Padesát odstínů černé

• USA Fifty Shades of Black (více)

Držte si kalhotky i bránice, do kin přichází dráždivá a na padesát způsobů šťavnatá parodie „Padesát odstínů černé". Stejně jako šedé bestsellery přináší některá šokující odhalení a hned tím prvním je, že erotický hit a drzá poťouchlá komedie jdou nehorázně dobře dohromady! Emotivně vypjatá a děsně vážná romance si pořádný výprask hrubozrnou a přímou legrací prostě zaslouží. Cílem proto tentokrát nebudou erotogenní zóny a odvážné představy, ale především centra smíchu. Co kdyby byl Christian spíše Black než Grey, prachy získal dost pochybným způsobem a v posteli by byl úplně marný? (Bontonfilm)

Lucky Eda odpad!

Z traileru se zdalo,že se opravdu povavim,ale bohužel..nic když už parodie tak by to mělo stát za to..režie asi dostala málo kouzel,že to nedotahli aspon na nejakou uroven ()

MLee

Typická parodie, která z vážného snímku udělá prvotřídní ptákovinu, ovšem hláškami a propojením se situacemi z originálu, jsem se řechtala celý film. Pokud jste neviděli originál, ani si to nepoouštějte, uteče vám tak 80% hlášek, které bez kontextu vůbec nepochopíte. Super komedie na páteční relax.)) ()

Fahfkas odpad!

Po padesáti odstínech šedi jsem byl zvědav na odlehčenou a vtipnou verzi v podání oblíbeného Marlona Wayanse. To, že to bude ještě horší, než padesát odstínů šedi jsem však nečekal. Humor se kamsi vytratil a já ho prostě nevyhledal a po 20 minutách jsem přemýšlel, zda jsem schopný tento film dokoukat, což jsem jen tak tak zvládl. Těžká nuda a zklamání. ()

Erufael

Bohužel dost podprůměrná parodie na dost podprůměrný film...Asi jsem se víc bavil u originálu než u této "parodie" . Příliš se snaží být vtipná, sází na jednoduchý a sprostý humor a opravdu kvalitních scének se objeví jen pár. Škoda. Šlo z toho vytřískat opravdu mnohem mnohem více. ()

Lew.Ashby odpad!

Chtěl jsem dát alespoň jednu hvězdu... ale už ani netuším za co. Po necelé třičvrtě hodině jsem to musel přepnout, protože už jsem nevydržel čekat, až se konečně objeví něco alespoň trochu vtipného pro lidi nad 16 let věku. ()

Cezar209

original nebol zrovna moja salka kavy ale tato hovadina - rozumej parodia, taky tak. zaver - odtien nikdy nenahradi plnu farbu :o)) ()

k.rakonos

Začátek bláznivé a nekorektní satiry nevypadal vůbec špatně, ale po úvodní třetině to sklouzlo dost do trapnosti. Škoda, jde o nevyužitý potenciál. Jinak černošská herečka byla asi více sexy než herečka v původním kinohitu, který byl co do kvality zároveň i propadákem. ()

PsenickaR odpad!

Tak takto to dopadne, když trpíte nespavostí a tak si v noci pustíte film jen tak jako relax bez nutnosti nad tím přemýšlet. To je za trest a máte z toho už jen noční můry. Kdo by to řekl, že se mi začne stýskat po parodiích s Annou Faris ? Tohle dílo byl úlet plný nechutnosti a trapnosti. Rádoby gagy plné nechutnosti sem vůbec nepasují a rozhodně mě nepobavily a to mi takové vtipy nevadí, ale musí pasovat do příběhu. Takže absolutní odpad na který budu chtít co nejrychleji zapomenout. ()

Bixbi

Já nevím co jste od toho očekávali? Já jsem to pustil s tím, že to bude hloupé bez děje, předvídatelné, ALE vtipné. Já jsem se u toho řezal, i když místy mi trochu krváceli oči, pořád jsem se bavil. Takže za mě tři hvězdy, protože tenhle film mi rozsvítil, jinak nudnou přednášku. ()

kazatelSVK odpad!

Tak trápne ako je to blbé.Nič viac.Za sparodovanie tej ženskej úchylnosti som bol,ale toto sa vôbec nepodarilo.Pripomínalo mi to také diela skazy,ako sú Disaster Movie alebo Toto je Sparta ()

MatoVMartin

Klasická americká prehnaná "sexuálna" komédia, akurát teraz mi to nevadilo, naozaj som sa zasmial a :D pokial nechcete mať komplexy typu "ooo moj bože 50 odtieňov šedej mi zmenil moj 13ročný život!!! nerobte si z toho sraandu!!!" tak si túto prdel pozrite, dobre sa zasmejete! :D ()

tma8

Film 50 odtieňov.. originál som videla. A som rada, že som videla. Nie je som jeden z tých mnohých, ktorí ho tak veľmi kritizujú, takže som sa tešila na túto paródiu.. Isteže sú tam trápne americké momentky, ktoré by mi vôbec nechýbali, ale občas som sa aj zasmiala a to sa cení. ()