• ChArLeNe

Zo Scary Movies je 1. najlepšia, ostatok shit. Najvtipnejšie scény - stoner scary movie, killer rap, wazzup, do you know where i am. Treba spomenúť taktiež OST.(2.8.2013)

• lesumir

VSechny dily Scary Movie nemuzu ani vystat, je to vrchol trapnosti az na tenhle prvni dil. SLo znat, ze tvurci nejsou uplne zkazeni a jeste vi, co muze divaka pobavit, ne ho pohorsit. Nektere scery jsou perfektne zparodovany, dost jsem jsem bavil a to si myslim, ze je hlavni u tohohle zanru :) 3/10(13.2.2008)

• depony

edit hodnocení: Namísto 4 dávám jednu ... a to za pár vtipných momentů "Prosím, pane zabiják, nezabíjejte mě!" nebo nástup Dawsona ... ale jinak to bylo oplzlý, trapný, předvídatelný ... Kdysi mi to připadlo nejspíš vtipný, teď jsem to dokoukal a nějak postrádám ty humorné pasáže, na které jsem tak rád vzpomínal ... tak s čím jsem si to kruci spletl?:)))(6.7.2004)

• Marek1991

Vo svojej dobe bol tento film komerčným zasiahnutím terča a vďaka paródii a nadnesenosti sa táto komédia stala priam kultovou pre generáciu vtedajších pubertiakov, detí a mladých ľudí. Bolo to rovnako obľúbené ako filmy, ktoré to parodovalo. Ja som však často nikdy nešiel s väčšinou a pozrel som si to až teraz po skoro 13 rokoch. Avšak zisťujem, že môj humor je úplne iný a keďže som sa na tomto filme nedokázal dobre zasmiať a nudil som sa, tak to hodnotiť dobre nemôžem. Prišlo mi to skôr ako korektné vzhľadom k všetkému, čo to parodovalo, skôr to bola taká nepriama skrytá reklama na tie filmy. Prišlo mi to, ako keby si na seba nejaká firma urobila paródiu, aby sa priblížila aj mladej generácii.(5.5.2013)

Kdybych film hodnotil hned po prvním zhlédnutí,asi bych dal čtyři,protože jsem se nehorázně bavil.Pak jsem se ale na film rozhodl podívat znovu a to už tak dobré nebylo.Míra nechutnosti je přece jen dost velká.Přesto zůstávám na slušných třech hvězdičkách.Jasně že je to blbost,ale kdo by taky čekal něco jinýho?Některé fórky jsou skutečně povedené.Celkově je celá série Scary Movie relativně vyrovnaná,tedy až na dvojku,která byla hodně trapná.Tohle je slušná parodie.65 %(27.7.2009)