Padesát odstínů černé

• USA Fifty Shades of Black (více)

Držte si kalhotky i bránice, do kin přichází dráždivá a na padesát způsobů šťavnatá parodie „Padesát odstínů černé". Stejně jako šedé bestsellery přináší některá šokující odhalení a hned tím prvním je, že erotický hit a drzá poťouchlá komedie jdou nehorázně dobře dohromady! Emotivně vypjatá a děsně vážná romance si pořádný výprask hrubozrnou a přímou legrací prostě zaslouží. Cílem proto tentokrát nebudou erotogenní zóny a odvážné představy, ale především centra smíchu. Co kdyby byl Christian spíše Black než Grey, prachy získal dost pochybným způsobem a v posteli by byl úplně marný? (Bontonfilm)

venison

Puštění této černé komedie byl absolutní omyl.. Dalším omylem byl jeho vznik.. Padesát odstínů Christiana Greye je totiž parodie už sama o sobě - jak chcete parodovat parodii tak, aby měla hlavu a patu? Pro diváky, kteří mají rádi trapný humor založený na zesměšňování černochů, žen, blondýn, otylých lidí a tak nějak vůbec všeho.. Prostě pro fandy "Scary Movie".. ()

Danny F.

Jako komedie mi to připadalo jakési suché a vtip bez šmrncu. Čekal jsem humor alá Scary Movie, ale byl jsem ošizen. 40% ()

Brain-D

Pro mě kvalitativní jako první Scary movie. Tohle je prostě hrozna šleha a já se trhal smíchy. Tento typ parodického humoru je prostě moje a nebal bych se dát i plné hodnocení. Bohužel se nevyhneme pár zbytečných ultratrapáren, takže zůstanu při zemi. 80% ()

Lukyn007

Jako celek působí Padesát odstínů černé přijatelně. Nicméně přítomnost zbytečně vulgárních gagů i nastavovaných (ne)vtipů film se vší parádou zkrátka zabíjí. Tvůrci se snažili, ale snaha není vše. Wayans by se měl na své filmy konečně podívat a dát všem divákům za pravdu. Příště by to třeba mohlo konečně vyjít. ()

ghatos

"Proč mě potřebuješ trestat"? "Protože jsem 51 odstínů zkur*enosti!" Slušná parodie, v níž je i smysluplná kritika debilního originálu. Každopádně je to o dost lepší, než 50 odstínů šedi. 54%. ()

Dagoussek odpad!

Pár blbých momentů na zasmání tu jsou, ale mě to spíše bylo celé takové trapné až do nebe volající zhovadilost. ()

Autogram

Výborne som sa pobavil, veľakrát úplne vybuchol smiechom. Päťdesiat odtieňov si vyžadovalo paródiu, a takáto černošská bola presne tou pravou. Zobrali si do parády aj iné filmy, spomenutých ich bolo množstvo, a bláznivé scény sú absolútne originály. Až som sa zamyslel nad štyrmi hviezdami. ()

Jaro.Krafcik

Paródia ktorá porazila svoju romantickú a hlavne erotickú predlohu pre teen publikum. Ako áno pár trapasov sa našlo ale človek sa zasmeje. Podobnych filmov ako je napríklad scary movie treba viac. Ale obcas už bývajú otravné, vôbec sa nečudujem slabému hodnoteniu v percentách, človeku to jednoducho musí podľa nalady sadnúť. Aby to nebol odpad či priemer. Netflix opäť vytiahol aj dabing čo treba určite pochváliť. 4* ()

Soweek

Nemohu si pomoct, ale Marlon Wayans v dnešní době zachraňuje žánr parodií. Není to žádný Leslie Nielsen ani Charlie Sheen, ale tohle je zaručeně to nejlepší co dnes dostanete. ()

MsUtahraptor

Jako osoba, která protrpěla nejen "původní" film, ale i celou knižní trilogii oceňuji obzvláště "realistické" dialogy poukazující na morální nechutnost a nesmyslnost základních pilířů "díla" ("Are you stalking me, Mr. Black?" "Yes. I mean, unless you don't want me to. You do want me to, don't you?"). Nesmyslně obhrublé, nevkusné vtípky se zde na parodii vyskytují poměrně málo, tudíž chybí i faktor, který mi tento žánr kazí nejčastěji. Doporučila bych všem nebohým duším, které prošly stejným literárním traumatem, jako já. :D ()

SG-1 odpad!

" Přijela Christianova čínská sestra Mai. Takže schováme kočky a uspořádáme večeři." -Claire- ()

sedm.1

Tahle parodie je trochu jiná, než ty ostatní. Žádná jiná totiž ještě tak přesně neokopírovala scénu od scény svou předlohu, jako právě tato, kdy se tu prakticky změnily jen dialogy, jinak jde ale vážně až o neuvěřitelnou kopii. Ovšem ty dialogy dostávají film skutečně do úplně jiné dimenze a na zcela jinou úroveň. Ze začátku jsem tedy malinko skřípal zubama, neboť jsem se nějak nemohl naladit na zvolený styl humoru, postupně mi ale přišlo, že se tvůrci rozkoukali a rozjeli a ke konci to pak už byla docela slušná kadence fungujících a zábavných hlášek a zesměšňování Šedé. Onen styl humoru je jinak sice na té nejprimitivnější možné úrovni, kde se krom spojek a předložek vyskytují už jen vulgarismy na tisíc způsobů, ale komu tento hrubozrný styl nevadí, jsem přesvědčen, že se pobaví více než dobře. Z ústředního hereckého páru pak film jednoznačně táhne Marlon Wayans, jehož mám ze všech těch jeho parodií upřímně rád, já mu ty jeho ksichty opravdu pořád žeru a prostě mě baví na 100%, tak jako zde. Mě Padesát odstínů černé jako parodie zkrátka dost slušně pobavila, tvůrci se tu s ničím a nikým příliš nesrali, navíc, na rozdíl od ostatních parodií z posledních let, nešli až tak zbytečně na dřeň a nesnažili se o rádobyvtipy za každou cenu, neboť z toho pak naopak vychází většinou jen trapný a nevkusný sračky, ovšem nutno ještě podotknout, že bez znalosti originálu nemá tohle smysl sledovat, více než 80% fórů pak totiž nelze vůbec docenit. ()

KoRner

Ten Marlon je strašný prasiak, skoro ako tá, čo napísala 50 odtieňov sivej. Dej je totožný, ak sa aj zasmejete, bude to presne tam, kde ste vysmiali už aj originál. Akurát tam nebolo toľko rasistických vtipov. ()

Loki_Six

"Haha, don't be ridiculous. If I was a serial killer I'd need rope, ax, lye, ammonia, chloropill, wood chipper, plastic sheets, and three large boxes of space pampers! And a shovel. On second thought, I think I need to pick up a few more items." ()

iXtr3m3

Na jednej strane podpriemerný Marlon Wayans, na strane druhej lepšie ako originál. Srandujem, originál by som si nikdy nepozrel, takže neviem zrovnať, ale keďže Twilight ságu som kedysi musel zhliadnuť s manželkou a Vampires Suck bol lepší, očakával by som to tu rovnaké. :) ()

tom.nosek

Opravdu zlé. Vizuálně jsme někde na pomezí mezi trapností, nudou a nechutností. Scenáristicky většinou taktéž u trapnosti a nudy, ale když se zadaří, občas jim to vyjde... Ovšem asi tak jeden celkem dobrý vtip je na 15 bídných. Na začátku se film snaží navodit dojem, že bude mít i nějaký scénář a náznak děje, ovšem tyto snahy velice brzo skončí a pak už jsou za sebou jenom téměř nenavazující scény, které by šlo pustit v jakémkoli pořadí. Abych okomentoval oficiální obsah filmu podle Bontonfilmu: "dráždivá a na padesát způsobů šťavnatá" - ne, "přináší některá šokující odhalení" - ne, "erotický hit a drzá poťouchlá komedie jdou nehorázně dobře dohromady" - a i tak se nepovedlo, "cílem budou především centra smíchu" - zde bude tisková chyba, mělo tam být centra nudy. ()

Litvicek odpad!

Já se vždycky divím tomu, kdo za vymýšlení a provedení tak špatných scén ještě dostane zaplaceno. Hollywood je zvrácené místo pro lidi bez talentu. ()

Sancty

50 vtipov parádnych, 50 trápnych. Tak ako sa na Wayansa patrí. Bojím sa, že ak by som videl originál, šiel by som s hodnotením ešte vyššie. ()

Lefty86 odpad!

Kam se ubral směr parodií, je k pláči. Kdysi vkusný humor, napodobující světové hity se změnil v pouze hromadu hnoje. Leslie Nielsen se musí v hrobě obracet když vidí tohle. Vypnul jsem to po půl hodině. ()

Paldiny

Hovorí sa, že Sivá bola pre ženy a Čierna mala byť pre mužov, no je to len polovičná pravda. Čierna totiž nie je pre nikoho, Marlon Wayans tie paródie skrátka nevie a aj tu trestuhodne zabíja všetok potenciál. Poznáte to tak, že sa vám za chodu ženú hlavou vtipnejšie situácie ako tie, ktoré bežia pred vami. Vlastne tu vyšiel tradične až jeden fór a to odkaz na Whiplash, zvyšok sa rovná trapasu, nude, zasraným slipom a zas tým černošským kecom - vážne sa v Amerike iné nerieši ? ()