Proč? 13x proto

• USA 13 Reasons Why
Drama / Mysteriózní
USA, (2017–2020), 47 h 32 min (Minutáž: 49–99 min)

Tvůrci:

Brian Yorkey

Předloha:

Jay Asher (kniha)

Série(4) / Epizody(49)

Recenze uživatele maxmen k tomuto seriálu (3)

Vánoční prázdniny (2020) (S04E01) odpad!

A jsme opět u "Omg střední škola je peklo na zemi". Jak Alaitos zmínil, z Claye se stává plnohodnotný psychopat a člověk mu má stále fandit. Co? Celej seriál, nebo aspoň poslední dvě série, je prolezlej skr na skrz samou politickou propagandou. Celý je to jako kdybych se koukal na volební kampaň Hillary nebo Bernieho. Není pěti minut, kdy bych si to nemusel stopovat a rozdýchávat ty jejich prázdný kecy. Každou postavu mám chuť profackovat kladivem a sám jsem si při sledování div nevypíchl oči vidličkou. 5% ()

Večírek (2020) (S04E05)

Nejdřív jsem si říkal, co je to zase za hovadinu ukazovat jak je řízení, pod vlivem alkoholu a trávy, zábavný, ale nakonec to vypadá, že oba chcípli, takže za mě zatim nejlepší díl série. 40% ()

Maturita (2020) (S04E10)

Ó ano, střední škola je vskutku otázka života a smrti, obzvlášť pro "naši" generaci. Konečně si tuhle pc sračku můžu odškrtnout ze seznamu. 15% ()

Rodičovská rada si stěžuje na studio Disney

Rodičovská rada si stěžuje na studio Disney