Luke Bankole je v ohrožení života, navzdory svému uprchlickému pobytu v Kanadě, neboť velitelství republiky Gileádu nyní tuší, že právě on má v péči Nichole „Holly“ Osborneovou, požehnané robě domu Waterfordů. Služebnice bude nucena vytočit číslo na člověka, kterého myslela, že už nikdy neuslyší, ani nespatří. Obě možnosti jsou na dohled a tvoří hrozivou kombinaci. Nedopatřením se Ofjoseph totiž stane loutkou v nelítostném divadélku. (Česká televize)

warrenur

Serenina "materinska laska" je opat v takych vysinach, ze som uz minulu cast predviadal, ze to neodstane len pri luceni. Nemylil som sa. Trpiet, treba trpiet, to co divaci chcu. :) Linia slape v zauzivanom. Som zvedavy aj na mladu cernosku, ktora doteraz akceptovala pravidla. Zrejme meni nazor a este dej posunie. ()

Anderton

Tento diel mal fakt hutnú atmosféru a opäť sa hralo výrazne na city. O čom v skutočnosti celý inak dosť riedky dej tejto časti bol, sa dozvieme až v samotnom, dosť šokujúcom finále. Inak ma potešili Torontské mrakodrapy aj veža, konečne tvorcovia ukazujú Kanadu aj inak, než len cez interiéry bytov a nejakých tých ulíc pred obchodmi, takže vieme, že sa nejaké scény tohto dielu nakrúcali skutočne v Kanade. ()