Nejsem blázen

Nobody's Fool

Nie som blázon

Drama / Komedie

USA, 1994, 110 min

"Zavři dveře !! Jsem tady nahej.." - "Tak máš ten poker hrát líp !!" ;)(8.9.2016)

::::::::::::::::::::::: Jeden z nejlepších filmů s Paulem Newmanem ! Moc krásný film o stáří s vtipným Paulem .... ::::::::::::::::::::::::(17.12.2008)

Oscar 2 nominace: Herec HR - Paul Newman, Scénář - A . . . . . . Zlatý Medvěd - výběr(30.3.2004)

Příjemný, moudrý a vtipný film o obyčejných lidech v obyčejném malém americkém městečku. Vynikající Paul Newman již ve zralém věku hraje šedesátiletého svérázného životního ztroskotance a provokatéra Sullyho, který neustále řeší své konflikty s místním podnikatelem Carlem (B.Willis), s místním policistou (P.S.Hoffman), se svým přítelem jednonohým právníkem a především se svou rodinou. Na stará kolena zmoudřelý, snaží se nyní sblížit se svým dospělým synem, kterého kdysi v raném dětství opustil, a se svým malým vnukem, kterého objevil a kterému se snaží vynahradit to, co nedal synovi. Trailer:http://www.youtube.com/watch?v=QKYsA2-_uk4(14.3.2009)

Chvílema je to milý a chvílema zase smutný, se skvělym Paul Newmanem, kterej tu sice hraje bručouna, ale i tak podává super výkon. Potěší i Bruce Willis ve vedlejší roli.(20.8.2013)

• - Paul Newman vo filme nosí šiltovku, na ktorej je nápis "The Iron Horse Bar". V tomto bare sa natáčala časť scén. (Cracker)

• - Bruce Willis strávil natáčením pouze 22 dní. (MeanWhile)

• - Režisér Robert Benton chtěl původně obsadit do role Carla Nicka Nolteho a Jeffa Bridgese do role Petera Sullivana. (Kritiq)