Celkem dobrý český film, ve kterém hraje hlavní roli Vojtěch Kotek a musím říct, že to hraje docela obstojně. I když je místy film trochu neuvěřitelný, tak jsem se nemohla odtrhnout a čekala, jak to skončí, i když všichni jistě tuší, jak. Všechny hlavní dětské postavy hrají dobře. Mírně pokulhává scénář.(29.12.2006)

A sakra, tenhle český film se i celkem podařil. Přijemné herecké výkony, i Vojta Kotek v několika momentech překvapuje, velmi dobrá a zručná režie a bohužel pouze průměrný scénář. Zejména v první polovině film příjemně graduje (škola, únos, útěk), ale v té druhé trochu ztrácí dech (adaptace do rodinného prostředí). Každopádně měl tenhle snímek na víc.(28.12.2006)

Skvelý film. Práve jeho druhá polovica sa mi narozdiel od niektorých komentátorov páčila viac.Je síce pravda, že dej ustúpil vykresleniu vidieckej idily a naznačeniu vzájomných vzťahov, no nebolo to vôbec na škodu, práve naopak. Je to film o hľadaní a nájdení šťastia a vzhľadom k tomu, že ho je v reálnom živote málo mám takéto filmy rád.(12.4.2007)

• - Hra, kterou Libor (Vojtěch Kotek) dostane od kamaráda k narozeninám, je "Resident Evil 3: Nemesis". (didas)