Pohyblivý terč

všechny plakáty

Podmínky jsou jasné: zabít nebo být zabit. Odstřelovač Dolph Lundgren nesplnil úkol a teď se sám stává terčem... Snajper Orel 1 se zaměřovačkou Orel 2 číhají na střeše staré věže na cíl svého útoku: mají za úkol zastřelit političku. Když ji Orel 1 má už na mušce, žena vezme do náruče z davu dítě – a Jednička proto odmítne splnit příkaz. Základna dává Dvojce  rozkaz, aby Jedničku pro nesplnění úkolu zastřelila. Jsou však odhaleni a musejí bojovat s výsadkem, který se spustí na věž z vrtulníku. Nakonec se jim podaří uprchnout a Orel 1 se ukryje v jednom hlídaném, leč evidentně nevyužívaném objektu.  Tam po chvíli dorazí i Dvojka a narazí na strážce O´Haru, který trpí paranoiou. Po potyčce s Orlem 2, která se ale ubrání, se rozhodne ji stůj co stůj dostat. V objektu se Orel 1 a 2 setkají a s překvapením zjišťují, že jsou opět nasazení na stejný úkol. Mají poslední šanci, protože oba porušili pravidla. Do splnění dalšího úkolu jim však nepříjemně zasahuje O´Hara – a také vzájemná přitažlivost… (TV Prima)

jednaveta

Překvapivě atmosférická snajpeřina Russella Mulcahyho, který dokazuje, že zabřednout do béčka neznamená všechno vzdát. ()

JM87

Znova zdůrazním, že sem se na tenhle film podival hlavně kvuli Lundgrenovi. Mám ho rád a v Univerzálním Vojákovi a Expandables se ukázal jako perfektní primitiv, bohužel tady hraje zase takovýho toho "obyčejnýho týpka". Ale nejhorší to není, hlavně co se týče herecké stránky to zvedá hodně představitelka. Možná kvuli jejím sympatiím, možná kvuli herectví, upřímně nevim. Každopadně, kdyby tam nebyla ona, tak je to už fakt totálně nudný. Upřímně se teda divím, že tam nehrál spíš nějakej "Pamela typ"... ale teď se odpoutám od Lundgrena a hlavní představitelky a vrátím se k filmu. No, narozdíl od jiných Dolphových počinů si tady neklepete na hlavu a neříkáte si "WTF???", bohužel se spíš ale nudíte. Ten film měl hodně prostoru, aby byl zajímavej... jeden psychohlídač z ochranky, sympatická holka, drsnej Dolph, prostě se z toho dalo vytáhnout mnohem víc. Nic světobornýho by to sice nebylo, ale dalo. Každopádně u jedné scény sem si na tu hlavu vážně ťukal. Kua, proč všude cpou postelový scény? Proč? Bože, za co mě trestáš? ()

Všežrout

Všimli jste si, že v poslední třetině filmu, když Dolph někoho zasáhl a udělal mu díru do zad o velikosti menší pizzy, zůstal prostřelený, po dopadu na zem, zepředu netknutý? :) ()

Socom

Náhodou príjemné akčné béčko s nefalšovaným Lundgrenom.Akurát príbeh mohol byť o niečo lepší..Je to z môjho pohľadu jeden z tých lepších filmov od Dolpha Lundgrena.7/10 ()

Hapretor

Toto byl ten nejdebilnější a nejnudnější film, který jsem dosud s Lundíkem viděl. Hrál v hodně blbostech, ale tohle vše překonalo. Když už neumí hrát (patří podle mě do svaté trojice neherců - Lundík, Švarcík a Stalone), tak ať se tam něco děje. Tady jsem nevěděl až do konce, o co komu jde - hlášky trapný až na půdu a jediné, na co se dalo koukat, byla Gina Bellman, která s mokrými vlasy vypadala víc než jen k zulíbání. Tohle byl teda přehmat. Hrůza a děs, Velebnosti. ()

MickeyStuma

Příběh odstřelovače náhle vyvolávající pochybnosti a je potřeba to vyřešit. Námět hodný na pořádný akční film nebo alespoň dramatický thriller, ale u tohoto nízkorozpočtového videofilmu vše bohužel nemálo selhává. Určité napětí sice chvílemi poukazuje na důležitosti patřičné dějové atmosféry, ale jisté intimní části vše bohužel shazují a působí ve výsledku tak nějak zbytečně. Pomalejší tempo a značná jednoduchost takřka bez pořádných zvratů a vůbec nějakého překvapení sice působí nenáročně a divácky odpočinkově, ale svým potenciálem to rozhodně mělo na víc. Snímek vyznívá zkrátka značně nekonvenčně a vcelku nudně. Dolph Lundgren ve vrcholné formě, avšak ve snímku bez ambicí. ()

Psycho.R

4 za zábavu, nečekal jsem, že by mě mohl takhle bavit film natočenej z 90% v prostorách hrubé stavby. A jedna za to, že je to Lundgrenovka ()

danny_21

Od Pražského Střelce se nám blonďák šině vachrlatě dolů po křivce kvality snímků v kterých "hraje". Už dávno to není ta nekonečná, čistá béčková akce Rudého škorpióna, Zúčtování nebo Mstitele. Obávám se, že olympionik si za to může sám, protože scénáře, které si vybírá, jsou vážně slabota a Silent Trigger je toho dalším důkazem, i když, ve srovnání s následující produkci typu Lukase, Lovce bouřek apod., ještě hodně dobrý. Víc akce, ostřelovačské konfrontace a míň příběhového vakua a mohlo to být i výš - 35 %. ()

rublik05

Obyčejný podprůměrný akčňák, jednoduchý, nevýrazný, ne moc dobře natočený, Lundgren mě překvapivě vůbec nebavil, což se vlastně dá říct o celém filmu. Ne že bych se po celou dobu vyloženě nudil, ale kromě několika slušných akčních scén a mizerných triků toho snímek zas až tak moc nenabízí. Jestli tohle má být jeden z těch lepších Lundgrenových filmů, tak to potěš koště. 3/10. ()

Likan7 odpad!

Jestli van Damme točil béčka, Arnold áčka a Sly něco mezi, Lundgren je někde u písmena F. I ty nejhorší filmy zmíněných akčních legend jsou daleo lepší, než tahle šílenost. ()

Nix

Velice dobrý akčňák odehrávající se v jedný budově. Co je tu dobře a nenásilně udělaný je příběh který se vypráví pomocí flashbacků a to mne bavilo. Dolph je tu standartně dobrý a hlídač je dobrý magor se skvělými hlášky. Dobrá béčková záležitost. ()

Domas88

No to si děláš legraci ne? FIlm o ničem s přesto jsem se na něj dodíval, jsem asi větší hrdina než jsem si myslel... ()

brasek

Jeden z ďalších filmov, kde sa Lundgren ako neohrozený akčný hrdina stále viac a viac prepadáva čím ďalej do zabudnutia. ()

rekurseman

Jednoznačně béčkový film. Kdyby neměl tak "kvalitní" obsazení, tak bych dokonce řekl, že film je roven odpadu. Dolph Lundgren asi ve své největší formě, jeho zaměřovač Gina Bellman, velmi krásná a šarmantní herečka. Jinak k filmu...od začátku je film nepřehledný, zmateně skáče z minulosti do přítomnosti, nepovedené hlášky jsou v tomto díle denním chlebem. Děj je nudný, a už po 20 minutách se díváte na hodinky, kdy bude ten kýžený konec. ()

nanamarak1

Skvěle natočená nuda s otřesnými počítačovými efekty (hlavně ten pád vrtulníku). Lundgren i Mulcahy mají (nebo spíš měli) na víc. 55%. ()

pavont

Moj nazor je taky ze je to predsa jeden z tych lepsich lundgrenovych filmov. Dej logiku nechal v strizni a spusta dalsich chyb zraza celkove hodnotenie. Ale uloha je akoby vysita svedovi na mieru. Prostredie opustenej budovy posobi prijemne klaustrofobicky a aj postavicka strazcu fetaka ma nieco do seba. Hudobny soundtrack bol zvoleny velmi dobre. Nemozem si pomoct ale mne sa ten film pacil. Aj z nostalgickych dovodov 4*. ()