Já, společnice

• USA The Girlfriend Experience (více)
USA, (2016–2021), 17 h 27 min (Minutáž: 24–32 min)

Tvůrci:

Anja Marquardt

Riley Keough, Paul Sparks, Mary Lynn Rajskub, Michael Therriault, Kate Hewlett, Alexandra Castillo, Parveen Kaur, Shaun Benson, Jeff Clarke, Kate Lyn Sheil (více)

Série(3) / Epizody(37)

Christine Readeová (Riley Keoughová) je studentka druhého ročníku právnické fakulty univerzity Chicago-Burnham a začínající stážistka v prestižní advokátní kanceláři. Pracuje tvrdě, aby se ve firmě prosadila, ale když jí její spolužačka představí atraktivní svět luxusních společnic, zaměří své úsilí zcela jiným směrem. Ženy, známé jako "Dívky na přání", poskytují svým klientům citové i sexuální vztahy za velmi vysokou cenu. Christine, která začne vést dva naprosto odlišné životy, profesi společnice rychle propadne, přitahována přívaly pocitů nadvlády a intimity. Seriál je inspirován stejnojmenným experimentálním snímkem Stevena Soderbergha z roku 2009. (HBO Europe)

Recenze uživatele mira007 k tomuto seriálu (30)

Žádost (2017) (S02E05)

Anna vs. Erika - tahle linka začíná být trochu utahaná do nudy... no a ten orální sex s umělým rekvizitním penisem ( aspoň doufám, že byl umělý) mi na tv seriál přijde trochu přes čáru jako něco moc siláckýho. ()

Dohoda (2017) (S02E06)

Tak chňapky dole gumové nahoře plyšové mne pobavily, ale jinak i druhá linka tohoto seriálu jde do nudy. ()

Sponzoři (2017) (S02E07)

Trocha politiky, trocha erotiky ( respektive nejvíc milostných scén v jednom díle) a je to hned trochu lepší než předchozí díl. Když Annu Friel režíroval Jakubisko v Bathory, tak po ni nechtěl tak takovýhle parády ... ()

Morální kodex (2017) (S02E08)

Tenhle díl je úplně jiných věcech než by člověk dle názvu, tématu, zkušenostech s první řadou vůbec řekl. Svědkyně pod ochranou federálních úřadů velice těsnou. ()

Rodina (2017) (S02E09)

Prostitutka Anna si nechá udělat dítě klientem, aby mohly být rodina s její milenkou lobistkou Ericou ... trochu divokej scénář. Oproti první řadě se to trochu vymyká zajetým kolejím, které měly svou přitažlivost. Ale to jak hraje Anna Friel je teda koncert. ()

Život jako tornádo (2017) (S02E10)

"Kolik ti je?" Osmnáct." " Půjčím si tvoje auto a nezavolám na tebe policajty, že tady fetujes a muchlujes se s moji třináctiletou dceru! " Do té doby nuda v tomto dílu a od tohoto dialogu solidní drama jízda , která byla celkem i vtipná. ()

Krycí firma (2017) (S02E11)

Lesbický hysterický trojuhelník a politika, která potápí lobistku Ericu v podání nejlepší herečky tohoto seriálu Anny Friel. ()

Náprava škod (2017) (S02E12)

Linka s Brie jako napínavý krimi thriller čím dál lepší. ()

Volný pád (2017) (S02E13)

Lobismus v politice stejně špinavej jako i u nás a tenhle díl je o pádu lobistky Eriky... slabší díl ve stylu politického dramatu. Konec nekonec? ()

Návrat (2017) (S02E14)

Daleko lepší než souběžná linka - drama, akce, napětí, ale zase ten polootevřený konec. ()