poster

ABBAmánie

 • český

  ABBA ve filmu

 • Austrálie

  ABBA: The Movie

Dokumentární / Rodinný / Muzikál

Austrálie / Švédsko, 1977, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • paascha
  ****

  Jak já měl tohle rád, vlastně pořád mám...(27.1.2011)

 • Patw
  ***

  Je to tak osvobozující když se na konci zavřou ty dveře výtahu s celou kapelou a novinářem.(28.4.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  Jsem ortodoxní rocker a jako takový se stydím za své hodnocení. Nicméně nemohu jinak. Písničky od Abby mne totiž dostihly dříve než rocková rebélie a já pro ně pořád mám určitou slabost. Přitom k tomuto snímku mám v podstatě jen samé připomínky - dlouhé tiskovky, pitomý reportér, nulový děj, ale koncerty všechna zmíněná negativa posílají k šípku. Chemie mezi kapelou a diváky funguje dokonale, zvuk je vynikající a divoká móda sedmdesátek má taky něco do sebe. Až v podniku Katoda Olomóc seženu vadnó elektronku E13, tak si opravím stroj času a vydám se s Abbou na nějaké koncertní turné. To australské by určitě stálo za to.(29.9.2013)

 • dex2man
  ****

  Ačkoliv Abba není zrovna moje krevní skupina, rád bych nějaký koncert v dobách největší slávy a celosvětové mánie zažil, protože při roztříštěnosti hudební scény a množství stylů je jasné, že už se něco takového nebude nikdy opakovat. Tenhle polodokument mi aspoň vytvořil vzdálenou představu, proč na tom rodiče tak ujížděli:) Mimochodem ABBáci jsou sympaťáci a Agnethin gluteus maximus rozzáří každé vystoupení, umí s ním totiž pracovat stejně dobře jako s hlasivkama.(23.10.2012)

 • golfista
  ****

  Jo to byly časy. ABBA byla slavná, my jsme byli mladí a když ve filmu skupina vyběhla za deště na pódium, tak nám běhal mráz po zádech. To jsme samozřejmě nevěděli, co Lasse Halmstrom za nějakých 15 - 20 let dokáže !(28.2.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace