Kosmetická firma Hedare Beauty se chystá uvést na trh revoluční krém proti vráskám. Ostýchavá a neprůbojná výtvarnice Patience, která pracuje v reklamním oddělení, náhodou vyslechne rozhovor majitele firmy Hedara o návykovosti a nebezpečných vedlejších účincích krému, za což zaplatí životem, když ji najatý zabiják jako nepohodlného svědka umlčí. Nejenže jí však kočka, které nedávno pomohla z římsy, vdechne nový život, ale navíc u sebe zmatená žena začne objevovat nové neobvyklé schopnosti. S jejich pomocí se rozhodne vypátrat, kdo ji zabil, a když odhalí tajemství nebezpečné kosmetiky, pochopí, že je také jediná, kdo může zabránit její chystané distribuci. (TV Nova)

Jordan

catwoman má viacero záasadných problémov, ktoré z nej robia naozaj veľmi zlý film - predovšetkým nevyváženosť a nevyrovnanosť celého žánrového a temporytmického zaradenia a prístupu k filmu je ešte ťarbavejšia, ako nejasná rozpačitosť hlavnej hrdinky, k scenáru sa vyjadrovať asi nemusím (zvláštne, že na tej istej stanici potvrdili, že otlačok na pohári a otlačok pery na líci - ona ho mimochodom olízala a nie pobozkala - sú úplne totožné, ale dva očividne totožné nápisy označili ako výtvor dvoch TOTÁLNE odlišných osôb) pretože je tak príšerne deravý, nelogický a smiešny, že on je práve základným kameňom trápnosti celého filmu; prvá štvrťhodina sa tvári ako mierne nepodarená romantická komédia, potom si ešte vyše 20 minút počkáme na prerod Halle na mačku, prvá jej akcie je prepchatá eleganciou a dá sa na ňu (Halle) pozerať, samotný finálny kostým je menej pôsobiý ako to medzištádium - odhaľuje síce brucho a komplet mačací chrbát, ale hlava vyzerá smiešne . . . Prvá polovica je celkovo o ničom a trápna, druhá síce tiež, ale aspoň sa dá pozerať na slečnu Berryovú a nejeden sadomasochista si určite počas filmu niekoľkokrát zdatne vyhoní . . . záporák sa v tomto filme prakticky nevyskytuje, je tu len pár zle zmýšľajäcich trápnych figúrok, paradoxne však najtrápnejšie napísaná, zahraná a celkovo urobená postava je Tom Loan; a čo sa týka "réžie" pána Pitofa? nuž, len naozajstný neznalec a blázon môže zameniť za zručnosť a talent úplne preplácané, čudne digitálne vyzerajúce (niektoré počítačové hry z roku 2004 vyzerajú lepšie) a nezmyselne prvoplánové jazdy, lety a švenky kamery; chýba humor, chýba akcia, chýba originalita, chýbajú hlášky, chýba scenár . . . ostáva len druhá polovica glorifikujúca krásu Halle Berry, pre ktorú sa film stal prechádzkou po catwalku; ()

Anderton

Demencia tu razí z každej zložky, z každej scény a každej sekvencie. Proste úplne mimo je aj kamera, aj strih, aj dialogy, aj herci (hraním, inak Halle to sekne) a špeciálne hudba dáva tušiť, že Pitof napozeral vela porna. Akoby svojim filmom hovoril: "použijeme tie najotrepanejšie klišé a ponúkneme vám ich čo najjednoduchším spôsobom, pretože tak sa majú točiť akčné filmy". Catwoman svojim presahom pôsobí, akoby objavila v roku 2004 feminizmus a jediný motív, ktorý za niečo stojí, sú črepy. Pokial budú vznikať filmy ako Electra, Ultraviolet a Catwoman, ženské superhrdinské komixovky sa nikdy nikam neposunú a možno je ženám v tomto subžánri súdené hrať vedlajšie, ale zaujímavé úlohy. Ako napríklad Catwoman v dvoch Batmanoch. ()

Spinosaurus

Pouze za Halle Berry. Ostatní zvratky raději nebudu rozebírat,protože to se jen tak nevidí-to je něco neuvěřitelného,jak jsou vykresleny ostatní postavy a jak je příběh dětský. U Batmana a Robina jsem se alespoň bavil. ()

Fingon

Catwoman. Catwoman. Hm, hm. Dostala Zlatou malinu, což je hodnocení udělované většinou po právu (teď si vzpomínám třeba na Pinocchia. Pitof na mně udělal velký dojem Vidocqem, takže jeho latexový opus mě nemohl minout. Nejdřív jsem si říkal: wow, jaká to dynamická kamera, super! Po chvíli se kamera uklidnila a na dveře mého pokoje začala škrábat nuda. To vydrželo asi do dvacáté minuty, přesněji do momentu, kdy se z puťky stala Catwoman. Ještě do té chvíle jsem si říkal, že tenhle film je zatracovaný po právu. Jenže není. Od proměny až do konce už je to velmi zábavná jízda a musím říct, že se mi tento film MOC LÍBIL. Tak a je to venku... ()

nash.

Přes poněkud komický obleček, neméně komické přehrávání, značně jalový scénář a poněkud bezradnou režii, to zase nebylo tak úplně hrozné a jednou se to přežít dalo. Prostě standardní comicsová adaptace s několika slušnými momenty, několika trapnými moenty, občas zajímavým vizuálem a Halle Berry, která je kočka (tentokrát doslova) i když stále stejně protivná. ()

Ratemus odpad!

Může mi někdo říct, co je na tomto koukatelného? Tohle je opravdu jeden z největších Dc omylů, jenž si tu Malinu právem zasloužil ()

Slarque

Halle Berry vypadá v tom SM oblečku spíš směšně než sexy, film nemá naprosto žádnou atmosféru, ani akční scény nezvednou hladinu adrenalinu v krvi, triky jsou vyloženě ubohé, hudba nevýrazná, dialogy k pláči, romantická linie nemůže fungovat, protože Benjamin Bratt je tu ještě víc za blbce, než bývá v komiksech obvyklé. To si Catwoman nezasloužila aspoň jednoho scénáristu s funkčním mozkem? (30%) ()

klerik odpad!

Vizuálne strašné, scenár debilný, triky trápne... a pekný úsmev Halle Berry. Film nemá žiadnu atmosféru, hrdinka "rieši" zápletku, ktorú divák pozná od začiatku a dokonca tam nie je ani len jediná zmysluplná akcia. Hrdinka sa mláti s priateľom alebo s chlapom čo silno púšťa hudbu... ale aby urobila niečo, čomu by som uveril to nie... ELEKTRA a BARB WIRE majú kamošku... ()

Chrustyn

Hodně špatný film ve kterém prkenná Halle Berry kroutí zadkem místo toho aby hrála a všichni včetně jí samotné se neuvěřitelně pitvoří v týhle ostudný pytlovině, která je tak smutně trapná, že se jí ani nedá smát. ()

SeBig

Jednu za tu atmosféru, jinak stejná bída jak třeba Elektra, aspon tedy Berry je sympatická, když už film nic nepředvede. Zlatá Fajfr. ()

korbitch22 odpad!

Typ herečky,jenž já bytostně nesnáším,podělaná píča co neumí hrát ani trochu,když dostane oscara,tak za roli co by jí dostal v tom daném filmu každej.Stejná jako Sharon Stone,krávy co si hereckou kariéru vymrdali a sou tam kde sou,protože se nebály ukazovat kozy a pindu.Jo a ten film je taky děsnej :D ()

LaciLC

Ach, ach, ach... Po Johnsonovom Daredevilovi ďalšia sprznená komiksová adaptácia. Koľko ich ešte natočia? Zase je tu vidieť istý potenciál, ale počnúc scenárom a končiac réžiou sa jedná o jeden veľký trapas. A tak opäť jediným pozitívom zostávajú ženy. Sexy ženy. Bez Halle Berry a Sharon Stone by to nemalo absolútne žiadny zmysel pozerať. ()

Hellblazer

Otrasný scenár a prišerní herci (až na jednu výnimku) ale zaujímavá vizuálna stránka a jedna herecká výnimka v podaní Halle Berry, ktorá to berie s nadhľadom a je pekelne sexy. ()

jojinecko

Budem originálny a poviem, že Halle Berry to fakt sluší:) Ale ani ona, ani pár efektných záberov nezachráni túto komiksovú zlátaninu...Zbytočne vyhodených 100 "melónov", aj v rámci komiksu je to hlboký podpriemer.. ()

anais

Za padesát let se lidé na tento film podívají a budou se bavit. Podobně jako se dnes bavíme u Plan 9 from outer space. Je to naprosto strašný film, ale z práce herců a vůbec celkového pojetí je znát, že se během natáčení všichni bavili. Tento pocit se jim povedlo převést na plátno, bohužel už ne před něj. Prvních dvacet minut film zaujme svou zajímavou stylizací. Když po dvaceti minutách hrdinka zemře, bylo mi to zcela jedno. Ta postava beztak nemá poslání ani motivaci...Čili, Catwoman selhává už ve scénáři. Divák nemá důvod s ní soucítit. Další problém vidím v až televizním inscenování některých scén. Například hrdinčina práce připomíná spíš sitcom než celovečerák... Dalším problémem jsou špatné akční scény (třeba ta v klenotnictví) od nichž není daleko ke špatným trikům (digitální catwomen skáče po střechách, trapné nájezdy kamery na mrakodrapy...). A ještě mězarazilo, když Benjamin Bratt říká hrdince, že její obrazy mu připomínají raného Chagalla nebo holandské mistry (!) - neznělo to jako vtip. Pitofův originální styl, který dokázal udržet nad vodou evropský film (se špatným scénářem) Vidoque, hollywoodskou Catwoman potápí. Je to ulítlé a originální, nic takového jsem před tím rozhodně neviděl. A už ani nechci. Dávám jednu hvězdičku, protože Halle Berry mi je opravdu líto. ()

Ilicka

Bylo to tak špatné, až mi to jakýmsi zvráceným způsobem začalo připadat zábavné. Až do extrémů zábavné:-D. Halle Berry a Sharon Stone excelují v prozatím nejhorších rolích své kariéry (z toho, v čem jsem je viděla). Finálni bitva je jedna velká křeč, kterou zpracoval jakoby(?) zfetovaný a ožralý střihač, protože střihy na sebe naprosto nenavazují. Pád Stoneové z okna "je" filmová lahůdka. Digitální bič a pohyby Kočičí ženy jsou taaak okaté. Na ten film se nedá říct nic jiného než LOL. Musím to vidět ještě jednou:-D ()

902 10

catwoman bohuzel neni ten typ spatneho filmu, u ktereho se bavite amaterskymi hereckymi vykony, nelogickymi dirami ve scenari, triky jako za casu frantiska josefa a nechtenymi vylety osvetlovacu do zaberu. neni to ani ten typ spatneho filmu, u ktereho se uspesne pronudite az do konce, popripade s partnerkou/rem celou dobu probirate temata s filmem spojena ( kuprikladu ze se halle berry do sve role vubec nehodi, nebo jak to sharon stone porad slusi). catwoman je totiz ultimatni typ spatneho filmu, na ktery nevericne zirate s otevrenou pusou, stydite se za tvurce a v momente, kdy zazitek zacina byt upravdu neunosny (a verte mi, ze to nebude trvat moc dlouho) film vypnete a uz se na nej nikdy (nikdy!) nebudete chtit dodivat. ()

Bauer

Potom co jsem si přečetl o tom to filmu bych čekal něco horšího.Fakt si nemyslím že je to tak špatný.Ale hlavně tu nehledejte žádné herecké výkony, protože tu jsou jen malé.Průměrný film. ()

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

08.07.2023

Nestačily vám multiverzní hrátky ve snímcích Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Flash? Pak se nemusíte obávat, Hollywood v tomhle směru rozhodně nehodlá zatím ubírat a tak nás už brzy čeká… (více)

Blondýnka vede nominace na Zlaté maliny

Blondýnka vede nominace na Zlaté maliny

23.01.2023

Každý rok se v předvečer velkého finále oscarové sezóny sejdou v Los Angeles členové nadace Zlatá malina, aby „ocenili“ ty nejhorší filmy uplynulého roku. Hlasování o tyto ceny se účastní zhruba 700… (více)

Našla se Captain Marvel?

Našla se Captain Marvel?

03.06.2016

Dámské superhrdinské sólovky mají dost špatnou bilanci. Supergirl si nikdo nepamatuje a Catwoman a Elektru by většina lidí nejraději zapomněla, takže tu je ohromný prostor pro zlepšení. Už v červnu… (více)

Halle Berry je k sežrání... žraloky

Halle Berry je k sežrání... žraloky

10.09.2009

Vzpomínáte na doby, kdy platila za největší sexbombu a herecký talent oscarových parametrů? Pak přišla jedna Catwoman a dnes už si na Halle vzpomenou snad jen fanoušci trilogie X-Men. Halle chystá… (více)