Epizody(6)

5 komiků, 50 postav a 2 vlaková nádraží. Nová skečová show Ondřeje Sokola, Michala Suchánka, Richarda Genzera, Igora Chmely a Martina Fingera... Na Hlavním nádraží v Praze se ujímá funkce nový generální manažer a s ním se nám představuje také celá řada postav, které s nádražím spojily svůj profesní a často i osobní život. Jako například dvojice pracovníků ostrahy, věčně přítomná majitelka butiku s oděvy, cizinec nabízející před nádražní budovou turistům nejrůznější zážitkové výlety, svérázný litevský taxikář, toaletářka se svou novou balkánskou posilou, ale také zaměstnanci drah i samotní cestující. Očekávání vize a směru, který chce nové vedení na Hlavním nádraží razit, tak již brzy ovlivní pozice všech těchto tragikomických figur i jejich další nasazení. (Česká televize)

ForGump

Pár solidních gagů a lepší úroveň posledních dvou epizod jen těžce zlepší dojem z jinak víceméně nudného seriálu, kde se čeká na vtip a tvůrci spoléhají na to, že se diváci budou smát dvoum dementním securiťákům či uklízečkám v konvenčních situacích. 40% ()

Romanstekl

na začátku jsem odsoudil a nelíbilo se mi ,stejně jako ostatní. Nechal jsem to uležet a časem si pustil další díl s tím, že vím co od toho čekat. Světe div se, místama jsem se fakt bavil, né všechno bylo povedený, ale některý štípy fakt povedený. Je to prostě zase trochu něco jinýho, nic TOP, ale šlo to :-) ()

saolin

"Come fly with me" ma na Csfd 76% tohle 44%, a i kdyz se jedna o blizkou kopii a videl jsem prvni dil, tak jsem se zasmal. Uvidime jak dal, ale zatim opravdu srovnatelne. Uvidime jak dal, jo a kdo se tesil na Particku tak hold mate smulu, tohle je proste jinej format, tak neskuhrejte a nepodstrelujte hodnoceni na zaklade Vasich mylnych ocekavani. ()

Plastík odpad!

Všeho moc škodí. Chlapci si myslí, že jsou neodolatelní. Ale nejsou. Všechno se jednou přejí. Všechno. Jednou. Přejí. Se. ()

wylda

Šotoušský TELE TELE. Až na ty blackfacy a rasisticky podbarvený vtipy relativně podařenej mix dobrejch a debilních scének. ()

mossad37901 odpad!

Možná si to někteří nechtějí přiznat, ale doba Partičky už je pryč. Ani zesměšnění zaměstnanců ČD už není aktuální, možná vzpomínkově... Trpaslíkovi, kvůli této ,, zábavě", zvyšuji hodnocení z Odpad! na jednu hvězdu. ()

holka218

Nějak nevím, co si o tom mám myslet. Některé postavy jsou fajn (makedonská uklízečka, tisková mluvčí, taxikář), ale některé mi naprosto nesedí (psycholog, manželský pár). Musím říct, že jsem se ani moc nenasmála. Celkem často opakují vtipy, kterých tam je docela málo. Na druhou stranu nesouhlasím s některými komentáři, jakože jsou špatní herci a že nemají v televizi co dělat. Herce jsem si oblíbila v Partičce a líbil se mi film Krásno, který režíroval Ondra Sokol, ale tohle mi asi úplně nesedlo. Nebo tomu prostě jen nerozumím. ()

peeteno78 odpad!

První tři díly ukázaly dobrý potenciál, ale čtvrtou epizodou to totálně pohřbili. Ty antizemanovské vtipy byly už totálně přes čáru. Tohle bych už bral jako odporný útok na osobu pana prezidenta. Nemám nic proti politické satiře, když je vyvážená a nikomu se nestraní. Tady ale ukázali, že hlavním úkolem bylo udělat z prezidenta odpornou zrůdu, ze které je každému na zvracení. Názor nikomu neberu, ale ve veřejnoprávní televizi tohle absolutně nemá co dělat. Odpad! ()