Romeo musí zemřít

Romeo musí zomrieť

Akční / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2000, 111 min

• Had6

Jet Li a všichni jeho fanoušci mě asi nemůžou mít moc v oblibě. Pokud se totiž začnu dívat na film, kde výše zmíněný herec hraje, tak už dopředu čekám nějakou blamáž. A tentokrát to bylo stejné jako v předchozích případech. Takže už se asi příště ani nebudu radši obtěžovat. Akci za každou cenu vážně nemusím.(20.1.2006)

Dalsi prumerny kousek talentovaneho Jet-Li, ktery ovsem mrha silami na zbytecne blbosti.(23.9.2003)

• Toshiro

Akční thriller s Jet Li. Nic moc, takovej film čekám v pátek večer od Novy. A zas ty prokletý špagáty v bojovejch scénách.(19.4.2006)

• Peytl

Že musí Rommel zemřít tvrdil už Adolf z Rakous blahé paměti ve čtyřiačtyřicátém, tak proč tady není ordnung ještě na přelomu milénia, kurvadrát? Der/die/das Jet Li si šáh na vocas.(5.7.2014)

"Vypadáte jako slušnej chlap.." - "To jsem !!" - "Tak si najděte jinou práci !! Kradení taxíků vám moc nesedí.." ;)(8.1.2016)