Luděk Říha sice nedostal nakládačku od Rómů, ale „Snědá tíseň“ se stala přes noc fenoménem. Navíc majitel Severky, Eda, má špatnou náladu. Do jeho hospody přicházejí Rómové. Všechno je špatně… (Česká televize)

MovieMan7

"Člověk celej den plánuje, hodinu po hodině, a pak zavřou hospodu a celý je to v prdeli..." Spíše vycpávkový díl, ale nasraný Eda na konci a další scény pobavily. Nejslabší díl. 73% ()

Franki69

Dneska jen za 4 hvězdy, ale i tak několik perel... "Člověk celej den plánuje, hodinu po hodině, a pak zavřou hospodu a celý je to v prd..i" :-D Už jen tahle hláška...Pořád je laťka krutě vysoko, tak už se těším za tejden. ()

KyleReese

Hlášek od minula neubylo, ba právě naopak. Klekí petra a černý tesák budiž toho důkazem:-) Pomalu se nám začíná rýsovat, k jakému konci seriál asi spěje a je potřeba říct, že tentokrát cenzor z ČT a RRTV udělal chybu a v domnění nějaké euro-agitky seriál bezelstně pustil do éteru. Přitom nepochopil, že tady se hraje na vlasteneckou notu, s obrovskou ironií a lidským nadhledem a proto je to (zejména v dnešní době) taková sranda. M. Hofmann si svého Luďana vychutnává doslova plnými doušky a klobouk dolů před Z. Godlou, který je, jakožto téměř neherec, naprosto skvělý. Jo, nevíte někdo, kde se dají sehnat lístky na Chánov United? :-)))) Dycky Most! ()

Sa.sa

„Já jsem se včera ožral s cikánama a říkají mi Klekí-petra!“)... Ta pařba s cikánama byla epochální 😎😎😎 Ať žije Ustanovující schůze Snědá tíseň 😀😀😀 Ten konec byl fakt parádní..! 😀😀😀😀😀😀😀😀 ()

Filmao

No nevím no. Asi nejslabší díl seriálu. Minulý díl byl lepší. Humor je v této epizodě minimum. Njn Luděk se spojil s cikánama, Edovi stojí péro nad Dášou až jí miluje a Franta asi začne vztah s babo-chlapem. Snad bude příští epizoda lepší. Asi nejlepší bylo FC Roma :D Poprvé dávám 4 hvězdy ()