V pasti

• Francie Oppression (více)

Dětská psycholožka Mary Portman (Naomi Watts) přišla při tragické automobilové nehodě o manžela. Její syn Stephen sice nehodu přežil, ale zůstal ve vegetativním stavu upoutaný na lůžko. Pro Mary se život změnil v nepřetržitou péči o paralyzované dítě. V jejím velkém domě uprostřed lesů v ní narůstá pocit samoty a izolace. Vše změní příchod nového pacienta. Malý chlapec Tom se po smrti matky uzavřel do sebe. Mary se rozhodne vzít Toma v rámci léčby k sobě domů. Uprostřed zuřící sněhové bouře však hoch z domu zmizí. Šance, že přežil venku mrazivou noc, je nulová. Mary si je přesto jistá, že poté Toma ve svém domě několikrát zahlédla. Z místností se ozývají zvláštní zvuky, v domě se začínají dít děsivé věci. Někdo nebo něco je ohrožuje. Mary a Stephen už nejsou ve svém domově v bezpečí. S narůstající hrůzou nabývá Mary přesvědčení, že je pronásleduje duch mrtvého chlapce... (Bioscop)

BOURQUE

Má to takú atmosféru, akú potrebuje. Možnosti vedľajších postáv však nie je dostatočne využitý. N. Watts (opäť) skvelá! Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Kingjiri

SPOILER: Bijáky, který se tvářej nadpřirozeně a pak se v nich aspoň většina záhad reálně vysvětlí, mám vcelku v oblibě. KONEC SPOILERU. Tentokrát vyšlo i pár lekaček, finále bylo napínavější než jsem vůbec čekal (pravda, moc jsem nečekal) a atmosféra měla i silnější momenty. Většina diváků, co bude od projekce dle hodnocení očekávat při nejlepšim průměr určitě zklamaná nebude. Za mě neurážející žánrová jednohubka - za solidní řemeslo a sympatickou Naomi Watts třetí hvězda. ()

Hellierer

Ne, tak takhle rozhodně ne. Po velmi podařeném The Autopsy of Jane Doe, který mě dnes naladil na tu správnou hororovou vlnu, jsem si řekl, že si dám ještě jeden zajímavě vypadající horor. A bože to byla chyba. Tak nefunkční, nesmyslný scénář jsem opravdu dlouho neviděl. V podstatě cokoli ve filmu postrádá logičnost a konec tomu všemu nasazuje korunu. Je sice fajn, že herci hrají relativně klasický standard, ale pokud vám scénář nefunguje snad ani v jediném aspektu a hororová stránka filmu alespoň pro mě je naprosto nefunkční, tak bohužel není šance uspět. 20% za určitou řemeslnost. ()

Likan7

První půle není vůbec špatná. Solidně vybudovaná atmosféra, hororový prostředí, nějaká ta lekačka. Všechno je tu na svým místě, jenže tvůrci se rozhodli celou pointu vykecat snad půl hodiny před koncem, která měla být šokující a místo toho je naprosto pitomá, aby se z toho stala naprosto nudná naháněčka s naprosto neschopnou ženskou plácnout pádlem blbečka po hlavě. ()

Hellknight12

Dnes pozreté po rokoch. Tento film som videl 2x a stále rovnako zvláštny film ako po prvý krát. Film neprináša nič,c nové. Je to slušný thriler so scenárom, ktorý sme videli už snáď 100x. N. Watts sa snaží hrať ale má úplne blbo napísanú postavu a pomaly ani nemá čo hrať. Čo sa týka záporáka, tak platí to isté 2/3 filmu je mimo. Snímok má dĺžku 88 min. Režisér má po ruke N. Watts a takto nevyužiť skvelú herečku na plno? Škoda. Celkové hodnotenie za mňa je 50%. Film odporúčam ale iba v prípade, že vám neprekáža slabo napísaný scenár a nevyužitých hlavných hercov na maximum. ()

Shanen29

Co na to říct,pro mě slabá dějová stránka, která je předvídatelná již po půli filmu.Udržel mě pouze Jacob Tremblay.Tento klučina má před sebou hodně práce. ()

vozralec

Starostlivá matka střídající účesy pečuje o svého (ne)mohoucího syna. Pár lekaček (ručička přes pusu) a trocha dementního chování na konci. V pohodě. ()

elimS

55% - komentář 20ti slovy: Když po slabším začátku přišel, pro mě nečekaný zvrat, tak to nabralo obrátky. Slušný thriller, ikdyž pár věci nedávalo smysl. ()

ANTYCHRYST

Přesně 91 min. jsem byl v pasti.. Měl jsem velké problémy to dokoukat. Táhlo se to ..jak svrab..nic zajímavého..Hlavní postava nezáživna.. syn asi 2x tolik... pobíhající smrad mě vůbec nezajímal..20 % za lekačky a kozy z boku když vylezla z té vany.. Milf Milf... a tím veškeré zajimavosti a klady filmu končí. ()

beso74

Pokus o psychologický thriller, ktorému neodpustím predovšetkým jeho základný dejový zvrat, pretože je totálne neuskutočniteľný, nechcem šíriť spoilery, tak to bližšie rozoberať nebudem. Navyše je to nuda, pri ktorej z letargie vyvedie diváka len niekoľko ľakačiek a fakt, že v treskúcej zime a blizzarde, kde hrozí zmrznutie na kosť sa nájde krásne odhrnutá cestička a jazero, ktoré z akéhosi mne tajomného dôvodu odmietlo zamrznúť... ()

Miagy

Nenápadný film, avšak určite stojí za pozornosť. Oproti takému nudnému Amittyvile som sa náramne bavil. Herci zahrali výborne, dobrá atmosféra a záver vynikajúci... ()

Clark_Kent

Naomi Watts mám rád od King Konga, jenže tento příběh mě ani trochu nevystrašil. Hrozně unavený a nenapínavý, otřesná nuda. ()

Scraffy

Chalan sa rozhodne nafingovať, že sa nemôže hýbať a tak sa nechá obskakovať. Proste len preto, že nemusí nič robiť. Námet veľmi rutinný a veľa krát sme ho už mohli vidieť v iných filmoch. Obsadenie nijako extra dobré až na Naomi Watts, ktorá sa opäť vrátila k hororu. No mohla si vybrať niečo lepšie, kde by mohla naplno využiť svoj potenciál. Tu sa síce snaží, ale nemôže ťahať celý film. Scenár sa moc s budovaním atmosféry nehrá a tá skončí ešte skôr, ako sa niečo začne. A za ten nudný začiatok, kde sa nič nerobí a trvá 50 minút! by mali niekoho vyhodiť. ()

GameboyNES

Naomi nám zraje jako víno, vypadá furt stejně nádherně. Film je opět po 57000000. omleté klišé, žádné překvápko se nekoná, ani žádný bubu efekt. Jen koukám že do holyvůdu, prorazila i Zuzka Bydžovská a hraje tam 17.leté kluky. Nebejt komplet nahé Naomi, dal bych odpad, takhle nadhodnotím 3. hvězdama. ()

intro

Na samotě v lese se dějí teda věci. Shut In za mě určitě patří do skupiny těch kvalitnějších thrillerů. Plusem je i velmi dobré herecké obsazení a krásné prostředí. Já dávám 65 % a doporučuji. ()

regentor

Fešanda Naomi Watts jako Mary Portman coby dětská psycholožka žije se svým mužem a jeho synem hluboko v lesích, do idyly to má však daleko. Po autonehodě manžel umírá a mladý Portman je ve stavu klinické vegetace upoutaný na lůžko...do toho vstupuje malý chlapec,pacient , kterému se Mary snaží pomoci.Zdaleka ne všechno je však tak, jak se na první pohled zdá...Snímek jednoznačně postavený na hlavní postavě Mary Portman,plenéry ,či chcete -li lokace velmi zdařilé.Herecký výkon Naomi nadprůměrný , slušná erotická pohnutka o tom, že láska kvete v každém věku a rajcovní macecha je žádoucí. Ovšem tady v podstatě aktíva snímku končí.Děravý a nelogický scénář spíchnutý narychlo kdy se nikdo nezabývá elementárními fakty jak je možné očúrat X specialistů a předstírat koma?!?Dalším velkým problémem filmu je střih, když už se jako ..začne něco dít ! Bum, stane se něco nebo vejde někdo kdo tam nepatří což z toho dělá selanku bez ladu a skladu.Do mrazivého thrilleru to má tím pádem daleko , protože budování atmosféry selhává.Jako vyvražďovačka je to zase jalové a svým způsobem i naivní.Pokud už útočníka omráčíte proč ho alespoň nesvázat když už tedy rovnou nezlikvidovat, že !?Podrůměrná podívaná která sice má snahu ale výsledný efekt je unylý.Dalo se výtáhnout podstatně víc, na jedno kouknutí určitě ano ale jinak nic k čemu bych se vracel. ()

Mr.nachos

Na tomhle filmu není nic zajímavého. Od polovin filmu je každému jasno, jak to je a jak to dopadne. Nelogické myšlení hlavní hrdinky mě rozčilovalo. ()

Mamlas odpad!

Hlavní hrdinkou je dětská psycholožka, profesionálně očividně ne moc dobrá, protože přehlédla, že z jejího 18letého syna vyrostl asociální zmrd s potřebou zabíjet. Po nehodě o něj nadále láskyplně pečuje ve svém domě. Toto zabere asi hodinu. Trýznivě nudná, sociální, blbá nuda doplněná ještě jakýmisi jejími sny a halucinacemi. Během té hodiny se neuděje lautr nic. Pak následuje půlhodinka "akce". Ta spočívá v tom, že se 2 lidi nahánějí po baráku. Průběh je klasický - oběť se chová jako naprostý debil a jediným mým přáním po celou dobu bylo, aby jí útočník už konečně zasekl tu sekyru do hlavy, aby tohle hypernezajímavé, nudné a blbé trápení skončilo. (4%) ()