Čokoláda

Chocolat

Čokoláda

Drama / Romantický

Velká Británie / USA, 2000, 121 min

Sladké, slaďoučké, přeslazené. Těch čokoládových lahůdek tam na můj vkus bylo snad až moc, ale jinak fajn film s fajn herci. 75% Zajímavé komentáře: Lynn, Jeanne, novoten, Kroc(3.9.2005)

Čokoladá mi připomíná svojí kouzelnou atmosférou Burtonovské snové filmy jako je Velká Ryba, takže už jen tímhle jsem uchvácen, ale ještě když je to v Evropsém stylu, nemůžu si na nic stěžovat. Juliette Binoche, i když se mi jako ženská nelíbí, je doopravdy krásná a vyzařuje z ní opravdu velké charisma. Depp pro mě v jedné z nejmilejších rolí. Krásné a na konci jsem se neubránil silným emocím :-). Kouzelnéééé!(15.10.2008)

Pravidla moštárny byly lepší, propracovanější, dojemnější... a přitom ne na první pohled tolik přeslazené.(23.9.2002)

• - Přestože Johnny Depp žije ve Francii, žádná z jeho scén zde nebyla natočena. Všechny své scény točil Johnny Depp v Anglii. (Geriel)

• - Poloha pohozeného pytlíku s čokoládou u odpadkového koše se v jednotlivých záběrech liší. (Geriel)

• - Muž, který tančí s Josephine (Lena Olin) na večírku, je profesionální tanečník flamenca. (Geriel)