Myšák Stuart Little 2

• USA Stuart Little 2 (více)

Myšák Stuart, kterého adoptovala rodina Littleových, roste, chodí do školy, jezdí malým autem a se svým lidským bráškou hraje fotbal. Také staví letadlo, které se Stuart bez Georgeova vědomí rozhodne vyzkoušet. Opravdu se mu ho podaří nastartovat, nezvládne však řízení a havaruje v parku. Maminka se zlobí, nejraději by, kdyby Stuart maloval nebo tancoval, otec má však pro jeho zálibu v „mužných“ sportech pochopení. Jednoho dne, když jede Stuart ze školy, dopadne na vedlejší sedadlo malý žlutý ptáček s leteckou kuklou na hlavě. Pronásleduje ho dravý sokol, Stuartovi se však podaří před dravcem uniknout. Ptáček se představí jako slečna Margalo, a protože je zraněná, odveze ji Stuart domů a ošetří. Nabručenému bílému kocourovi Snížkovi se Margalo nelíbí, Littleovi však souhlasí, že se o ni postarají. Nikdo netuší, že je ve skutečnosti komplicem sokola, že pronásledování i zranění předstírala, jen aby se dostala do domu a zjistila, kolik je tu cenností. Postupně se však Margalo v rodině zabydluje a sokolovi předává zprávy stále méně ochotně. Sokol nakonec rozhodne, že má ukrást maminčin prstýnek. Všichni se domnívají, že prsten musel spadnout do výlevky. Nejprve se tam spustí Stuart, nic však nenajde, a když se přetrhne provázek, na kterém visí, zachrání ho Margalo. Nic nenajde ani přivolaný instalatér. Smutná Margalo další den ráno odletí, Stuartovi se však stýská a rozhodne se ji hledat. (TV Nova)

Skalda

Včera jsem přestal holdovat lízátkům a spálil jsem špalíček veršů a pohádek ... takže jsem tomu tak nějak nevěřil. Klasický chyby druhých dílů - je to možný i u animáků??? ()

mazadlo

Druhej myšák se trochu vláčí a nudně trhá s nějakým orlem - jezdí víc fárem a zamiluje se do ptáka. Pardon ale asi jsem byl na tenhle díl už moc starej... ()

Ollie235

Další příklad nekonečné série s názvem ,,zbytečné druhé díly". U tohoto myšáka opravdu platí, že jednou stačilo. ()

Cement73

Na toto už nemám vek... ale mojej 4ročnej dcére sa to páčilo, takže cieľová skupina bola oslovená. Ona však nehodnotí :) ()

Emzet

Napodruhé trochu slabší, ale pořád zábavné. Především díky Jamesi Woodsovi coby dravci - záporákovi a díky pořád super Stuartovi a Snowbellovi, kteří vyváží i občas strašlivě iritující Margalo. A díky stále krásné Davisové. ()

avril4234

U mňa to býva naopak -dvojky ma väčšinou chytia viac než jednotky a to platí aj u Stuarta. Možno je to tým, že druhé diely "rozprávok" bývajú často o lovestory hlavných postáv a to je môj najobľúbenejší faktor, preto je pre mňa druhý diel Stuarta lepší než prvý. Dej je trochu akčnejší, než u jednotky a podľa mňa je tu aj viac humoru. Dokonca aj hudba v dvojke u mňa veľmi zabodovala, narozdiel od jednotky. Zvieratká sú ešte roztomilejšie a príbeh ešte dojímavejší a je tu ďalší film presne podľa môjho gesta. ()

SimonShot

Pokračování neuspěšné série 2 dílu myšáka,oproti prvnímu dílu jsem tam viděl více dobré nálady a vtipných momentů(to je pro děti o hodně líp) nicméně ja jsem se u toho nějak zvlášt nepobavil tak asi 48%,ale pro děti 5-12 ideální pro shlednutí. ()

E lan

Takový dětský film, který nevybočuje ze současného amerického dětského průměru. Dobře animovaný, dobře nadabovaný, slušný příběh, prostě asi není na co si stěžovat. Jen je to moc dětské... ()

MRPitivier

Je to podobné jedničce, užijete si dobrodružství a legraci s malým myšákem, který je pořád ve formě! Děj se mi líbí víc než v jedničce, svižnější! Jinak prostě nemůžu zapomenout znovu na Hugh Laurieho, který prostě vypadá komicky ve srovnání s dalšími rolemi! Film doporučuji k nic nedělání a úplnému vypnutí mozku, kdy potřebujete jen něco sledovat a zasmát se! ()

Zombiepod

Trošku slabší, avšak viac adrenalínový a blockbusterový nasledovník skvelého rodinného filmu. Nižší rozpočet prezrádza, že film už nebude mať úspech ako jeho predchodca, no dovolím si tvrdiť, že je približne na rovnakej úrovni. Je to však už len taká "dvojka", ktorá stále poteší no nič nové v podstate neukáže. Ale to je v tomto žánri vedľajšie a nepodstatné. ()

Scraffy

Druhý, už pomerne slabší diel Myšiaka, ktorý je ale stále veľmi solidný film pre deti. A o to hlavne ide, nie? ()

yaqwsx

Nerad bych se opakoval, ale tento film vě mě zanechal stejný dojem jako předchozí díl. Vlastně mám dokonce problém si i vybavit, které scény byly z jedničky a které ze dvojky. ()