Reklama

Reklama

Epizody(6)

Navštivte jeden z nejrušnějších britských letištních terminálů z dílny tvůrců oblíbeného seriálu Malá Velká Británie, Matta Lucase a Davida Walliamse. Váš pohled na letiště a jeho personál už nikdy nebude jako dřív!  Od posádky na palubě, až k personálu u odbavovací přepážky, od paparazzi k pasažérům, Matt Lucas a David Walliams hrají téměř padesát rozdílných postav, které se pohybují v letištním terminálu. Oba tvůrci se proslavili se seriálem Malá Velká Británie a nyní se vracejí zpět na televizní obrazovky se zbrusu novou šou, která se soustředí výhradně na lidi, kteří pracují na letišti. Setkáte se například s Omarem, majitelem Flylo (britská osmá nejoblíbenější nízkonákladová letecká společnost) a jeho Flylo dívkami, Melody a Keeley, které pracují u odbavovací přepážky. Dále na vás čeká Mickey a Buster, rezidentní letištní fotografové a Precious Little, nejlínější prodavačka kávy na světě. Mezi další postavy patří také snobští pracovníci jedné z nejprestižnější leteckých společností v zemi, Great British Air. Matt s Davidem využili veškerý potenciál letištních prostor a stvořili úžasnou řadu nejrůznějších komických postav. Asistovaly jim při tom oscarové týmy kostymérů, stylistů a vizážistů. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (48)

Khumbac 

všechny recenze uživatele

Musíme prodiskutovat skladbu stravy její královské výsosti princezny Anny. - Máte v nabídce ovocný salát? - Ano, máme. princezna, zbožňuje ovocný salát, ale může být maličko vybíravá... Co obsahuje váš salát? - Hroznevé víno?- Ne. - Jahody? - Ne. - Pomeranč? - Ne. - Guavu? - Ne. - Marakuju? - Ne. - Hrušky? - Ne. - Angrešt? - Ne. - Meloun? - Ne. - Mango? - Ne. - Ananas? - Ne. - Takže jen jablka? - Ano. Princezně jen jablko? Máte v nabídce jogurty? Aně přivážený z Guernsey. Princezna nesnáší jogurt. ()

hrona 

všechny recenze uživatele

Come fly with me? S touhle partičkou rozhodně ANO. Po Little Britain pánové Lucas a Williams opět na scéně a dle mého názoru vyspělejší, vyzrálejší a promakanější. Přeci jen už se zde tolik neobjevuje fekální a nechutný humor, jako v minulých letech. Vtipy mají větší nadhled a celkové propojení postav a vměstnání do jedné lokace jim svědčí i po stránce dějové. Jinak opět zde nejsme ochuzeni o obtloustlé dámičky, divně vypadající stvoření představujíc zaměstnance letiště a jiné prazvláštní figurky. Jen tak mimo děj, stejně by mě zajímalo jak to vlastně tihle dva mají v osobním životě. ()

Reklama

Pítrs85 

všechny recenze uživatele

Snad ještě lepší než Lucasův a Walliamsův předešlý projekt Little Britain, páč přízemní a trapné vtipy (zvracení apod.) nahradili humorem... ne, nebojte, o sofistikovanost tu ani tentokrát nezakopnete, ale je to zase bžunda nehorázná, tihle dva jsou prostě týpci, jejichž schopnost odehrát tucet charakterů, je neskutečná, hlavně Lucasova černošská prodavačka kafe Precious, to je výkon na Oscara :-)) Ale i Walliamsův imigrační úředník je libovej. Skvělá práce, borci, tak šup lup s něčím dalším. ()

VasaX 

všechny recenze uživatele

Duo Lucas a Walliams opět jedou. Tentokrát si zvolili mnohem menší oblast zájmu, místo celé socio-kulturně-územní Británie zvolili jedu soukromou aerolinku. Překvapivě navázali tam kde skončili, snad s ještě větší fraškou a společenskou (tedy píše korporační) kritikou. Come fly with me nemá takové rozpětí a prostor jako poskytovala Little Britain, obzvlášť i s "cestou do zahraničí" a "USA", ale i tak se nešlo dost prostoru pro rozdílné a zábavné charaktery a nemálo situací. A to nejen komických, ale i absurdně dojemných. Vzpomeňte na to když se paparazzi rozkmotřili a zjistili, že jeden bez druhého nemohou být... ________ PS: Nechápu jak někteří uživatelé mohou hodnotit "Odpad!", obzvlášť ti, co mají Little Britain rádi. Copak si myslí že je to horší jak všechny sezóny Roseanne? Soudě podle jejich hodnocení ano. A proto jim přeji příjemnou obezitu a krásné a veselé kornatění tepen. ()

forrest11 

všechny recenze uživatele

Skvele zahrany absurdny humor, dovedeny do dokonalosti. Tymto dvom nie je nic svate a popri kope moralistickych sraciek (ktore bezia prevazne v US televziach) vyznie tento ich pocin skutocne osviezujuco. (treti diel zatial jednoznacne najvtipnejsi) edit: Takze prva seria bohuzial za nami a po jej dopozerani som si z charakterov najviac oblubil Iana Foota :) To je proste typek jak sa patri - skvele zahrany, paradne hlasky a rasovo nekorektny humor vo svojom najlepsom svetle :D ()

Galerie (54)

Zajímavosti (4)

  • Natáčelo se na letišti Robina Hooda v Doncasteru u Sheffieldu. (M.B)
  • První epizodu sledovalo na BBC1 10,3 milionů diváků, díky čemuž se stal titul nejsledovanějším pořadem roku 2010. (Dlee)

Reklama

Reklama