Cody Banks je teenager, který trpí klasickými problémy svého věku, ale nejvíc ho trápí to, že neumí mluvit s dívkami, což je poněkud zvláštní, protože je tajným agentem CIA, takže by měl mít skvělé sebevědomí. Codyho vycvičila CIA na letním táboře a do teď byl pouze v záloze, ale CIA byla na jedné akci odhalena, takže musí sáhnout po agentech, které protivník neočekává. Codyho první misí bude spřátelit se s Natalií Connorsovou, která je dcerou doktora Connorse. Connors pracuje pro Brinkmana, pro kterého vyrábí nanoboty. CIA zatím neví, na co Brinkman nanoboty chce, a proto to musí Cody zjistit. Cody má největší šanci to odhalit, pokud se dostane na narozeninovou oslavu Natalie. O Codym si CIA myslí, že to s dívkami umí, ale opak je pravdou, což brzy vyjde najevo. Cody se ale přes svůj problém dostane a začne na Natalii nenápadně dělat dobrý dojem. Cody dokonce Natalii zachrání, když spadne ze žebříku ve škole. V ošetřovně se Cody konečně dočká pozvání na narozeniny, kam dorazí v krásném sportovním voze. Natalie jde okamžitě za Codym a vše je na dobré cestě, ale Cody se nyní musí soustředit na laboratoř doktora Connorse, která je jen pár pater pod narozeninovou oslavou. Cody se do laboratoře dostane a tam se mu podaří zjistit, že Brinkman má v plánu nanoboty využít na zničení raketové obrany USA. Connors s tím samozřejmě nesouhlasí, ale to Brinkmana nezajímá. Connors je unesen a Cody se musí po ukončení mise vypořádat se svými spolužáky, kteří si ho dobírají. Rvačkou se spolužáky na sebe Cody upoutá moc pozornosti a z mise je definitivně stažen. Cody má dokonce zákaz se s Natalií vídat... (TV Prima)

Tommassi3

"Podívej, mami !! Ten kluk má na hlavě ptáka !!" ;) Tak ještě aby ne, když hraje v takový ptákovině, nicméně hodně zábavný ptákovině !! ;) Agent Cody Banks se Zwartovi docela povedl, což pro mě osobně platí za velmi příjemné překvapení, když staví především na slušném scénáři s kvalitními dialogy, včetně nečekaně funkčního humoru.. Navíc sympaťák Frankie Muniz mě bavil, rozkošná Hillary Duff neměla moc co pokazit, a tak co se týká obsazení tahle dětská oddechovka poráží jinak zhruba stejně dobré Rodriguezovy Spy Kids naprosto jednoznačně.. ()

Litsarch odpad!

Film mě ničím nezaujal.... Herecké výkony nijaké, děj jakbysmet... Popravdě ani nevím jaký moudra sem psát, jelikož žádné nejsou... ()

Budweiser

Jednu hvězdičku dávám pouze zato, že tam hrála Hilary Duff. Prvky akce, komedie jsem tam "žádné" neviděl. Nuda, nuda, nuda od začátku až do konce. Možná v 15-ti by se mi ten film líbil, ale ve 20-ti opravdu ne! ()

type_B

Prima béčko o klukovi, který je takový malý 007. Čekal jsem megakravinu, ale byla to kravina vcelku snesitelná a místy téměř vtipná. A Angie Hermon to tam fakt slušelo. ()

dee-key

Další pohádka pro malé děti.Jediné co za něco stojí jsou Codyho dvě filmové pertnerky,za kazdou dávám jednu hvězdičku. ()

balba

Průměrná pohádka o Bondovi pro děti.Skvělé hračičky , které používá na svojí ochranu.Jinak děj celého filmu je nenáročný a nekomplikovaný.Co se týče jeho vztahu k holkám je úplné dřevo. ()

rakovnik

Jako parodie Bondovek pro teenagery určitě přitažlivé. Ale i z pohledu dospělého jako bezduchá zábava na jedno použití ujde. ()

Martin741 odpad!

Zas film kde dotycny zachranuje cely svet. Ten svet bol tolkokrat zachraneny, ze mu uz asi pomaly lezie na nervy. Keby sa nedajRamzes rozhodol svet ze nechce byt zachraneny, taxa stavim, ze dotycny agent tej trojpismenkovej organizacie zachrani svet i proti jeho voli : 0 % ()

Langy10

Nádhernej film o 15 letém agentovi, který zpočátku neumí s holkama, ale potom už ano!:-)Doporučuji shlédnout. ()

lakikaki

Film pre 10-ročné deti, ktoré videli nejakú Bondovku a stotožnili sa s hlavným hrdinom... Tupý scenár, tupý hlavný hrdina, ktorý chce navyše silou-mocou pôsobiť strašne "cool" a množstvo infantilných vtípkov. Poteší jedine prsnatá mentorka hlavného hrdinu oblečená vždy v obtiahnutom, ale Agent Cody Banks je natoľko detinským filmom, že kvôli takejto hlúposti sa ho pozerať neoplatí. ()

lennyd

Agent Banks. Cody Banks. Mladý James Bond. Všichni, co jsme byli na pionýrském táboře, jsme si nejspíš přáli, trošku víc akce. V Americe nemají pionýrské tábory, ale rovnou výcviková střediska CIA. Právě v jednom z nich je vycvičen Cody Banks (Frankie Muniz) na agenta CIA. A netrvá dlouho, a je zde první mise. Sbalit holku (Hillary Duff), zjistit co dělá její otec (vědec), zachránit svět, atd to co agenti normálně dělávaj. Cody má plnou podporu CIA (Jak se můžu věnovat misi když musím napsat úkoly a uklidit dům. - Dobře. Služba za tebe udělá domácí povinnosti a školní úkoly)... Film inspirovaný úspěchem Spy Kids, který si na nic nehraje, sem tam se zasmějete, sem tam se smát nebudete ... ale pokud už vám psychologický thrilery lezou krkem, tohle je ten správnej odpočinkovej film.. ()

cross

Celkem zábavná taškařice o dětském agentovi, která se nevyhne srovnání se Spy Kids. Takže - Cody Banks je totální blbost - blbost, která by mě před pár lety (kolem 10. roku věku) naprosto uchvátila a nepřál bych si nic jiného, než zažít totéž. V momentálním věku je to pouze lehce příjemná (a těžce zbytečná) zábava, u které je třeba absolutně vypnout mozek. Nutno uznat, že je celkem dobře natočená a oproti Spy Kids i o dost méně fantasmagorická, což považuji za její největší přednost... ()

Smileface

Neuvěřitelně naivní záležitost. Cody Banks rádoby mladý James Bond se po celou dobu tváří jako dement z pomocné školy. Hilary Duff sice hraje i vypadá hezky ovšem na Codyho je příliž stará a dělá z něj rozpolcenou osobnost na rozhranní kluk/muž. Ze začáku film ubíhal svižně, ovšem konec byl tak stupidní, že nesnese srovnání nejen s Jamesem Bondem ale asi se Spy Kids. ()

Han22

Dobrá zábava. Cody Banks je sice superagent, ale pořád je mu 15 a daleko nejtěžší úkol je pro něj sbalit krásnou (no ehm... ) holku. Musí však zvládnout nejen to, ale také zachránit jejího otce a "vyřešit" jednoho klasického bondovského záporáka a jeho ďábelský plán. Stejně jako Stormbreaker to odkazuje porůznu na Bondovky (nechybí tu různé vynálezy, hitech vybavení, superzáporák a jeho drsný poskok, krásně stylová základna zloduchů v nitru hory, honička na lyžích). Akce je míň ale finále vše napravuje, humor je fajn (komando dělající úklid prostě nemá chybu, něco takovýho bych potřeboval :-D ), hrdina je sympaťák. Hilary Duff bych sice z fleku vyměnil, opravdu nechápu co na ni kdo vidí, ale to je jen subjektivní výtka. Jinak v pohodě zábava. ()