Materiálne zabezpečený muž menom Jack (Henry Rollins) má najradšej samotu a dlhý spánok. Jeho jediným koníčkom je hra Bingo a jedinou povinnosťou zaobstarať si potravu. Už dlhší čas si všíma, že ho sleduje skupina chlapov, ale vždy si s nimi dokáže poradiť, takže pre neho nepredstavujú hrozbu. Všetko sa však zmení vo chvíli, keď sa dozvie, že má dcéru Andreu (Jordan Todosey). Jeho život sa po jej príchode mení zo zabehnutého stereotypu na nezastaviteľnú jazdu. Skupina prenasledovateľov si totiž uvedomí, že Jackova dcéra by mohla poslúžiť ako dobrý spôsob, ktorým by sa k nemu mohli dostať a navždy ho odstrániť. (Marceloo)

Jaroslaf odpad!

Jakmile zjistíte co je hlavní postava zač, je to taková kravina až to hezký není. Nedokoukal sem to ani ve vlaku a radši čuměl z okna. ()

ink flo

I když jste biblickej nesmrtelnej týpek, tak vás to tu po pár set letech začne prudit, a stane se z vás autistickej melancholickej terminátor (kterej je napůl roztomilej a napůl démonickej), kterýho nerozhodí z rovnováhy ani zjištění, že má dceru. A když jste Henry Rollins, tak i přesto, že jste toho moc nenatočili, tak jste celou dobu věděli, že se někdy objeví role, která vám padne tak, jako tahle. I když já asi nejsem objektivní to posuzovat, protože jeho hity "Disconnect" a "Liar" jsem na střední slyšel tak stokrát, jeho stand-up comedy show tenkrát poslouchal z CDček i přesto, že jsem jim rozuměl tak ze slabé třetiny a jeho knížku Solipsista by si měl přečíst každej, kdo si myslí, že je na tom špatně. Zjistí, že někdo na tom může být ještě hůř. A to je přesně to, co v tomhle filmu hraje a co mu tak jde... ()

Bozvav

To bylo divné i na mě. Pomalé až plíživé tempo, vykreslení hlavního hrdiny v náznacích, černý humor, hutná atmosféra střídaka dlouhé a nudné záběry. Nevím jestli se mi to líbilo, ale rozhodně si film udržel mou pozornost. Nicméně znova už ho v životě vidět nemusím. Za mne rozporuplných 60%. ()

Hapretor

Divné. O čem to jako mělo být?! Přišlo mi, že to nemá začátek ani konec. Tak divně osekaný film se viděl zřídkakdy. Takže nepobavilo. Jen zabilo čas. ()

Raziel_cz

Pro nedostatek českých výrazů: This movie is something else. Existenciální černá komedie o nesmrtelném, s větší výpovědní hodnotou než The Man from Earth (i když s ním jednu dvě věci společné) a dokonalým představitelem hlavní role. Ostatně, Krawczyk Rollinsovi Jacka napsal na tělo, takže se není čemu divit, že spousta jeho reakcí naprosto odpovídá jeho obvyklému přednesu. A jinak – jo, je tam krimithrillerová zápletka, ale hlavní jsou ty věci okolo. Jack je přesně v tom místě, kde spousta z nás, jenže mu netikají hodiny. A ne, nenabízí to žádnou odpověď na otázky, co, proč nebo jako dělat se životem. Jenom ho to cynicky reflektuje. Ale právě v tom je ta síla. V tom a originální filmařině. Hypnotická podívaná, která si zaslouží všechny sequely a televizní seriály, co má její tvůrce v plánu. ()

Katcat

Na to, jak dlouho jsem se na ten film chystala, to bylo velké zklamání. Film nebyl schopen upoutat mou pozornost. Můra, létající kolem mého lustru, byla stokrát zajímavější. V podstatě film úplně o hovně. Takovej slaboduchej podprůměr na páteční večer. Škoda dvou hodin mé dovolené. ()

HappyDeath

Dobrý film. Atmosferický jak blázen. Musím uznat že myšlenka byla dobrá, zpracován taky a výběr Rollinse do hlavní role vynikající nápad. Netuším, kdo by to mohl zahrát líp.... ()

Sinusiridum

nooooo....takhle, nikdy bych si nemyslela, že budu vychvalovat film s Henry Rollinsem, pááááč trochu mám averzi k tomu jeho filosofování obecně a přišel mi vždycky jako takovej přetestosteronovanej bejček :-D a ani ve Wrong Turn 2 mě úplně nenavnadil na to, že bych kdy od něj čekala něco lepšího... Komedie bych tomu úplně neříkala :-) všechno co bylo jakoby vtipný bylo vždycky i hnusný nebo zlo :-D Henrymu role výborně sedla a musim říct, že jako dědek získal i na přitažlivosti :-) Super film, téma je celkem originálně pojato, za mě naprostá spokojenost, dalo by se říct, že mě těšilo a blažilo :-) ()

Solverino

Tak tady jsem nepochopil smysl filmu. Vždycky když se to začínalo rozjíždět, tak to někdo ve střižně utnul. Jakoby by prima bečkovou jízdu prostříhal nějakej "sluníčkář" a politicky korektní střihač. Ale Rollins je fakt chlap s kulema, škoda že ho ve filmu tak obsahově "vykastrovali" :( ()

intro

Normálně bych dal 3 hvězdičky, ale kvůli Henry Rollinsovi ( tahle role mu sedla parádně ) dávám čtyři. He Never Died můžu jen doporučit . Já se teda bavil parádně. ()

XXXXXXXX odpad!

Nad tím, jak tohle může být v top 5 nejlepších hororů 2015, mi zůstává rozum stát. Záhada Blair Witch konečně našla důstojného oponenta. Tohle je totiž SRAČKA s kapitálkami. ()

Veniss

Nečekala jsem nic moc a dostala jsem dvě hodinky slušnýho napětí, zajímavýho chlápka (i v civilu), kterýmu charisma teklo i ušima. Možná pointa ke konci trochu pokulhávala, ale tenhle trochu netypický film si udržel mojí pozornost celou dobu. Tvůrci se zřejmě drželi hesla, že méně je více, a to se vyplatilo. ()

Pitryx

Skvělý nápad a velmi dobrý film, který bych hodnotil plným počtem, nebýt několika věcí. V prvé řadě kamera, která nezabírá to, co já jako divák vidět chci, ale čumí jinam. To je bolest většiny filmů, jak při erotických scénách, tak při slabších slasherech a tak podobně. Některé scény mne zde přímo iritovaly, místo abych viděl pořádnou akci, přichází střih a hrdina přichází na scénu zkrvavený. Tohle klidně může být v jiných filmech, ale v tomto žánru to nemá co dělat. DÁLE SPOILER! A zbytek, který strhávám, je za ten idiotský konec. Místo pořádné akce, něco jako filosofická disputace. Takže tu čtyřicítku dostává hlavně Henry Rollins. A několik dobrých scén. ()

Hankomet

Pro mě jako obrovskýho fanouška Henryho Rollinse je tohle naprostej svátek. Kdo někdy četl nějakou jeho knížku nebo četl něco o něm, tak ví, že tady vlastně tak trochu hrál sám sebe. Pro mě skvělá, zábavná jízda, v kterej je Henry úplně úžasnej. ()

zvolsi

Tohle je art jak prase, film je vlastně o ničem, ale ta atmosféra a Henry, prostě parádička. Tady by měli všichni ti rádobi intelechtuální artisté onanovat jak o život. Tak kde kurva jsou se svejma 5 hvězdam? ()

Easykill

Tohle Henrymu prostě sedí. Zabíjí jen pohledem. Moc povedená černá komedie, která baví od začátku do konce. Příběh je jednoduchý, ale tady nic dalšího prostě není třeba, funguje to perfektně. Krve mohlo být klidně víc, ale nevadí, já se touhle jízdou bavil skvěle. ()

Richie4422

Vydarená žánrová zmes s mŕtvym humorom, ktorý vyčíňa v každej snímke.Pôvodne som sa bál, čo za čudo z toho bude, navyše Henry Rollins mi je nesympatický. až to nie je zdravé, ale úloha mu neskutočne sadla. Pre mňa veľké prekvapenie. ()

Tess92

Skoro celý film jsem řešila dilema upír x vlkodlak, nakonec teda ani jedno. Ale film se mi líbil, bylo to přece jenom něco jiného než obvykle. Nebylo úplně jasné o co jde, hrdina byl divný mrzout, ale líbil se mi jeho vztah se servírkou. Sedlo mi to. ()