Come fly with me? S touhle partičkou rozhodně ANO. Po Little Britain pánové Lucas a Williams opět na scéně a dle mého názoru vyspělejší, vyzrálejší a promakanější. Přeci jen už se zde tolik neobjevuje fekální a nechutný humor, jako v minulých letech. Vtipy mají větší nadhled a celkové propojení postav a vměstnání do jedné lokace jim svědčí i po stránce dějové. Jinak opět zde nejsme ochuzeni o obtloustlé dámičky, divně vypadající stvoření představujíc zaměstnance letiště a jiné prazvláštní figurky. Jen tak mimo děj, stejně by mě zajímalo jak to vlastně tihle dva mají v osobním životě.(14.4.2012)

• LIVINGDEAD

MILUJI LITTLE BRITAIN, mohu se na tento sitcom dívat nonstop a pokaždé se trhám smíchy. Ale Come Fly with Me je totální NUDA. Viděl jsem zatím 2 epizody. Doufám, že se to zlepší. Jaky vždy masky super, ale ani jednou jsem se nezasmál. :-( Tak jsem viděl 5 epizod a totální nuda, necukl jsem ani koutkem! ODPAD!(15.1.2011)

Musíme prodiskutovat skladbu stravy její královské výsosti princezny Anny. - Máte v nabídce ovocný salát? - Ano, máme. princezna, zbožňuje ovocný salát, ale může být maličko vybíravá... Co obsahuje váš salát? - Hroznevé víno?- Ne. - Jahody? - Ne. - Pomeranč? - Ne. - Guavu? - Ne. - Marakuju? - Ne. - Hrušky? - Ne. - Angrešt? - Ne. - Meloun? - Ne. - Mango? - Ne. - Ananas? - Ne. - Takže jen jablka? - Ano. Princezně jen jablko? Máte v nabídce jogurty? Aně přivážený z Guernsey. Princezna nesnáší jogurt.(11.8.2012)

Naprosto nechápu, jak mohlo Come Fly with Me unikat mé pozornosti sedm dlouhých let. Osvědčený retardo-koncept sestávající z opakování stále těch samých vtipů pořád dokola (pořád nechápu, jak to může fungovat) a úchylky v převlékání z Little Britain přenesený do kompaktního světa letiště, kde funguje úplně stejně úchvatně jako v jejich prvním projektu. Ani se nebudu obtežovat vypisovat oblíbené charaktery, protože bych sem asi musel vypsat všechny. Doufám, že i v budoucnu BBC pustí nějakou tu libru, až je opět standardní role omrzí... 100%(25.5.2017)

Jakási obdoba "Malé Velké Británie", jaká je však obdobně vtipná a chytlavá. Humor je tu sice trošku jinak ražený a řekl bych že možná i mírnější, ale i tak se člověk nenudí. Dvojice Matt Lucas a David Walliams si zkrátka sedli do noty i tady a tak není o dobrou podívanou nouzi. Možná jen je humor občas až trochu moc suchý a chybí tak z "Malé Velké Británie" ono boření hranic standardů. I tak - 4/5.(29.5.2019)

• - Natáčelo se na letišti Robina Hooda v Doncasteru u Sheffieldu. (M.B)

• - Spoiler: David Schwimmer hraje ve druhé epizodě sám sebe. Je zadržený za pašování nelegální transsexuální pornografie o které prohlašuje, že ji veze Mattu LeBlancovi. Další nelegální předměty jsou prý pro Jennifer Aniston. Oba zmínění jsou jeho kolegové ze seriálu Přátelé (od r. 1994). (Ganka)

• - První epizodu sledovalo na BBC1 10,3 milionů diváků, díky čemuž se stal titul nejsledovanějším pořadem roku 2010. (Dlee)