Cody Banks je teenager, který trpí klasickými problémy svého věku, ale nejvíc ho trápí to, že neumí mluvit s dívkami, což je poněkud zvláštní, protože je tajným agentem CIA, takže by měl mít skvělé sebevědomí. Codyho vycvičila CIA na letním táboře a do teď byl pouze v záloze, ale CIA byla na jedné akci odhalena, takže musí sáhnout po agentech, které protivník neočekává. Codyho první misí bude spřátelit se s Natalií Connorsovou, která je dcerou doktora Connorse. Connors pracuje pro Brinkmana, pro kterého vyrábí nanoboty. CIA zatím neví, na co Brinkman nanoboty chce, a proto to musí Cody zjistit. Cody má největší šanci to odhalit, pokud se dostane na narozeninovou oslavu Natalie. O Codym si CIA myslí, že to s dívkami umí, ale opak je pravdou, což brzy vyjde najevo. Cody se ale přes svůj problém dostane a začne na Natalii nenápadně dělat dobrý dojem. Cody dokonce Natalii zachrání, když spadne ze žebříku ve škole. V ošetřovně se Cody konečně dočká pozvání na narozeniny, kam dorazí v krásném sportovním voze. Natalie jde okamžitě za Codym a vše je na dobré cestě, ale Cody se nyní musí soustředit na laboratoř doktora Connorse, která je jen pár pater pod narozeninovou oslavou. Cody se do laboratoře dostane a tam se mu podaří zjistit, že Brinkman má v plánu nanoboty využít na zničení raketové obrany USA. Connors s tím samozřejmě nesouhlasí, ale to Brinkmana nezajímá. Connors je unesen a Cody se musí po ukončení mise vypořádat se svými spolužáky, kteří si ho dobírají. Rvačkou se spolužáky na sebe Cody upoutá moc pozornosti a z mise je definitivně stažen. Cody má dokonce zákaz se s Natalií vídat... (TV Prima)

Pythonator

Proč vidět tento film? Třeba protože jste dítě a toužíte po tom stát se tajným agentem. Nebo třeba chcete jen vidět jak nějaký malý spratek nakope prdel samotnému Imhotepovi z Mumie. No popravdě mě napadá mnohem více důvodů proč film nevidět. Jednu hvězdičku dám za nádhernou Angie Harmon a roztomilou Hilary Duff. Ty ženské jsou v podstatě jediný pravý důvod proč film protrpět. ()

Naby

Pro dospleleho nuda, krom prilehavych oblecku (Angie Harmon). Pro deti nevhodna smyslenost. Nestoji za podivani. Jinak cista 1*. ()

charles3

O dost starší předchůdce Kingsmanů mě včera velmi dobře pobavil. Takovýto film jsem chtěl (a měl) vidět už někdy před 35 lety, ale nakonec jsem se ho dočkal - sice pozdě, ale přece :-) Potěšilo mě obsazení Angie Harmonové (Rizzoli & Isles), Arnolda Voslooa (Mumie 1+2), Iana McShaneho a dlouho neidentifikovaného Judge Reinholda (Policajt v Beverly Hills I-III). Nejlepší postavou byl ale Codyho otravný mladší sourozenec :-) ()

soukyd33

Taková ptákovinka pro mladé publikum. Něco jako mladý James Bond. Ano, tak by se to mohlo jevit. Nápad zajímavý, ale film nemá čím oslnit. Poznámka: Stejně na to všichni koukali jen kvůli Hilary Duff. Ale ani ta pomocnice nebyla k zahození. Pro mladé slečny a chlapce, skvělá akční jízda. Hvězdiček 4 ()

vyhnalek

V deseti letech bych se dobře bavil, v patnácti ironicky usmíval a po třicítce budu uvažovat, že bych takový film pustil bez obav svým dětem :-) Jinak tento film fakt nemá co nabídnout. ()