největší slovenský shit, který jsem zatím viděl a ODPAD je pro něj ještě milostivým ohodnocením. Chce se mi blejt… ()

jesmot

Na začátku snad ještě vtipné ale pět sérií už je fakt moc. Humor postupně upadá, scénky se opakují, není to jako na začátku. Všeho moc škodí, dávat každý týden v pondělí pořad, původně zamýšlen jako satirický, no časem spíše trapný, zasloužil by s pauzu a návrat s novými nápady a parodiemi. Suma sumárum v tuto chvíli 2*. ()

Aljak

Toto VŠETKO už tu raz bolo (teda nie len raz, aspoň už 5-krát), akurát pod inými názvami a s inými účinkujúcimi. Možno sa občas nájde aj niečo, na čom sa dá zasmiať, tak aspoň za to 1*. Ale inak dosť neoriginálne, v podstate všedné. A nechápem načo tam pchajú tú Evelyn - na jednej scénke s kunami sa stavia kariéra stabilnej zabávačky fakt ťažko. ()

• Paródie na seriály sa natáčajú v tých istých ateliéroch, v ktorých sa točia aj originály. V rámci šetrenia sa natáčalo aj v byte jedného komparzistu. (Johnny_SVK)
  • Markíza musela kvôli sťažnostiam svojich moderátoriek scenzurovať prvý diel. Zo scénky parodujúcej TV Noviny museli v repríze vystrihnúť záber s dieťaťom a moderátorke "Karmy" zmizla menovka Krepka. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)