Romeo musí zemřít

Romeo Must Die

Romeo musí zomrieť

Akční / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2000, 111 min

Soundtrack Stanley Clarke: 1. Try Again - Aaliyah ,2. Come Back In One Piece - Aaliyah ,3. Rose In A Concrete World (J Dub Remix) - Joe ,4. Rollin' Raw - BG ,5. We At It Again - Timbaland & Magoo ,6. Are You Feelin' Me? - Aaliyah ,7. Perfect Man - Destiny's Child ,8. Simply Irresistable - Ginuwine ,9. It Really Don't Matter - Confidential ,10. Thugz - Mack 10 ,11. I Don't Wanna - Aaliyah ,12. Somebody Gonna Die Tonight - Dave Bing ,13. Woozy - Playa ,14. Pump The Brakes - Dave Hollister ,15. This Is A Test - Chante Moore ,16. Revival - Non-A-Miss ,17. Come On - Blade ,18. Swung On - Stanley Clarke(9.5.2011)

Jet sa náramne pobavil, zhrabol peniaze, Aaliyah bola vo svojom živle, Bartkowiak to odflákol, no ja som bol spokojný. Priemerná typická akčná popcornová zábavička s opäť nadupaným Lim. I keď nevyužitým potenciálom sa to vo počas filmu (a hlavne akcie) len tak hemží. 75%.(23.11.2006)

Rozpočet $25miliónovTržby USA $55,973,336Tržby Celosvetovo $91,036,760/60%/(17.11.2007)

• choze

Pamatuju se, že to mělo superakční trajler, ale u filmu jsem se pak fest nudil. Bartkowiak je nýmand.(26.5.2011)

Potřeboval jsem film s Jetem Li a tenhle je jeden z těch nejlepších. Čekal jsem řadu soubojů, ale bylo jich jen pár. Nejvíc se mě líbila rugby scéna.(27.10.2011)

• Jet Li

• - Han Sing je první anglicky mluvící hlavní role Jeta Li. (Rocky62)

• - Napriek tomu, že dej sa odohráva v Kalifornii, väčšia časť filmu sa natáčala vo Vancouveri. (m.a.t.o.)

• - Golfová scéna sa natáčala na tom istom ihrisku, kde Bob Barker zmlátil Adama Sandlera vo filme Rivali (1996). (m.a.t.o.)