Orin Boyd sice patří v Detroitu k nejlepším policistům, má však stále problémy, protože se odmítá podřídit autoritě a případy řeší po svém, často bez ohledu na rozkazy a zákony. Při slavnostním shromáždění s projevem viceprezidenta si všimne dvou podezřelých policistů v jeho doprovodu. Opravdu jde o atentátníky, kteří se viceprezidenta vzápětí pokusí zabít. Boyd zasáhne a po divoké přestřelce politika zachrání, i když ho přitom musí shodit z mostu do řeky. Místo pochvaly je proto převelen do obávaného 15. okrsku, který řídí rázná náčelnice Annette Mulcahyová. Když jednoho večera překazí Boyd transakci drogového dealera Latrella Walkera a muže, z něhož se vyklube policista Montini, je přeložen k dopravní policii. Ukáže se však, že je při řízení dopravy naprosto neschopný. V noci se ale stane svědkem organizované loupeže padesáti kilogramů heroinu, které jsou ukradeny přímo z policejního skladu. S novým parťákem, mladým černochem Georgem Vladkem, se pustí do pátrání a dostane se na stopu Latrella Walkera, který často navštěvuje ve vězení dopadeného překupníka Shauna Rollinse. Od šéfky se také dozví o podezření na korupci mezi policisty... (TV Nova)

rublik05

Seagalův comeback do nového tisíciletí nemohl dopadnout lépe. Snímek plný akčních scén doplněný o kvanta komediálních prvků. Na první pohled jednoduchý příběh o policajtovi, který je pro své drsné metody přeložen na nejhorší okrsek a zde se snaží přijít na kloub zkorumpovaným kolegům je ovšem skvěle natočen a to zejména díky kvalitnímu scénáři a režii, která z námětu vytřískala maximum co to jen šlo. Filmařům se podařilo dát dohromady akční béčkový nářez spolu s vtipnými pasážemi, takže film má spád a nenudí. Herecké obsazení výborné, co bych vypíchl, tak zejména vedlejší postava v podání Anthony Andersona, který filmu dodává potřebnou komediální šťávu a spolu s Tomem Arnoldem jsou výborní komikové. Akční scény již tradičně vesměs obstarává Seagal, jehož souboje mají perfektní choreografii a jsou slušně natočené. Ostatní herci ovšem také podávají slušný výkon a na celém filmu to jde sakra znát. Nemám absolutně co kritizovat, atmosféra, děj vše funguje na 100%. Maximální spokojenost, škoda jen, že Steven Seagal nemá víc takových filmů. 8/10. ()

Likan7

Na Seagala překvapivě snesitelný akční béčko, které vás ničím nepřekvapí a v posledních 2/3 unudí k smrti. Anthony Anderson je dobrej v každý komediální roli a tady tomu není jinak. Překvapivě si tu ale ze sebe dokáže udělat srandu i Steven, jehož kousky na terapii a u dopraváků jsou nejlepší scény filmu. Škoda, že jsou jen 2, nejsou akční a trvají dohromady snad 2 minuty... ()

Nix

Pořád tento film řadím mezi to období Seagala, které stojí za to vidět a kdy ještě dělal filmy, na které se dalo dívat a nezabíral celou kameru sám. Jsou tu i vtipný scény a hlášky a je tu zesnulý DMX. Tohle je fajn odpočinkovka, kde si užíváte nejlepší umění nejlepšího bojovníka všech dob (ironie). Ale ne, opravdu se ohánět uměl, jen si ty narážky a vtipy dělá sám. Dobrej béčkovej akčňák. ()

Alojs

64% je moc. I když bych Seagalovi přál alespoň jeden červený film, pravděpodobně se jej už nedočká. Tady se pox-té zpároval s černošským hercem a zase je to... vcelku nijaké. Sice akční, ale takovým tím tupým způsobem. Navíc v době, kdy už "tento způsob léta" neletí. Mít o deset let méně, nepsát se rok 2001, možná bych prominul. Možná.... Přepadení v Pacifiku zůstává Seagalovým vrcholem. ()

Chuppa

Na Seagala opravdu velmi slušný snímek se spoustou namakaných černochů a korupcí kam se člověk podívá, občas jsem se i zasmál. Myslím, že po Pacifiku jeho druhý nejlepší snímek. ()

LukH

Jediný z pozdnějších Seagalových filmů, na který se dá bez újmy na duševním zdraví koukat...V této roli se Steven nebere tolik vážně a vystřihne několik komických až sebeparodických kousků - a to mu sluší. Také DMX ve své tajemné roli je vyloženě sympaťák. Trochu komicky na mne působil policejní sbor - jako kulturistická přehlídka dobrý, ale moc to americké koblihokávové oficíry nepřipomínalo :-) ()

Murdock

Tak nakonec se dá říct že tenhle film překonal moje očekávání. Čekal jsem naprostou blbost a nakonec je z toho jen podprůměrnej biják. Příběh je celkem normální, akce se dá zkousknout a hlavně je relativně přehledná, což je v rámci tohohle pseudožánru jasný plus. Celý je to spíš pro zasmání ale čekat víc než zábavu, akci a nablblý fórky od tohohle filmu nikdo nemůže. Všechny prvky tu jsou, akorát holt musíte zapomenout na filmy jako Komando nebo Poslední skaut..ty už jsou bohužel dávno pryč. ()

Marty7CZ

Záchvat skvělý akce za přítoku na Segala nezvykle velkýho rozpočtu je opravdu paráda. Tím to ale končí. Poslední dobrej Seagal. ()

zipacna

Podle mého skromného názoru, spolu s Under Siege a Under Siege 2 to nejlepší, co Steven Seagal kdy natočil. Tečka. ()

Ashnobe

Mně to teda přijde hodně mizerné. Seagal tady působí dost směšně, už vypadá a pohybuje se spíš jako taťka s pivním mozolem než akční hrdina. Navíc to jeho běhání s mini-pistolkou působí trapně, i když minimálně v úvodní akční scéně na mostě ta pistolka střílí s kadencí samopalu, a to bez přebíjení (WTF?!). Mimochodem, aniž bych si film zastavoval a hledal mouchy, tak je právě při scéně na mostě vidět, jak v předním vozidle při výbuchu sedí plastoví panáci s navlečenou parukou. Divím se, že to tvůrce nijak netrápilo. Samotné výbuchy jsou ve stylu "kdykoliv auto do něčeho narazí, může okamžitě bouchnout" prostě takovej ten devadesátkovej styl, což taky nepůsobí dvakrát dobře. Když padouch vystřílí zásobník na dveře auta, kde sedí Seagal, kulky skrz neprojdou, akorát po sobě v autě zanechají díru (další WTF?!). Zápletka je dost slabá, dialogy místy až debilní "Jo, já jsem byl taky ve Vietnamu!". Jinak Steven klasicky hrát neumí, nenaučil se to a asi ani nenaučí, někde jsem narazil na jeho přezdívku "Stoneface", která dost sedí. K dobru ale musím tomuhle dílku přiznat, že je to místy docela sranda. Sice ne po celou dobu, ale některý postavy a repliky pobaví. Taky palec nahoru Seagalovi, že si ze sebe dokáže udělat srandu (když se kvůli panděru nevejde do židle se stolečkem). Oproti jeho ostatním "perlám" to je sice o něco lepší, ale to nic moc neznamená. Musím přestat koukat na každou srágoru, na kterou narazím a která má ještě slušný hodnocení na CSFD... ()

masekjc

Poslední kvalitní film Stevena Seagala než se z něj stala kráčející tuková koule a hrdina céčkových video filmů....a já se ptám jak dlouho to ještě bude trvat? ()

Knor

Ještě celkem ucházející Seagalovka. Ale je vidět, že Steven už pomalu ztrácí dech, dřív bejval mnohem drsnější. Každopádně tohle ještě jde. Seagal pro mě bude vždycky velkej frajer. ()

Shitonit

Segal Stývn Pičus ve svý typický roli, vcelku zvládnutelný koukatelno, Segal před svým odporným obtloustnutím.. ()

papadoce

Štefan v prekvapivo vôbec nie zlom filme. Hlavne ak vezmem do úvahy fakt, že už nebol natočený v 90’. A to si treba ešte uvedomiť, že v rokoch 00’ boli všetky filmy hrané repistami strašné sračky. Tu som dostal slušnú akciu, vrtuľníky sa z neba sundávali automatickými pištoľami, DMX chrlil repíky, terapeutka 15. okrsku bola ohýbateľná aj so všetkými svojimi pehami jak pelendrek z Bartaloma a Štefan mal jednu vtipnú scénu za druhou. Je pravda, že sa film nevyhol ani tuposti a nehnevajte sa na mňa, ale všetky tupé scény patrili iba negríkom. To čo považujú za vtipné bolo proste poväčšine trápne. Ale zato Števo išiel ozaj anekdoty ako v žiadnom inom filme. Výborné. A akcie bolo ozajže veľa a to sa v akčňáku dá vždy oceniť. Tým pádom sto minút zbehlo ako nič a najväčšiu výtku mám asi za to, že Evičku Mendesovie mi tu z nepochopiteľných dôvodov ukázali len doslova na pár sekúnd, hajzle. Nevravím, že štyri hviezdy nie sú trochu prehnané, lenže tri mi prídu málo a tu je to na 66tich, tak podľa zvyku by som chcel zaokrúhliť nahor napriek zopár béčkovým momentom. 70tka s kľudným svedomím. ()

HanSolo

No jako není to až tak dobré jak všichni říkají. Místo Seagala zde už totiž vystupují tlustí černoši, což mi upřímně docela vadí. I tak je to ale docela solidní dílo, u kterého se člověk příjemně vypne. ()