SNCIS

"Proč dostávám pořád všivý práce?" - "Protože ti sednou, Ridziku." Štítek komedie bych dal pryč, neboť vtipné to není... A štítek krimi také pryč, neboť od začátku víme kdo je padouch. Jedná se o thriller, kde je pár akčních scén a možná tři fórky. "Co vy Rusové používáte ke snížení napětí a stresu?" - "Vodku." Koukáte s českým dabingem a přesto čtěte titulky - prvních 15 minut se mluví jen rusky. Schwarzenegger je tu takový bez emocí a Belushi mi tam nesedí. Příběh je o problému s drogami: "Číňani to vyřešili! Hned po revoluci seřadili všechny dealery a drogově závislé, zavedli je na náměstí a střelili je do týla." - "To tu nejde... Ti zasraní politici to neschválí." - "Ty zastřelte první." Celkově je to pro mě zklamání a nebejt závěrečné akce, tak dám o bod méně. - 50%. ()

Marrakech86

Nálepku skvělého filmu to rozhodně nemá, ale hlášky Arnolda a atmosféra tvrdého Ruska dávájí filmu koukatelnou atmosféru. ()

StarFsh

Na tomto filme je vynikajúco vidno, ako rýchlo niektoré filmy dokážu zostarnúť. Keď sa po revolúcii objavil, bola to bomba, dnes to je len slabý priemer. ()

BStone

Film o spojení dvou světů - východního a západního, který stojí a padá na Arnoldovi. Ten je maximální. Bez něj by to byla kravina. 50% ()

andy60

Ta konfrontace ruskýho a americkýho poldy kupodivu funguje dobře. Padají slušné hlášky, především Belushi občas zaperlí. I děj je koukatelný, žádné nudné pasáže. A co víc - film mě bavil i v opakované projekci po mnoha letech. ()

Stallone: Méně brutality, víc srandy

Stallone: Méně brutality, víc srandy