• mzss1

Vojtěch Kotek mě zde nebavil, krom toho ve filmu bylo dost nedořešeností a herecké obsazení také nebylo nejlepší. Přesto to mělo příběh, sice ne tak dobrý, ale zaujal. To je asi tak to nejlepší ve filmu. Jinač celkem nuda. Takže podprůměr. Hodnotím tak na 38% = **(28.11.2012)

• lesumir

Tak tohle bylo hodně blbý :-)(13.7.2007)

Celkem dobrý český film, ve kterém hraje hlavní roli Vojtěch Kotek a musím říct, že to hraje docela obstojně. I když je místy film trochu neuvěřitelný, tak jsem se nemohla odtrhnout a čekala, jak to skončí, i když všichni jistě tuší, jak. Všechny hlavní dětské postavy hrají dobře. Mírně pokulhává scénář.(29.12.2006)

Na tohle jsem koukal v době, kdy ještě málokdo věděl, kdo je to nějaký Vojta Kotek. Pěkný televizní film s celkem zajímavým námětem a i zpracování je slušné - ať už vykreslení života sirotka na začátku, tak následující scény "únosu domů".(6.3.2008)

Ten film jsem jednou viděl. Jednou a stačilo mi to. Děj je vesměs dobrý. Chlapec-sirotek žijící u tety je unesen a najde nový domov u rodiny podivínů. Ale to obsazení. Kotek, Maciuchová a třešnička na dortě - Hrzánová. Nejsou to špatní herci, ale jsou mi nesympatičtí. Proto tři hvězdičky.(8.1.2007)