Po snímcích ŽIVOT NENÍ KRÁSNÝ a JEHOVOVA POMSTA připravilo ZNK Productions zcela nový film pod názvem MÁMA MÁ RAKA, který se nese v duchu již zmíněných dvou kraťasů. Příběh se točí okolo alkoholika Kamila, celoživotního lůzra, jehož matka dostane rakovinu konečníku. Jelikož nemají peníze na operaci, tak se Kamil rozhodne vydělat kýžený obnos v ilegálních zápasech. Tento silný snímek je plný odvahy, vytrvalosti, opravdového přátelství a porozumění. (oficiální text distributora)

G3orgig

Za střízliva nekoukatelná záležitost, nicméně při určité hladině v krvi se z toho stává docela zábavný film. Upřímně řečeno jsem byl trochu zklamán technickým zpracováním i hereckými výkony, neboť oba aspekty byly na stejné úrovni jako v předchozím snímku autora Jehovova pomsta, která při porovnání, díky lepšímu scénáři, vychází dokonce lépe. ()

adakraj

Udělat si legraci ze všeho a ze všech. Nebát se kontroverze, nebát se zapustit do filmu hrozné scény, nebát se vytvořit slova, která jsou proti etice. Toho se Martin Pohl nebojí. Pobavilo a nezklamalo. Díky. ()

MartinTerran

Tento film má na svědomí Řezník (kamera, scénář a režie), takže je jasné, že to bude brutál. Objeví se zde nějaký ten černý, nechutný či morbidní humor, ale jinak je to smutný příběh plný nadá, alkoholu a násilí. Hodnocení: 58/100. ()

borohub

Bohužel film už nemá takové grády jako povedený život není krásný, či i ta Jehova pomsta mi přišla zábavnější a promyšlenější. Děj a postavy jsou příšerně překombinované, vtipy až na pár výjimek spíše trapné (není tady snad jediný fór, který bych si zapamatoval). Uznávám že filmařsky je to rozhodně na vyšší úrovni než již zmíněný život není krásný, či jehova pomsta, ale to k úspěchu nestačí. Je mi to sice líto, ale víc než 1* tomu dát nemůžu. 15% ()

Wlczak odpad!

Ne, vubec... zasmal bych se morbidnimu, uchylnymu, cernymu vtipu kdyby ale byl vtipnej. Tohle je neco tak trapnyho, ze bych si nejradsi nechal zaplatit za 40 minut zivota, ktery jsem u toho ztratil. Fakt shit shitu... tohle by natocil i kid ze zakladky na svuj sonyericson a pritom by pohonil zizalu dosahujici rozmeru embria.. ()

Phex

Márty tak trochu vykrádá sám sebe. Zase je to o shánění peněz nějakým debilním způsobem. Trochu originality by to chtělo. Ale nedá se mu upřít casting, sehnat poručíka Dana to byl majstrštyk. ()

Jenn

vsechno brutalne skvely a vlastne hrozne smutny. parada (az na scenu se psem, naopak scena s detma vyborna) ()

Hlavonozec

Na tenhle film jsem čekal hodně dlouho a samozřejmě to splnilo mé očekávání. Márty se, co se týče technického provedení, zlepšil hodně ve zvuku a obrazové kvalitě. A co se týče děje? To snad ani nemusím vysvětlovat. Prostě stejně bláznivá a zvrácená záležitost, která prostě v sérii ZNK nemůže chybět. ()

hony23

Ze začátku nechutně vtipná mikrokomedie skupinky studentů bohužel i přes svou kratičkou stopáž postupně ztrácela nápady i vtip. Na druhou stranu, během těch 35 minut jsem se zasmál vícekrát, než při jakékoliv jiné české komedii letošního roku! ()

sibskyn

Možná by to chtělo trochu více si pohrát s kamerou a světlem a s takovými profesními věcmi, ale sakra já jsem se tlemil od začátku do konce a když se ještě zamyslím nad tím, že to znikalo za minimální peníze, tak musím smeknout! Tak dlouho jsem se nepobavil tolik, jako tolik! ()

Lucas005

Márty se po za mě ne moc povedeném Jehovovy opět vrací do žánru, který mu jde, a se svým panoptikem bizarních postaviček opět přináší nějaké to šílené české buranské dobrodružství, tentokrát i s reálným pokusem o děj a propracovanější filmařinu. Škoda jen všech těch hluchých míst, kdy je potřebných Pohlovských vtipů po málu a člověk si začne všímat, jako je to celé filmařsky stále dost nedoladěné. ()

PanPyzamo

Za mě supr. Kratší. Rychlejší. Co nevidět byl konec a já ani nechtěl, aby nastal. Bavilo mě to hodně. Mám zkrátka rád Řezníkův styl. Jeho humor mě baví. Je to vyloženě podle mě pro lidi, co mají rádi takový drsnější humor. Normální lidi to asi nezaujme. Já jsem se bavil a bylo to podle mě zábavné a za mě originální povedená komedie. 7/10 ()

dejavu26 odpad!

Větší buranskou trapárnu jsem dlouho neviděla. Směs sprostoty a těch nejtrapnějších, nejjednodušších hospodských vtipů, apokalyptický běs. Studentské filmy jsem měla vždy ráda, byly originální a neotřelé, tohle je sjezd do nejhlubší kotelny. ()

jenspifa

Chválím propletenost příběhů, a jde vidět, že i technika pokročilá. Skvělý příběh, jak vystřižený z TROMY. 68% ()

PanNafka

Jehovova pomsta byl mimořádně vtipný film a já jsem se upřímně těšil, že to bude aspoň z části v podobném duchu. Což se ovšem nestalo... Nepamatuju si snad žádnou vyloženě vtipnou scén, jen několikrát jsem se tak trochu pousmál. Přiblblý a sprostý humor mám rád, ale tady humor skoro úplně chyběl a tak to nakonec bylo jen přiblblé a sprosté. Jinak nic. Jednu hvězdičku dávám za roli smažky, co přepadla řeznictví, která na mě působila jako jediná aspoň trochu uvěřitelně. Doufám, že v příštím filmu se Řezník opět vrátí k humoru použitém v jeho předchozím filmu. S odstupem času musím jednu hvězdu přidat, pár vtipných scén by se tam nakonec asi našlo. Například: "Pojď s náma, budeme šňupat perník čurákama!" mi v hlavě zůstalo :-) ()