poster

Nejsem blázen

 • USA

  Nobody's Fool

 • Slovensko

  Nie som blázon

Drama / Komedie

USA, 1994, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Janek
  ***

  Dnes už tuctovka, nicméně příjemný film, na který rád vzpomínám.(17.2.2010)

 • erased
  ****

  Od Paula Newmana bych po zkušenostech s Eastwoodovými hereckými výkony z ne-westernových filmů čekal úplně jinou roli i film. Proto byl pro mě film obrovským překvapením. Newman i zbytek hereckého osazenstva (a to nemyslím jenom ta slavná jména) zahráli role, které vypadaly jako by jim byly ušité na míru. Každou další scénu jsem si užíval, ať už v nich figurovala dobrácká Melanie Griffith, "prohnilý" Bruce Willis nebo kdokoli jiný. Nade všemi ale bez jakékoli nadsázky zářil Paul Newman, který si střihnul roli tak různorodou a výraznou, že mě nepřestávala fascinovat od začátku až do konce. Nakonec se sice dá říct, že je film vlastně o ničem, ale kdo potřebuje nějaké intelektuální myšlenky nebo cokoli jiného, když film jednoduše chytne a nepustí svou roztomilostí a příjemností?(16.3.2009)

 • Chrustyn
  ***

  Nenáročné rodinné drama s výborným Newmanem a zbytečně pomalým až únavným tempem příběhu, který navíc nenabízí nic co by diváka skutečně zaujalo.(29.11.2011)

 • Indiana
  ***

  Chvílema je to milý a chvílema zase smutný, se skvělym Paul Newmanem, kterej tu sice hraje bručouna, ale i tak podává super výkon. Potěší i Bruce Willis ve vedlejší roli.(20.8.2013)

 • misterz
  ****

  Pohodová, príjemná komédia so starnúcim, no zato ešte stále charizmatickým P. Newmanom a ďalšou silnou hereckou zostavou. O tom, že i veľké tiene minulosti ako i rôzne každodenné problémy sa dajú riešiť s humorom a nadhľadom. Treba len vydržať a raz sa určite všetko obráti k lepšiemu. Pozitívne. 70/100(8.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace