Soundtrack David Kitay: 1. Too Cool for School - Fountains Of Wayne [2:27] ,2. The Inevitable Return of the Great White Dope - Bloodhound Gang [3:53] ,3. Stay - Radford [3:56] ,4. The Only Way To Be - Save Ferris [3:20] ,5. My Bad - Oleander [3:22] ,6. Punk Song #2 - Silverchair [2:46] ,7. Everybody Wants You - The Unband [4:11] ,8. Superfly - Bender [2:55] ,9. I Wanna Be Sedated - Ramones [2:31] ,10. Scary Movies (Sequel) - Royce The 5'9'' [3:46] ,11. All About U - Tupac Shakur/Top Dogg/Nate Dogg/Dru Down [4:34] ,12. I Want Cha - Black Eyed Peas [4:37] ,13. What What - Public Enemy [5:03] ,14. Feel Me - Rah Digga, Rampage and Rock [3:49] ,15. I'm the Killer (Killer Rap) - Lifelong/Incident [3:57],(9.6.2011)

Začiatok lepších časov. Scary Movie-Jednotka je a vždy bude originál, ktorý už nikdy nikto nenapodobní, ani vtipnosťou nepriblíži. Jekoliž, sa sám pokladám odporcu "fekalných-teen komédii" toto je proste jeden z miliónu, pretože taký scenár žiadna komédia nemala a mať nebude. To čo je na Scary Movie najlepšie, je to, že i po 10 pozretí film drží svoj štandard a stále sa objavujú nové a skryté symboly. Fekalný art. Šorty je nekorunovaný zfetovaný kráľ. Film hodný potlesku. Bravo. 85% -Shorty, doufám, že máš papíry! -Jasně! Mám papírky, trávu a vodní dýmku! Takže se můžem pěkně zdunit!-(24.3.2013)

Tohle je úžasná parodie, dá se dokonce říci, že mezi všemi různými parodiemi hraje prim. Člověk se směje nahlas od začátku do konce a je to prostě jízda. Škoda, že takových vtipných a originálních parodií není vícero. Ale díky aspoň za tuhle parodii. Dávám čyři hvězdičky a tleskám tvůrci scénáře, protože originalita je zde cítit v každém záběru...(9.8.2006)

• MM_Ramone

Paródia - žartovná, komická, výsmešná obmena, napodobenina vážneho umeleckého diela. Túto definíciu zo slovníka cudzích slov "Scary Movie" spĺňa do posledneho písmena. Preto jej aj prideľujem aspoň tú jednu hviezdičku. Lenže pre mňa, ako obdivovateľa horrorových filmov, je to skoro až urážajúca záležitosť. Nedokážem sa baviť pri primitívnom zosmiešňovaní scén, ktoré pokladám za klasiku horrorového filmu. Verím však, že pre poďobaných puberťákov, s ktorými lomcujú nevybité sexuálne pudy, je to parádna zábava. *(15.8.2008)

SMÍCHOV (4:3) - Když Scary Movie dorazil v roce 2001 do ČR, byl jsem z toho tenkrát naprosto nadšenej a "sjel" jsem to x-krát v krátké době. K dnešnímu dni už ani nespočítám, kolikrát jsem to viděl, ale faktem je, že i po 13 letech mě to pořád baví. I když uznávám, že film jako takový je hrozná magořina :) Ale tak co, pokud se člověk nebude brát moc vážně, na 75 minut čistého času vypne, dostane se mu pořádného kopce legrace. Společně se Žhavými výstřely to považuji za jednu z nejlepších parodií vůbec. 80% (with J.) // (3.12.2014) NOVA CINEMA HD - O 8 měsíců později nám Scary Movie tentokrát naservírovala TV Nova (BTW...každou středu v prosinci by měli dávat další pokračování). No a já si pořád stojím za tím, že Scary jednička je jedna z TOP amerických parodií a to už je jí 14 let, neuvěřitelné, jak ten čas letí. Po dnešku samozřejmě nechávám 4 hvězdy a těším se za týden na dvojku. Stále 80%.(5.4.2014)