Rssa

Zábavný akčňák s dokonalým Arniem, z něhož by sovětští vědci a genetici určitě vrněli blahem. Vadou na kráse je dle mně ne zas tak dobrá herecká chemie mezi Arniem a Belushim. Ale čert to vem. 60 % ()

Ilhan

Příjemná vzpomínka na 80. léta :-). Jak tak ale koukám, tak k tomu složil hudbu Horner a já si vůbec žádnou hudbu vlastně ani nepamatuju. No, holt Rudé horko se z hlediska hudby mou oblíbeností honosit nebude i přes Hornera. ()

Paity

Já tohle mám rád a to hned z několika důvodů. Ale hlavně se mi líbilo spojení Arnie a James Belushi brnkající na americkou-sovětskou notu a z toho vyplávající vtípky. ()

Corpsegrinder

Na první zkouknutí mě film moc nechytl ale napodruhý už jsem se naladil na správnou vlnu a docenil to. Člověk si musí zvyknout že Arnold zde hraje docela dost netypicky a hlavně je tam tolik hlášek že to potřebuje aspoň ty dvě zkouknutí. ()

Hanys_

To nejlepší je na začátku v Rusku, pak už to s příchodem Belushiho začne být zbytečně moc ukecané - ale boužel ne tak vtipné. A to jsem si to fakt užít chtěl. ()

Wishkah

takový zvláštní akční film. Arnold tu prakticky nemění výraz tváře, což na druhou stranu k roli sedí a James Belushi má pár dobrých hlášek v rukávu. Chybou je tu hlavně nepropracovanost scénáře, který je hodně kostrbatý a taková spousta klišé. Je až kupodivu že takový film, který ukazuje sověta jko silnějšího vůbec v té době v americe vůbec vznikl ()

Paldiny

Rusko-americké vyrovnanie po Arnoldovsky. Ďalší z vydarených boddie movies, kde sa Arnie ako Rus Ivan Danko spojí s Jimom Belushim proti uprchlíkovi z Ruska. Scénky z východu sú perfektné a krvavá akcia so slovnými prestrelkami z USA zas osviežujúca. Veľmi zábavný kúsok na úrovni peciek ako Smrtonosná zbraň, Tango a Cash či Zúčtovanie v malom Tokiu. ()

Macik

Opravdu zábavné... Nikdo neumí říct něco vtipného s tak chladným výrazem ve tváři jako je Árníí... tahle kombinace mě vždycky odrovná... :) ()

Klay

Starý dobrý Arnold se svým rakouským přízvukem je jako Sovět prostě dokonalý, a tahle akční krimoška zasloužilého žánrového kmeta Waltera Hilla neurazí nikoho, kdo má drsnější stránku filmu 80. let alespoň trochu rád. Akce je pomálu. To tentokrát nijak nevadí. Rudé horko má totiž nadprůměrný, místy zatraceně vtipný scénář, a hraje tu Gina Gershon ve svých nejlepších letech. ()

Cement73

Arnie so svojou hranatou tvárou mi nepasuje na Rusa rovnako ako Belushimu neuverím jeho typického Američana. Nakoniec im ale s toho vyšla celkom zábavná dvojica, ktorá sa napriek všetkým rozdielom nejako dohodne. ()

Dragonlanc

Zábavný akčný film, netreba za ním hľadať žiadnu hĺbku. Arnold ako ruský policajt nemá so svojim kamenným ksichtom proste chybu. Vo filme je kopec dobrých a zábavných hlášok. Mne osobne sa najlepšie páčilo vypočúvanie amerického gaunera, ktorý nechcel americkým vyšetrovateľov ani po niekoľkohodinovom výsluchu prezradiť svojich komplicov a tak prišie Arnold, zlomil mu niekoľko prstov, následkom čoho hneď všetko vysypal a Arnold to komentoval: "SOVIETSKE METÓDY SÚ RÝCHLEJŠIE !!! ()

spiritus

Film, který určitě neurazí, ale příjemně pobaví. Kamený Arnold je maskotem filmu a nutno podotknout, že působí velmi často komickým dojmem. Nemůžu si pomoct, ale po letech mi film přišel, jako nechtěná parodie na akčně-kriminální filmy (zejména závěrečná autobusová scéna).Samozřejmě to tak původně myšleno nebylo, ale čas udělá své :-). I tak ale příjemná zábava. ()

Mikino00

Bída, nezajímavý plytký děj s tupým americkým policistou a super rusem, kterého hraje američan s německým přízvukem, ovšem s pohledem, při kterém tuhne krev v žilách. Celé je to tak chabé, že to nezachrání ani pár akčních scén. ()

mira007

Gorbatšovova perestrojka způsobila, že se západ a východ začali trochu bavit a výsledek je i ve filmu, kdy americký a ruský policista spolu nebojují ale spolupracují. Akční klasika natáčená v Maďarsku a Chicagu, ale myslím, že Arnold jako Rus je málo uvěřitelnej a představa, že by byl nějaký drogový baron schopen obsáhnout trh s drogami na obou stranách železné opony je trochu přitažený za vlasy. PS: Miniaturní role Otíka z Vesničko má středisková potěší a dostal se i do titulků. ()

Emo-haunter

Pohodová kriminálka která neurazila a kdy mě opět pobavil můj oblíbenec Arnie. Mohlo dojít i na čtyři hvězdičky, ale závěr byl odfláklý, tak zůstávám u třech :) 65% ()

Spacecore

První dvě scény v ruský baně a v knajpě jako těžce kultovní. Kdyby se film nesl dál ve stejném duchu, byla by to klasika osmdesátek. Jenže po příjezdu do Chicaga už to zesláblo a nevzchopilo se. Byly tam super hlášky a je fajn vidět takovýhle film, protože dneska by jeho natočení prostě nebylo možné. ()

jilda

Dobrá komedie s Arnoldem, pro fandy Rakouského chasníka koukatelná i opakovaně, ale natočil mnohem lepší filmy. ()

newt17

Z filmu si nic nepamatuju, protože jsem u něj začal dělat nějakou jinou činnost (luštění křížovky nebo něco takového) a to se mi stává jen u opravdu nudných případů. ()

JM87

Film sem v půlce vypl. Arnolda mám sice rád, nedělám si iluze, že by snad byl herec, ale tady to fakt de vidět extrémně. Například u Terminatora byla mimika temnýho stroje super, tady je to nuda, ikdyž to byl možná záměr. Hlavně mi Arnold vůbec nesedí jako rus a krom těch pár vtipných hlašek je to celkem o hovně, nebaví mě to. Věřím, že před tema 21 rokama to byl dobrej film, teď mi to nemá co nabídnout. ()

crozet

Vedoucí myšlenka scénáře a výstavby příběhu a zároveň marketingová sázka tohoto snímku (v rámci sama sebe přežívajícího žánru), spočívající na konfrontaci západní a komunistické sociální praxe a světonázoru, naprosto selhala, utopena v bažině klišé a povrchních dialogů, jejichž délka byla přímo úměrná prázdnotě a neargumentovatelnosti rozvíjených idejí. Jinak na Schwarzeneggerově mimice a herecké motorice (otáčení hlavou za vzruchy, důmyslné rozhlížení se, pohyby panenek do stran a přivírání víček soustředěním) je už zde vidět, nakolik se na něm patrně nadosmrti podepsala relativně nedávná role Terminátora. ()

Stallone: Méně brutality, víc srandy

Stallone: Méně brutality, víc srandy