poster

Romeo musí zemřít

 • USA

  Romeo Must Die

 • Slovensko

  Romeo musí zomrieť

Akční / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2000, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  ***

  Nechápu, proč tvůrci vylepšují počítačem bojové umění Jeta Lieho, který to evidentně nepotřebuje. Zbytečně tak ubírají filmu na stravitelnosti...(28.10.2002)

 • klerik
  ***

  Jet Li na špagáte stráca svoj štýl a nehorázne zaniká medzi charizmatickejšími a lepšími hercami (hlavne skvelý Delroy Lindo). Najviac poteší humor a Jetov chlapčenský úsmev. Scenár sa mi však zdal byť na "vybíjačku" až príliš prešpekulovaný, ale kvalitný...(20.11.2005)

 • dawe04
  ***

  Další z pokusů Jeta Liho posadit (nakopat?) Ameriku na zadek. A zase se podobně jako v "Od Kolébky do Hrobu" hraje zejména podle afroamerických pravidel (viz výběr herců a hip hopový soundtrack). Tentokráte to není tak zlé, zejména díky pár vtipným momentům, okouzlující Aaliyah a energickým bitkám, na druhé straně prostoduchý scénář a amatérská režie - řekněme si to narovinu, třetí hvězda pouze za Jeta, který si ji ze mě vymlátil:-)(26.12.2008)

 • Korbitch
  **

  Naprostý souhlas s Tosimem. Tahle parodie na gangsterky mě pěkně nasrala. Asi tak po 30ti minutách vám to celý docvakne, a tak zbytek filmu jen sedíte a usvědčujete se z toho, že jste měli celou dobu pravdu a nevěřícně kroutíte hlavou nad tím, jak se stále snaží o silný příběh, drsné řeči a činy. Ano, pouze snaží. Tohle je opravdu ta nejhorší verze černožlutých gangsterek, co jsem měl tu smůlu spatřit. Třeba takový Od kolébky do hrobu, to je béčko každým coulem, ale nesnaží se to u bůhvíjakou zápletku a spíš je to odlehčený, ale tohle rádoby drsňácký vyřizování účtů mezi negrama a žlutejma, to je výsměch gangové tématice. 2** pouze za bojové scény. Hovgh!(2.9.2010)

 • korbitch22
  ***

  kdysi sme nato čučeli v kině,vim že se mě to moc líbilo,myslim že je to nejlepší film bartkowiaka.nebo jeden z nejlepších.(26.10.2008)

 • Jet Li

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace