Studio, které natočilo film Holka na roztrhání, vám představuje další romantickou komedii Pod toskánským sluncem s Diane Lane v hlavní roli (nominovaná na Oscara, Nevěrná, Perfektní bouře). Frances Mayes (Lane), čerstvě rozvedená spisovatelka ze San Franciska, dostane od své přítelkyně nabídku strávit deset dní v Toskánsku. Je tím trochu zaskočena a příležitost nepřijímá s nadšením. Přesto nakonec sebere všechnu svou odvahu a vyrazí na cestu. Toskánsko ji natolik okouzlí, že se rozhodne koupit zchátralou vilu. Začíná dobrodružství, které změní její život a naplní ho neočekávaným překvapením, přátelstvím a láskou. (oficiální text distributora)

arcticsky

Hezký film - hezká krajina.Po slibném začátku vše zničeno přeslazeným závěrem se vdavkami italské středostavovské dívky za polského gastarbeitra - sic! ()

jasanka

Moc pěkný film. Ovšem na jeho sledování je potřeba určitá nálada. Krásně pohodový romantický příběh z nádherného prostředí Toskánka. ()

pend

Nehrát v tom Diane Lane, asi bych o to ani nezavadil. Komedie to rozhodně není a romantika se rovněž někam vypařila. ()

jandula00

Myslim, že je tenhle film docela podceňovaný. Pod Toskánským sluncem je jeden z mých nej romantických filmů (a myslim, že jsem jich viděla už dost), je inteligentní, neni nijak násilný nebo zbytečně sladký..Tak mě napadá, že to vlastně ani moc neni romantický film, ale komu to vadí? ()

Mortishka

Pre romantické dušičky priam balzam na srdiečko..Nikdy nevieš čo ti osud a život prinesie do cesty...a príde to vždy tak nečakane. Veľmi pekne spracované, prostredie slnečného Toskánska priam luxusné, vtipné scénky a nádherná herečka Diane Lane. Ja som spokojná. ()

hazaba

Každý si může tento film vykládat po svém, záleží v jaké fázi života se nachází. Je tu naděje, zklamání, zamilování, nevěra, tragédie i komedie. Diane Lane je úžasná. Nicméně to není film, který by v hlavě zůstal delší dobu - dobrý na momentální odreagování a mnohem lepší než jakékoli romantické filmíky z německé i české produkce. ()

patroklos

Chcete pohodu, chcete klid, chcete se kochat a nasávat Itálii? Když přežijete prvních pár minut, kdy je hlavní hrdinka ještě v USA, dočkáte se krásného zážitku... ()

cure

Taký obyčajný príjemný film, v ktorom netreba hľadať hlbokú myšlienku. Stačí pozerať a užívať si to. Netlačí na pilu, len hladko plynie. Aj takéto filmy treba vedieť natočiť. Tu sa to podarilo. ()

chrispe

Popravdě jsem čekala něco jiného. Víc slunce, víc moře, víc svahů... líbilo by se mi, i kdyby to bylo prostě víc poetický. Udržet si to atmosféru, kdy Frances vaří pro dělníky, tak dám jasných pět (a ona tam místy pořád probleskovala). Jenže místo toho se tam snažili narvat vtipy a situace, které tam podle mě byly jako pěst na oko a to hodně filmu uškodilo. Každopádně Diane Lane byla okouzlující a hrála velmi dobře. A mě celkem okouzlil realiťák, i když není vůbec můj typ, ale byl vnitřně moc krásnej. ()

Quido

No ac to nekomu muze pripadat jako paskvil, tak konecnym vysledkem bylo romanticke drama, ktere lze zahlednou na Tv Nova kdyz ma sve romanticke vecery. Musim pripomenout ze po shlednuti nekolika ilmu se mnou si moje pritelkyne za cely vecer zapamatovala pouze tento film a to jsme sledovaly filmy jako napr. Den pote.... Zeny tento rozvodovy film povzbudi a doda sebeduvery. ()

HonzaMag

Celkem milý romantický film se stále okouzlující Diane Lane. Tento snímek vám vaše polovičky určitě pochválí (a i jejich hodnocení bude vyšší...). ()

haWranka

Byl to milej film. Jenom jsem asi byla moc natěšená, protože jsem tuším týden před tím viděla Must love dogs a to je neporovnatelně lepší film. Ale rozhodně neuškodí se mrknout. ()

tančísvlky

Prekvapenie , ale určite milé. Chviľku sa to tvárilo ako ďalšie neskutočné a obvyklé používané klišé. Lenže , všetko je inak . Diane Lane je pani herečka a využila maximálne svoje zbrane , ktoré vlastní . Vlastne jej všetko veríte , režíserka sa umne vyhla všetkým nástrahám . A emócie sú tu na každom rohu. Aj menšie postavičky majú náboj . / vloženie poľských pracovníkov / Zbytočne sa tu neunavuje vysvetlovaním , skrátka život ako sa patrí so všetkým plus a mínus . Pekný film , skôr taký britský so srdiečkom a takmer za päť hviezdičiek ... ()

mira.l

Asi nebudu sám, komu to trochu připomínalo Dobrý ročník, ale jeho kvalit to opravdu nedosahuje. Nicméně celkem sympatická hlavní postava a krásné Toskánsko - ty čtyři * jsou trochu ušmudlaný, ale jsou tam, je to taková pohodová, vizuálně dobře koukatelná oddychovka. ()