Nejsem blázen

Nobody's Fool

Nie som blázon

Drama / Komedie

USA, 1994, 110 min

Paul Newman obdržel Stříbrného medvěda na MFF v Berlíně 1995 za roli stavebního dělníka Donalda Sullivana, svérázného chlapíka, který se ocitl v situaci, kdy se "všechno už konečně musí obrátit k lepšímu, protože horší to už být nemůže".(9.12.2005)

Moc příjemný "vztahový" film se starým Paulem Newmanem, který pěkně klouže na hraně mezi humorem a vážnem. Závěrečná katarze smíření a zasněžená atmosféra severu USA jsou dalšími plus.(28.11.2002)

Veľmi príjemný film s dobrým hereckým obsadením a ešte lepším humorom. Ale akosi sa u mňa na tie štyri hviezdičky nevyškriabe, aj keď tri sú zase málo. Vtipná oddychovka s výbornou atmosférou a trochou (ne)zmyslu života, to je všetko.(4.4.2006)

Trochu praštěný film, sice skvělá plejáda herců a pár vtipných momentků je tu taky, tím ale veškeré klady končí, téměř celý film je o tom, jak Paul ukradne Bruceovi sněhovou odhazovačku, ten si jí vezme zpátky, pak mu jí Paul znovu ukradne a tak je to pořád dokola, zajímavé téma že? a celkově to na mě působilo tak, že se mi chce spát, ano tak je tento film poutavý..(30.10.2009)

• Le_Chuck

Dokonale ma uspal. Nudný film s nudným Newmanom, nudným príbehom a nudným zbytkom. Jediné čo stojí za reč je nudná hudba H.Shora.(27.8.2005)