Gibbons přežil útok na utajovanou vojenskou základnu. Útočníci mají za cíl zlikvidovat amerického prezidenta. Gibbons navštíví vězně - bývalého poručíka Stonea a spolubojovníka z akcí, kterému poradí, aby ve vězení zaútočil, protože se na něj něco chystá. Přiletí pak pro něj vrtulníkem a pomůže mu z vězení uprchnout. Po Gibbonsovi je vyhlášeno pátrání a Stone se stane nový agentem xXx. Podaří se jim dostat do zničené centrály pro informace v počítači. Gibbonse zajme Deckert, současný ministr, bývalý voják, který je namočený v nekalostech. Při výbuchu Gibbons zahyne. Stone s agentem Tobym pátrají po všech členech zapojených do špinavé Deckertovy hry. Stone osloví Charlie, přítelkyni a spojku Gibbonse, která mu pomůže dostat se k Deckertovi. Všichni členové jednotky, kteří podporovali Gibbonse, zmizeli, Deckertovi lidé je hledají. Stone se chytí do Charlieho léčky a je zavřený v domě obklíčeném policisty, kde je zavražděný generál. Jemu se podaří uprchnout. Deckert mezitím svolává všechny své muže a pohřeb generála chce využít jako krycí akci pro vraždu prezidenta. Stone s Tobym zjistí, kde ukrývá Deckert zbraně a vydají se je zničit. K velkému překvapení tam objeví živého Gibbonse a další členy bývalé jednotky. Stone zničí zbraně, podaří se mu utéct a kontaktuje jednoho z agentů tajné vojenské základny Steela. Přesvědčí ho o Deckertových nekalostech a společně naplánují protiútok... (TV Prima)

azazem11

Ice Cube se do akčního filmu nehodí. Původně jsem chtěl dát alespoň dvě hvězdy, ale potom příšerným finále prostě nemůžu. ()

Fuego

Blbá negerská (sorry, nesju rasista, ale tohle mě už fakt žralo) demence, která má tu drzost jakože navazovat na svého času blockbuster a krále akce xXx. Hloupé, laciné, ale drahé a jakože nadupané. Od hodnocení "odpad!" tenhle film zachraňují jen S.J.Jackson a W.Dafoe. Co přinutilo vzít tenhle job S.J.Jacksona celkem chápu, co k tom ale přimělo W.Dafoea to teda fakt nechápu. Za oba po jedné hvězdě. Jednu ubírám za odporného sysla - gangsta nigga ubožáka "z pí*e Kubu" ! Fuj! To bych blil velebnosti! I já vypadám drsnějc! Takže zbejvá jedna hvězda. Bože díky, že jsem na tenhle shit nešel do kina! ()

iarda

Film, kterému jsem se od roku jeho uvedení vyhýbal jako čert kříži. A po 12 letech si říkám, že to bylo ještě stále málo. Otravná hudba během celého filmu, hlavní postava by byla uvěřitelná pouze jako komparz vězně v nějakém vězeňském filmu, ale tady to nějak nefunguje. Trikové scény vlaku a honičky na kolejích vypadají spíše jako velmi laciný studentský projekt, ani na tehdejší dobu nic moc. Když už dojde k nějaké té střelbě, výsledný efekt je stejný, jako kdyby se střílelo do hadrových panenek (vivat nižší rating). Jako ,,erková verze" by to byl daleko větší zážitek. Celý film na mě působí dojmem boje bílých zlých KKK kravaťáků s hvězdnou pěchotou za zády Vs pár hodných černých bojovníků za svobodu. Hodnocení jedna hvězda. Pro Samuela Jacksona, který působí jako jediný světlý bod celého filmu. ()

SNCIS

"Darius Stone už neexistuje." - "Tak kdo jsem?" - "Nový agent XXX." - "To zní jako pornohvězda." Na začátku nám oznámí, že hrdina předchozího filmu je mrtvý. Jeho náhrada je příšerná, neboť Ice Cube mně nepřesvědčil, že je neporazitelný akční hrdina. Jediné, co jsem mu věřil bylo to, že má neustále chuť na hranolky a shaka. Nejhorší a nejvtipnější jsou scény s tankem, protože z nich čiší amatérismus. Scénář nedal tvůrci taky moc práce, neboť jde jen o to, že se někdo chce zbavit tajných agentů a pak spáchat atentát. "Každá válka jednou skončí, ale mí vojáci jsou věční." 1 hvězda za Dafoea, Jacksona a blonďatou mrchu Sunny Mabrey. - 20%. ()

serbero

Po prvom zhliadnuti som dal odpad , no po 6 rokoch a opätovnom zhliadnuti som musel upraviť moje hodnotenie, lebo až taky odpad to nieje. Akčne scény su dobre prepracované a film má aj kvalitné herecké obsadenie, preto tie 2* taky priemer. ()

McGuffin

Značka 3x by měla být označením metody státu jít proti svému ohrožení metodou samotných zločinců. xXx: Nová dimenze, xXx: The Next Level, ukazuje, že nejlepší obranou před pácháním zločinu vojáky jsou lidé se starým dobrým vojenským výcvikem. Jen je, jako v tomto případě, ke Kapitolu, kde půjde prezidentovi o krk rukou jeho ministra války, přiveze parta překupníků kradených aut, co znají washingtonské temné boční uličky jako své boty. Jako by si vzali taxíka, míní Simon Kinberg. Pak už jen bum, bum, prásk, prásk, ministr je mrtev, prezident živ, a zachránci vyznamenáni. P.S. To jsou řádky o příběhu, ne o filmu z něj. https://www.macguffin.cz/ ()

RADX1

Nechápu tak vysoké hodnocení slátaniny akce s příběhem který stojí za vyliž něco. Možná je to ale tím, že mi vyskakuje až husí kůže když vidím osoby ať již světlé či tmavé pleti, jak se snaží být tak drsní a cool. Odpad dát nemůžu a to za některé fakt dobře udělané akční scény, takže jedna hvězda z toho vyšla. ()

Drslw

No nie je to až také zlé, ako sa tu píše. Ja som sa skoro po celý čas bavil, okrem konca povedzme. Jediné, čo sa fakt nedalo pozerať a ani počúvať, bol prezident Spojených štátov... :D ()

Diesel chystá další xXx

Diesel chystá další xXx

24.08.2015

První xXx si určitě pamatujete. Akčňák z roku 2002, ve kterém FBI naverbuje milovníka extrémních sportů a pošle ho do Prahy, aby tu jezdil na táce po schodech v Nerudově ulici, měl velký úspěch. Vin… (více)