Největší chyba filmu je prostě Kotek. Toho ale řešit nebudu, protože Kotek je prostě... Kotek. K ději musím říct, že když ignoruju tu nesmyslnost, tak je to celkem snesitelné. Na naše poměry opravdu dobře.(11.12.2009)

Příběh sice za moc nestál, Zach mi připadal jako zmatenej doktor, Maciuchová - k ní se hodí spíš ta učitelka, Vašut - nemusím ho. Velice mne překvapil Kotek je to jeho první role kde se mi zdál normální. Film byl až od druhé půlky zajímavý. Takže za 3*.(28.12.2006)

• Handle

Tady musím říct, že lepší je knížka, ta se mi opravdu líbila. Film je spíše průměrný.(16.9.2009)

Vojtěch na jedničku, ale jinak jsem čekal víc od filmu, nejen od jedince, samozřejmě bych lepšího nic nenatočil, ale už samotný tajuplný název dodával filmu, že se má očekávat neco víc :: (((3.1.2007)

70% Místy to trochu drhne (hlavně ve druhé části), jiné scény to ale docela zachraňují (snová - či spíše nočně-můrová sekvence je hodně libová).(19.7.2009)