Špína

Špina

Filthy

(festivalový název)

Česko / Slovensko, 2017, 87 min

Konečne film ktorý ma nesklamal!!!! Po všetkých Únosoch, Agávach je tu konečne film ktorý nemárni dobrým námetom a skvelými hercami ale môže sa pochváliť konečne SCENÁROM ktorý má hlavu a pätu, GRADUJE a dokonca má aj DEJ. Skvelá práca, veľmi citlivo vsadený humor striedajú scény pri ktorých vám pôjdu slzy alebo minimálne zimomriavky. Domča je perfektná ako vždy - to slnko v sieti by si už konečne zaslúžila, veľmi ma prekvapila Rakovská ktorá ma v divadle nikdy nejak extra nezaujala ale táto rola jej sadla výborne. Jasné, že tam boli muchy a nie je to na päť hviezd, ale už len preto, že tu konečne niekto začal využívať normálne filmové postupy a v konečnom dôsledku sa Nvotovej podarilo spraviť film ktorý zaujme, pobaví, dojme a ešte sa človek aj zamyslí a NENUDÍ - 5*(25.4.2017)

Dobré, ale zbytečně nadsazené a absurdní, s důrazem na obrazovou depku bez větší podpory scénáře.(21.4.2017)

Předpremiéra Febiofest(20.4.2017)