Nenápadná laboratoř kdesi na Východě Evropy. Nenápadný preparát, ukradený nenápadnou zlodějkou. Ale dál už to tak nenápadné není. Teroristé mají v rukou jednu z nejúčinnějších biologických zbraní, která kdy byla vyvinuta. A speciální tajný agent NATO Jacques Kristoff (JEAN-CLAUDE VAN DAMME) má teď plné ruce práce, aby jim v mezinárodním rychlíku směr Mnichov zabránil smrtící virus použít... (oficiální text distributora)

kluzo odpad!

Hrozně slátaná pitomost. Na konci chyběl už je pověstný vichr z hor... Btw, nemihl se tam těsně po únosu vlaku teroristy Pavel Nedvěd? Očekával bych zmínku v zajímavostech. ()

Stíba

Hloupé a s velmi lacině vyhlížejícími triky. Že něco takovýho natočí Van Damm na začátku kariéry by se dalo snést, po více než dvaceti letech na scéně je to trochu ostuda. ()

Lord Fuck odpad!

Tak Van Dammovi filmy mám fakt rád, ale od dob Inferna to s nim jde z kopce a tenhle film je nejhorší co kdy natočil-společně s Černym orlem ()

lokol

Tento filmik ma viac zapornych stranok ako kladnych."Trik" s motorkou bol uzasny,dalej napad bol velice originalny a aj svk bolo vykreslene velmi zaujimavo ale vsetko tu je uz opisane.Aj napriek vsetkym tymto "kladom" ma to bavilo viac ako under siege 2.Takze dve * a to ze tam hral nejaky dalsi varenberg ma zarazilo uz pri uvodnych titulkach,no a na moju znalost o van dammovi som nejako nepostrehol ze to je jeho syn.No ale naspat k filmu dve hviezdicky pretoze je to podobna kravina ako Under Siege 2. ()

BLADER

Mizerné dve aj to s odretými ušami. Bolo to dávno, čo bol natočený film, v ktorom hral Seagal a v ktorom sa zhodu okolností tiež zachraňoval vlak. A bum, teraz je tu toto. Čo mám asi tak povedať? Seagal ma bavil rozhodne viac. Ale aj keď som videl toto prvý raz, nebolo to až také... no, ako druhý raz. ()

sarfian

Brutálne nelogické, padne a rozbije sa ampulka s biologickým akože vírusom (ovčie kiahne :o)))) ja skapem)a polovice ludí sa nič nestane. Použitie makety vláčika a vrtulníku v 21.storočí, keď máme tak vyspelé teechnológie je tiež úbohé. Herci...hrozný a akciu človek nevidí vďaka geniálnej kamere. VIDENÉ 1x ()

Acrobat odpad!

Ak ste si zakúpili lístok od srandistu Boba, tak ide o jednosmerný priamo do hnoja a filmového pekla. Všetko je to jedna bezbrehá katastrofa, ktorá nemá strih a formu, len papundekle a priam detské triky. Žiadajte cestovné späť za každých okolností, lebo člen štábu ide pozrieť hydraulické zariadenie. Nevedno načo, ale takto zlé je to v každej scéne. (videné 5.2.2019, Filmplus archív) ()

Likan7 odpad!

Všechny ostatní filmy s Van Dammem jsou najednou o úroveň lepší. Teror ve vlaku je neskutečná slátanina s tupým scénářem, naprosto otřesnými triky, bez náznaku špetky myšlení a s Van Dammem, kterého to vůbec nebaví a sám nejspíš nechápal proč se tomu upsal. Pro doplnění jeho filmografie to jde přežít, nedokážu si ale představit situaci, kde tomu někdo napálí více než jednu *. ()

Nix

Ok, tohle je tak trashová věc, že to pro každého není. Ale film má opravdu spád, samá akce a ještě i biologická zbraň a do toho hláškující Jean s velice špatnými triky, to je prostě paráda. Hrozně jsem se bavil, takového Van damma fakt můžu. Ale jasně, pro lidi co to nesnesou to bude hrozná podívaná, ale na tohle jsem ujetej a já se fakt bavil. A poprvé v zahraničním filmu jsem viděl, že se odehrává na Slovensku. Taky fajn. ()

TSZ

Typický film JCVD. Obtloustlá hvězda zde již zcela svěřila svou práci střihačům a tak ve vlaku z Bratislavy do Vídně celkem bez problémů seřeže celé komando zabijáků, zachrání svou rodinu a svět.Komu se tyhle béčka líbí tak asi nebude zklamán, ostatní budou zřejmě fascinováni nízkorozpočtovým zpracováním a více než ubohou zápletkou. ()

haffen odpad!

Cast filmu odohravajuca sa v Bratislave. A natacali to kde? V Kazachstane? A tak je to s celym filmom. Nechutna zbytocnost... ()

PRobin odpad!

Adam Gierash a Jace Anderson měli super nápad: "Co udělat akční film na nějakém netradičním místě... Třeba ve vlaku! A koho pošleme ten vlak zachránit? Steven Segal to už zachránil před dvaceti lety, Wesley Snipes už zažil i přepadení ve vzduchu a Arnold si hrál na guvernéra... No jasně, Jean Claude! A kromě akční roviny tam dáme i nějakou tu romantiku, ať se na to můžou koukat i holky!" Takhle musel vypadat rozhovor scénáristické dvojice, která za tohle je zodpovědná. Ani jejich ostatní spolupráce jako např. "Armáda démonů: Matka slz" rozhodně nejsou aspiranty na Oscara. A my tak musíme sledovat Jeana, jak skáče po vlaku, který záhadným způsobem mění délku a místo v čase, přičemž ho tam postřelí, vyhodí z vlaku, vyhodí ze střechy, vyhodí ze dveří, ale on se ve stylu"Vyhodíš ho dveřmi, vrátí se oknem" vrací zpět a jde dál kopama udolávat teroristy. Vlak jede ze Slovenska do Mnichova, a ten černě nabarvený motorák zvládnul hrát mezinárodní expres celkem obstojně. Na konci už jen někdo někomu rozbije nějaký vláček... A romantická linka? Zkuste pozvat vaší polovičku na romantický film "Teror ve vlaku" :) ()

Jaromír odpad!

Tohle je spíš komedie :). Van Damme je popisován zločinci, jako "ten velký s brunetou", vlak je plný zmutovaného virů neštovic a cholery a nebo čeho :D LOL a řidič vlaku nemá nic jiného na práci, než že najednou "jde opravovat", takže popadne velký francouzák a jde, jen tak, na obhlídku :). Ve filmu je prostě tolik pitomostí, že to až pěkné není, a stává se z toho fraška. Navíc jsem včera viděl v TV jednoho kaskadéra, který se naparoval, jak si (jako herec) "zahrál" ve filmech s Van Dammem, a ostatní se ho ptali, jestli je to těžké, a jestli teď nechá kaskadeřiny a vrhne se na "herectví" :D. Tenhle film je opravdu vajíčko Kinder & Surprise, Van Damme právě dělá v chodbičce vlaku vedle záchodů (kde se ani normálně nedá projít) kopy z otočky :D. A nejlepší jsou trikové záběry padajícího vlaku, kde je použitá tak malá miniatura, že by to poznalo i dítě, prostě fraška, když nemají rozpočet, tak měli natočit aspoň komedii :D. Hlavně, že je zvuk v DTS :) LOL! ()