70% Místy to trochu drhne (hlavně ve druhé části), jiné scény to ale docela zachraňují (snová - či spíše nočně-můrová sekvence je hodně libová).(19.7.2009)

• lesumir

Tak tohle bylo hodně blbý :-)(13.7.2007)

Skvelý film. Práve jeho druhá polovica sa mi narozdiel od niektorých komentátorov páčila viac.Je síce pravda, že dej ustúpil vykresleniu vidieckej idily a naznačeniu vzájomných vzťahov, no nebolo to vôbec na škodu, práve naopak. Je to film o hľadaní a nájdení šťastia a vzhľadom k tomu, že ho je v reálnom živote málo mám takéto filmy rád.(12.4.2007)

Příběh sice za moc nestál, Zach mi připadal jako zmatenej doktor, Maciuchová - k ní se hodí spíš ta učitelka, Vašut - nemusím ho. Velice mne překvapil Kotek je to jeho první role kde se mi zdál normální. Film byl až od druhé půlky zajímavý. Takže za 3*.(28.12.2006)

Ten film jsem jednou viděl. Jednou a stačilo mi to. Děj je vesměs dobrý. Chlapec-sirotek žijící u tety je unesen a najde nový domov u rodiny podivínů. Ale to obsazení. Kotek, Maciuchová a třešnička na dortě - Hrzánová. Nejsou to špatní herci, ale jsou mi nesympatičtí. Proto tři hvězdičky.(8.1.2007)