Myšák Stuart Little 2

• USA Stuart Little 2 (více)

Myšák Stuart, kterého adoptovala rodina Littleových, roste, chodí do školy, jezdí malým autem a se svým lidským bráškou hraje fotbal. Také staví letadlo, které se Stuart bez Georgeova vědomí rozhodne vyzkoušet. Opravdu se mu ho podaří nastartovat, nezvládne však řízení a havaruje v parku. Maminka se zlobí, nejraději by, kdyby Stuart maloval nebo tancoval, otec má však pro jeho zálibu v „mužných“ sportech pochopení. Jednoho dne, když jede Stuart ze školy, dopadne na vedlejší sedadlo malý žlutý ptáček s leteckou kuklou na hlavě. Pronásleduje ho dravý sokol, Stuartovi se však podaří před dravcem uniknout. Ptáček se představí jako slečna Margalo, a protože je zraněná, odveze ji Stuart domů a ošetří. Nabručenému bílému kocourovi Snížkovi se Margalo nelíbí, Littleovi však souhlasí, že se o ni postarají. Nikdo netuší, že je ve skutečnosti komplicem sokola, že pronásledování i zranění předstírala, jen aby se dostala do domu a zjistila, kolik je tu cenností. Postupně se však Margalo v rodině zabydluje a sokolovi předává zprávy stále méně ochotně. Sokol nakonec rozhodne, že má ukrást maminčin prstýnek. Všichni se domnívají, že prsten musel spadnout do výlevky. Nejprve se tam spustí Stuart, nic však nenajde, a když se přetrhne provázek, na kterém visí, zachrání ho Margalo. Nic nenajde ani přivolaný instalatér. Smutná Margalo další den ráno odletí, Stuartovi se však stýská a rozhodne se ji hledat. (TV Nova)

Wooke

Doktor House vo filme, kde sa proste moc nehodí (aspoň pre mňa). Ten istý problém ako pri prvej časti...príliš veľká dokonalosť a nereálnosť života. Ale zas to zachraňuje Stuart a jeho letecké predstavenie . ()

darthvader77

Ačkoli v by mě zajímalo, jestli by se připadným potomkům Margoly a Stuarta říkalo ptakomyši, nebo myšoptáci, jestli by to byli žluté opeřené myši, či bílí chlupatí ptáci s křídly, ani tady se nebráním čtyřem hvězdám, protože opět se zde ze všeho těží, co může a navíc orel, všemu dodává zajímavou sarkastickou atmosféru(Aleš Procházka je výborný dáber), "Já mu neublížím to chodník". Snížek v sudu skvělý a závěr nádherný. Opět Gregu tvůj herecký výkon chválit nebudu, protože to není potřeba. ()

Guran

Pokračování pěkného filmu, které už není tolik dobré. Příběh mi přijde trochu ulítlý a není to už ono. ()

Brano

Prvý diel som ešte vydržal dopozerať dokonca, ale toto pokračovanie bolo o triedu slabšie. Je to len nastavovaná kaša, ktorá už divákovi nemá čo ponúknuť. Skôr pre menších divákov. /30%/ ()

ostravak30

Přestože se vyměnil scénárista druhý díl je možná dokonce o kapku lepší než první. Obsahuje totiž jasnou zápletku, která je přeci jen zajímavější a dramatičtější. Film dle mého názoru obsahuje i více zábavných hlášek a scének. Stuart Little by chtěl dělat věci jako běžní kluci, ale to mu nejde. A tak si musí najít novou zábavu. Naštěstí zápletka s Margalo je trochu složitější a tudíž lehce překvapivá, ale o to zajímavější a napínavější. Je zde prostor pro větší dobrodružství. Pořád docela zábavná podívaná. ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 7/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 6/10. ()

Chlo0opek

Klasický rodinný film, který se mi i po letech líbil.. Animace je pěkná, příběh se dá také přestát.. Hugh Laurie, který je známy z Dr. House, zde pùsobí opravdu nezvyklým dojmem:) ()

Vořežprut

Dvě hvězdy. Jednu za to, že jsem u toho usnul, což není špatné. Spánek mám rád :-) A jednu za Doktora House jako toho nejcukrovatějšího chlapíka pod sluncem, konec konců to je i v tom seriálu :-) ()

lizard

NNNNNN..Naprosto Normální film pro Nejmenší děti Ne Nesnesitelná Nuda. Jednička ale byla rozhodně zajímavější. ()

Bila_pani

Bohužel jsem neslyšela myšáka v originále, ale nadabovaný Dejdarem nemá chybu. Zábavné je taky sledovat Hugha Laurieho v roli dokonalého, moudrého a optimistického tatínka od rodiny, když ho máte nesmazatelně zapsaného jako doktora House. A ještě ty brýle a hladce oholená tvář, HA HA... ()

mpet odpad!

Doufejme, že už žádný Little nebude, neboť toto pokračování vysoce přebilo v debilitě, v nudnosti a v trapnosti již tak vysoce debilní, nudný a trapný první film. Já toho přemoudřelího a nafintěnýho myšáka vlezdoprdelku zkrátka nemůžu vystát. A filmy ve kterých jsou mluvící zvířata jakbysmet. ()