Past na turisty

• USA Tourist Trap

Když parta mladých na dovolené sjede z dálnice, objeví krásný, zcela opuštěný kraj, kde je pouze prapodivně umístěné muzeum s reálně vypadajícími figurínami. Potkají zde též svérázného, ale sympatického majitele muzea, který se chová laskavě a přátelsky. Nicméně brzy se začnou dít podivné věci - figuríny ožívají, přátelé se ztrácejí, běhá zde šílenec a i ten laskavý chlapík se začíná jevit poněkud záhadně. Proč někdo (něco) zabíjí nevinné turisty a přežije vůbec někdo? (oficiální text distributora)

Zoltar78

Některé filmy nemusí být dokonalé, aby ve vás vyvolaly ty správné emoce. Někdy jen prostě stačí zabrnkat na tu správnou strunu. Mě odjakživa děsily módní figuríny. Ano, ty z výkladních skříní :-). Když je ještě někdo přivede k životu, mám o husí kůži rozhodně postaráno. Tenhle film má k dokonalosti hodně daleko, ale jedno se mu upřít nedá. Dokáže navodit hodně nepříjemné pocity a slušně pocuchat nervy a to u hororu není málo. ()

Nikolas__

Příjemný hixploitation, s kvalitní zápornou postavou, efekty, a řemeslem. K vyššímu hodnocení mi scházely lepší postavy, ale atmosféru to má parádní. David Schmoeller horory točit docela umí, o pár let později vytvořil i o něco lepší MISTR LOUTKÁŘ. ()

Ardath

Skvělý hororový námět a potenciál je poněkud oslaben průměrnou režií. Aspoň tu však neběhají blonďaté milionářské dcerky a podobné postavy, které byste nejraději odpravili sami. V tom je Past na turisty snesitelnější než remake. ()