Na tohle jsem koukal v době, kdy ještě málokdo věděl, kdo je to nějaký Vojta Kotek. Pěkný televizní film s celkem zajímavým námětem a i zpracování je slušné - ať už vykreslení života sirotka na začátku, tak následující scény "únosu domů".(6.3.2008)

A sakra, tenhle český film se i celkem podařil. Přijemné herecké výkony, i Vojta Kotek v několika momentech překvapuje, velmi dobrá a zručná režie a bohužel pouze průměrný scénář. Zejména v první polovině film příjemně graduje (škola, únos, útěk), ale v té druhé trochu ztrácí dech (adaptace do rodinného prostředí). Každopádně měl tenhle snímek na víc.(28.12.2006)

I přes slibný obsah filmu a dobré herce jsem raději nečekala nic extra. Ovšem mé očekávání nebylo naplněno, ale zaskočeno. Zpověď malého chlapce na prahu puberty, který si v životě už tak krátkém stihl zažít vcelku peklo, byla jímavá. Můj dojem nenarušovalo téměř nic až na konec, který mě vcelku udivil, protože si nejsem jista, zda by to takto vůbec v reálném světě mohlo dopadnout. Ovšem svět českého filmu byl opět obohacen o něco, co má hlavu a patu. Tímto bych chtěla pochválit všechny zúčastněné a světe div se i toho Vojtěcha Kotka.(20.4.2014)

Příběh sice za moc nestál, Zach mi připadal jako zmatenej doktor, Maciuchová - k ní se hodí spíš ta učitelka, Vašut - nemusím ho. Velice mne překvapil Kotek je to jeho první role kde se mi zdál normální. Film byl až od druhé půlky zajímavý. Takže za 3*.(28.12.2006)

70% Místy to trochu drhne (hlavně ve druhé části), jiné scény to ale docela zachraňují (snová - či spíše nočně-můrová sekvence je hodně libová).(19.7.2009)

• - Hra, kterou Libor (Vojtěch Kotek) dostane od kamaráda k narozeninám, je "Resident Evil 3: Nemesis". (didas)