Dej sa zameriava na ruského kapitána Konovalova (Andrej Černyšov), ktorý v roku 1942 ako veliteľ tanku vykonáva prieskum. V priebehu krátkej prestávky je jeho T-34 zasiahnutý a zničený nemeckým tankom. Z posádky prežili len dvaja. Po vyliečení sa vracia späť k jednotke, ale tu nemajú pre neho žiaden tank. Vďaka pomoci technického inžiniera sa mu podarí získať tank KV-1 a spoločne s osádkou prevalcujú časť nemeckých tankových síl. (Volodimir2)

yoryk

Zo zaciatku velmi nudne, nadych akcnosti to naberie asi tak v poslednej pol hodinke. Vo filme je dost vela nezmyslov a nerealnych veci ktore tu uz boli spomenute....celkovo dost slabucke... ()

argus123

Slaby priemer, kazí to prehnaný milostny príbeh, a nerealisticke efekty pri ničení tankov. Taka ruska verzia filmu Fury. Som čakal trochu viac. ()

cyglos

Očekával jsem film, který převálcuje T-34. Nestalo se. S čím souhlasím, je fakt, že se ve filmu objevilo prostředí údržby a oprav tanků. Používání součástek z jiných, boje neschopných strojů. Špína a syrovost válečných podmínek. Nicméně se tu opět vytváří dojem, že Němci byli úplní amatéři, nevidí, nestíhají nabíjet, čekají s výstřelem . . . Jeden tank, který je v zaměřovači protivníka, klidně rozseká jeho pět tanků. Přejezdy jsou v rychlosti, která je dobrá tak leda do autoparku. Tanky jedou vedle sebe, jako na přehlídce, taktika nulová. Scénář kulhá v detailech a logice uvažování v bojovývh podmínkách napěchovaných adrenalinem, že mohu zemřít každým okamžikem. Příjezd německého tanku v závěru filmu je srandovní tečkou. Než by otevřel velitel tanku poklop, tak by, po zásahu, odletěla dělová věž. Nikdo by nečekal v tanku Rusy. . . Dvě hvězdy a přivřené víčko. ()

dh22

To snad fakt ne!! Totální... nevím, jak to nazvat. Taktickému géniovi nepojízdný, ale neprůstřelný tank přijede opravovat manželka. Napadení vyššího důstojníka Sovětské armády se před ofenzivou vyřeší fotbálkem. V tancích místa jak na letadlové lodi. Zlatí Čtyři z tanku a pes!!! Jedna hvězda za rozdíl mezi sovětskými tanky. ()

pupopony

Panzerkampfwagen IV se svým 75 mm kanonem ze 100 metrů by KV1 pohodlně zničil. Ach jo, a to jsem se na film tak těšil, škoda ()

kukadlo123

Mno... ďaľšia tankiáda. Kellyho hrdinovia vydarený, T-34(som milo prekvapený) tiež na fantastickej úrovni. Ale toto neišlo ani o filmárske umenie ale skôr o to čo sa podľa všetkého stalo. Škoda titulkov. Ale prestrelka ušla. V skutočnosti KV-1 bola v lese a jak strielala, tak menia pozíciu aby navodila efekt viacerých tankov. Takže celkom okej. EDIT: A áno, interiéry sú naozaj nafúknuté a občas prehodené. Ale myslím si že je to robené kvôli zážitku. U mňa sa našťastie nič nemení. ()

OtokPag

KV1 byl hrubě tesaný surovec, ale zároveň choulostivý na servis. Film vnímám, jako hold sovětským tankistům a mechanikům. Oprášil jsem si při sledování ruštinu, bljať i davaj, vperjod 🤕🤕🤕🤕🤕 ()