Orin Boyd sice patří v Detroitu k nejlepším policistům, má však stále problémy, protože se odmítá podřídit autoritě a případy řeší po svém, často bez ohledu na rozkazy a zákony. Při slavnostním shromáždění s projevem viceprezidenta si všimne dvou podezřelých policistů v jeho doprovodu. Opravdu jde o atentátníky, kteří se viceprezidenta vzápětí pokusí zabít. Boyd zasáhne a po divoké přestřelce politika zachrání, i když ho přitom musí shodit z mostu do řeky. Místo pochvaly je proto převelen do obávaného 15. okrsku, který řídí rázná náčelnice Annette Mulcahyová. Když jednoho večera překazí Boyd transakci drogového dealera Latrella Walkera a muže, z něhož se vyklube policista Montini, je přeložen k dopravní policii. Ukáže se však, že je při řízení dopravy naprosto neschopný. V noci se ale stane svědkem organizované loupeže padesáti kilogramů heroinu, které jsou ukradeny přímo z policejního skladu. S novým parťákem, mladým černochem Georgem Vladkem, se pustí do pátrání a dostane se na stopu Latrella Walkera, který často navštěvuje ve vězení dopadeného překupníka Shauna Rollinse. Od šéfky se také dozví o podezření na korupci mezi policisty... (TV Nova)

ScreamJay

Všichni stárneme a tak tomu je i u pana Seagala. Sice už si odskočil od svých „akčních“ ekologických dokumentů, ale k jeho původním filmům má tohle docela daleko. Film nenabízí nic převratného a větší akce se strhne až na samotný závěr. Ale když to vezmu z pohledu nenáročného, jo jasně nenáročného diváka, který nečeká žádné novátorství a jde mu jen o to se u filmu vysloveně nenudit, pak zase musím říct, že úplně nudit se u toho nelze. A sem tam je to i vtipný. ()

Martin741

Stevo sa po par hrozach, co natocil /The Patriot/, opat vratil s filmeckom Exit Wounds. Reziser A. Bartkowiak je skuseny kameraman, co vidno pocas celeho filmu, scenar je na Stevove pomery obstojny /zabudnite na ekoposolstvo/. Sympaticka tematika - korupcia u policajtov a privyrabanie si policajtov predajom drog - ma cosi do seba stale. Dokonca aj par skvelych akcnych scen sa najde. Stevo prijemne prekvapil, 85 % ()

Shit

Myslel jsem si že to bude další "povedený" film Seagala, ale naštěstí je to celkem průměrný s akci která je na Segala velmi dobrá, až na to že při některejch svejch kombech vypadá šíleně směšně a skoro bych řek, že to snad ani neni on a dobrou hudbou. Ale čeho si u tohohle filmu nejvíc cenim je to, že seagal je tam občas vtipnej a nevypadá to trapně a samozřejmě, že k tomu všemu je tam ještě fakt drsnej DMX, takže ty 4* by si to s tim, že to je po dlouhý době dobrej film se segalem zasloužilo ()

Beky

...už jsem sice starej a tlustej, ale moc moc prosím, dejte mi ještě jednu šanci!!!!...a Steven ji dostal!!!!...a dopadlo to velmi dobře ( v rámci žánru segalovka samozřejmě )!!!...Lovec policajtů znamená v karieře Seagala opravdu poslední kvalitní film!!!..je mi opravdu záhadou jak je možné po relativním úspěchu a kladných reakcí diváků opět skončit ve filmové žumpě!!!...???...škoda!!!... ()

Shakers

Asi posledná dobrá Seagalovka. Po tomto natočil už iba slabé béčka, céčka, braky a hlavne stlstol. Musím povedať, že ma tento film celkom milo prekvapil a to hlavne preto, lebo Seagal tu už nie je za takého borca, akým býval v 90tkách. Tu si hlavnú rolu delí s DMXom, ale hlavne Steven je už trošičku starí a film si je toho vedomý a tak Pišta občas dostane na budku. No nemajte strach, jeho frajerské scény samozrejme nechýbajú (bitka proti dvom gorilám). Bavil ma Seagal na terapii a trošku v komediálnej podobe. Vlastne v týchto scénach ma bavil asi najviac, keďže jeho v takejto roli ťažko vidieť. Je to trošku iný akčný hrdina oproti tomu, ktorých stvárnil, no práve ta jeho neobvyklá rola ma bavila. Okrem dobrej akcie nie je núdza aj o fajn casting (v menších rolách poteší Eva Mendes, Michael Jai White, či veterán Bill Duke), ale prekvapivo, aj príbeh ma čo ponúknuť. Ja viem, Seagalovky väčšinou majú príbeh na jedno kopyto, no tento krát okrem netradičného Seagala sme dostali aspoň trošku dobrý príbeh, takže to nie je iba naháňačka za hlavným bosom, ktorého treba zabiť. Dobré hlášky tiež nechýbajú. Spokojnosť. 75% - 4* ()

• V jednej scéne prednesie Michael Jai White vetu "Najväčší trik, ktorý kedy diabol predviedol, bolo presvedčiť ľudí, že neexistuje." Replika zaznela vo filme Obvyklí podozriví (1995) a dnes je už kultová. (HUMOOOO)
  • O bojovou choreografii se postarali sami protagonisté filmu Steven Seagal a Michael Jai White. (ČSFD)
  • Keď Eva Mendez (Trish) prvý krát videla film, všimla si, že s jej postavou nie je niečo v poriadku. Na plátne síce bola ona, ale vôbec nerozprávala ako ona. Keď pátrala po dôvode, zistila, že bola predabovaná. Keď sa pýtala prečo, bolo jej povedané, že jej hlas neznel veľmi inteligentne. (drake31)