Celkem dobrý český film, ve kterém hraje hlavní roli Vojtěch Kotek a musím říct, že to hraje docela obstojně. I když je místy film trochu neuvěřitelný, tak jsem se nemohla odtrhnout a čekala, jak to skončí, i když všichni jistě tuší, jak. Všechny hlavní dětské postavy hrají dobře. Mírně pokulhává scénář.(29.12.2006)

I přes slibný obsah filmu a dobré herce jsem raději nečekala nic extra. Ovšem mé očekávání nebylo naplněno, ale zaskočeno. Zpověď malého chlapce na prahu puberty, který si v životě už tak krátkém stihl zažít vcelku peklo, byla jímavá. Můj dojem nenarušovalo téměř nic až na konec, který mě vcelku udivil, protože si nejsem jista, zda by to takto vůbec v reálném světě mohlo dopadnout. Ovšem svět českého filmu byl opět obohacen o něco, co má hlavu a patu. Tímto bych chtěla pochválit všechny zúčastněné a světe div se i toho Vojtěcha Kotka.(20.4.2014)

Vojtěch na jedničku, ale jinak jsem čekal víc od filmu, nejen od jedince, samozřejmě bych lepšího nic nenatočil, ale už samotný tajuplný název dodával filmu, že se má očekávat neco víc :: (((3.1.2007)

Příběh sice za moc nestál, Zach mi připadal jako zmatenej doktor, Maciuchová - k ní se hodí spíš ta učitelka, Vašut - nemusím ho. Velice mne překvapil Kotek je to jeho první role kde se mi zdál normální. Film byl až od druhé půlky zajímavý. Takže za 3*.(28.12.2006)

Ten film jsem jednou viděl. Jednou a stačilo mi to. Děj je vesměs dobrý. Chlapec-sirotek žijící u tety je unesen a najde nový domov u rodiny podivínů. Ale to obsazení. Kotek, Maciuchová a třešnička na dortě - Hrzánová. Nejsou to špatní herci, ale jsou mi nesympatičtí. Proto tři hvězdičky.(8.1.2007)