Stejšn

Proč muselo tohle vzniknout? Američani rusákům něco dlužili, nebo po nich zrovna něco chtěli? Film je fakt pitomý. ()

Dinsberg

Arnold Schwarzenegger a James Belushi jsou dvojka k pohledání. Víc než zřetelný plagiát Smrtonosné zbraně (1987), ale obohacený nejen o rozdílné osobní, ale i politické názory. Škoda jen, že se tihle dva již na plátně neshledali. ()

Mire

Tento film mi kúpila mama z edície Blesku, tých lacných DVD v kartónových obalov a na takúto investíciu sa tento film dal zniesť :) Ako komédia mi to zrovna nepripadalo, nejakých vtipných hlášok alebo situácii tam bolo minimum, ale ako akčný film celkom slušné. Z tohto ranku sa mi omnoho viac páčil napr. Con Air, ale aj toto bolo v pohode. Pekné tri hviezdičky. ()

Ludo444

Nahláškovaná jazda kde ide nejaká politika bokom a vtipy tu padajú na obidve strany "železnej opony". Škoda že takto to vo vysokých politických kruhoch asi nikdy nebude fungovať a nám ostáva sa len baviť na fiktívnom sovietsko-americkom vyšetrovaní. ()

Havala

Tak Otík si nám zahrál po boku Arnolda Schwarzeneggera, to je paráda:-) Tak to byl asi tak největší zážitek z filmu. Nebýt pár velmi slušných hlášek a situací, bylo by hodnocení ještě horší. Příběh průměrně šedý, hudba naprosto otřesná, a závěr ten byl dost odfláknutý. Jsem zvyklý na lepší porci zábavy s Arnoldem než toto. ()

george82

Belushi - Excelentní. Tohle je neskutečná sranda. HLášky, které nemají chybu a sem sprosté slovo, které nemůže chybět. ()

horor2

Geniální mix akční krimi komedie s parádním Schwarzeneggerem coby ruským mlátičem a hláškujícím Belushim. Klasika, kterou kazí nový dabing, protože ten původní, co byl na VHS: Zdeněk Mahdal - Arnold Schwarzenegger (Danko), Libor Hruška - James Belushi (Ridzik) je naprosto bezkonkurenční!!! ()

cinema_cz

Barbar Conan na Rudém náměstí! Kromě napětí a drsných scén, kterým dává naplno vyniknout kamera Matthewa F. Leonettiho, je pro film Rudé horko příznačná dávka humoru, především v pojetí postavy Danka. Tedy něco, co pro Schwarzeneggera dřívějších let příliš typické nebylo. Na své si však přijdou i milovníci dramatických scén, především ve vynikající honičce autobusů. (06/1991) ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,1/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 67%, Audience Score - 37% | FDb.cz - 72,4% | Ze začátku poněkud rozpačitá, možná až příliš "rudá" podívaná, s postupem času (a příjezdem do hl. města gangsterů) se měnící v zábavnou buddy komedií s povedenými gagy a narážkami na rozdílnost obou velmocí, hláškujícím ústředním duem (Arník ve své typicky "terminátorovské" roli + drtič Belushi) a slušnou porcičkou osmdesátkové akce. V konečném výsledku docela paráda :). 70% ()

Kokos

Jeden z nejpovedenějších a přehlížených buddy movies 80. let. Arniemu prkenný rus sedí, skvěle mu při tom sekunduje ukecaný James Belushi. Ve filmu je nasypána spousta opravdu vtipných scének. Jo a doporučuji VHS dabing z r. 1993. ()

ottik274

Pokud se chcete naučit střílet z čehokoliv, střílet jakoukoliv zbraní a umět několik anglicky jeďte do Kyjeva. Student Agency tam určitě pořádá zájezdy taky, takže to nebude problém. ()

Toumyk

Na pohodu film. Nejvíc mě rozsekala scéna jak Arnold kouká na porno a jen tak ucekne - "Kapitalismus" naprosto suše. Ve filmu hodně hlášek, akce,příběh nic moc. ()

Stallone: Méně brutality, víc srandy

Stallone: Méně brutality, víc srandy